Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
496 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 08:52:28

Panie Piotrze - W PISie z którym się Pan związał nie ma nepotyzmu i skakania po korycie bez kompetencji ? 

Poczytajcie co ten rząd szykuje w sprawie zakazu aborcji to dopiero wam oko zbieleje. To są pomysły pod dyktando garstki oszołomów katolickich, którzy chyba nienawidzą kobiet, że chcą wprowadzić tak nieludzkie prawo.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 09:11:38

Gdyby rzeczywiście było tylu ambitnych i z kompetencjami, to nauczyciel matematyki nie miałby jakichkolwiek szans na fotel burmistrza.

Ambitni i z kompetencjami nie czekają aż przyjdzie nauczyciel i im wszystko załatwi. Na gotowe czekają przeważnie absolweci Wyższej Szkoły Robienia Hałasu którzy w pozycji pracodawca wpisują sobie Szlachta Nie Pracuje. ;)

Jak by tak było to starostą nie był by TW,bo to jest kompromitacja dla całego powiatu,ale to ci bynajmniej nie przeszkadza

Po pierwsze nie wmawiaj ludziom coś czego nie napisali bo to bardzo po pisowsku.

A po drugie starosta właśnie dlatego jest starostą, że nie wybiera się go w bezpośrednich wyborach jak burmistrzów miast.

Włodarczyk nigdy nie miałby szans w wyborach na burmistrza.

Nic nie wmawiam tylko zająłem stanowisko odnosnie wypowiedzi,Gdyby było ambitnych i z kompetecjami,tyle w temacie,gdyby było?

#23 ~marika~

~marika~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 09:31:06

Panie Piotrze Ślęzak czy jako 8 czy już 12 letni kandydat jest jakaś rzecz, inicjatywa od początku do końca zrealizowana przez Pana. Budzi się Pan za 5 12:00 pozuje do zdjęcia na kilu wydarzeniach kulturalnych lub inicjatywach realizowanych przez inne osoby i tyle. Uważam że jest pan miernotą jako człowiek pusty i zadufany w sobie. Nic nie pomoże Panu kłanianie się na ulicy ludziom, których Pan nie widzi pomiędzy kampanią wyborczą. 

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 09:34:31

Nic nie wmawiam tylko zająłem stanowisko odnosnie wypowiedzi,Gdyby było ambitnych i z kompetecjami,tyle w temacie,gdyby było?

Wmawiasz bo nigdzie nie napisałem, że podoba mi się obecny starosta.

#25 ~Gisc~

~Gisc~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 09:36:08

Juz po spowiedzi przedswiatecznej ci wszyscy,którzy obrzucaja pana Piotra błotem? Boicie sie ?czego?skoro tacy kompetentni i mundrzy wdzyscy?Podpiszcie się z nazwiska .

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 09:52:27

Juz po spowiedzi przedswiatecznej ci wszyscy,którzy obrzucaja pana Piotra błotem? Boicie sie ?czego?skoro tacy kompetentni i mundrzy wdzyscy?Podpiszcie się z nazwiska .

Ludzie piszą że jest leniwy, łasy na komplementy a pomysły na często gorsze niż obecnie urzędujący. To nie jest obrzucanie błotem tylko mówienie prawdy.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 09:54:36

to ten chłoptaś rozpoczoł swoją kampanie wyborczą od obrażania wszystkich w koło nie szczędząc nawet koleżanek i kolegów z którymi pracuje pomaga mu w tym Bożena która z tego słynie 

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 09:58:36

Wmawiasz bo nigdzie nie napisałem, że podoba mi się obecny starosta.

Wzes tabletke

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 10:17:46

Wzes tabletke

A ty idź po rozum do głowy. Bo to dziwne, że chcecie popierać kogoś kto w zasadzie nic robi poza pracą w szkole.

Może niektórzy mają rację, że przydałaby się jakaś zmiana, ale nie na sztywniaka, który próbuje udawać że jest czyimś kumplem. Już taki radny Młodożeniec ma u mnie więcej sympatii. Niby z PiSu, ale widać że mu autentycznie zależy.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 10:32:31

zero podniesione do potęgi i tak będzie zerem, tak że nie ekscytujcie się startem tej miernoty: wynik będzie jak zwykle

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 14:49:00

i po co się tak bulwersować?

może jeszcze ktoś wystartuje?

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 14:58:18

Popieramy Piotra

#33 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 15:00:52

Kandydatów będzie co najmniej 3 więc jak ci nie pasuje ślęzak, możesz głosować na innego.albo wystartuj sam. Ci ,którzy szczekają na forum tez mogą wystartować.każdemu wolno,a im więcej kandydatów - tym dla nas wyborców lepiej

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 15:30:55

Tylko burmistrzem Piotr

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 15:35:47

Panie Piotrze - gratuluję! Powiedział Pan głośno to,o czym każdy w gminie wie i mowi.Niech sie czepiają i piszą w komentarzach co chcą. Ludzie i tak po ćwierć wieku panowania burmistrza mają wyrobione swoje zdanie

ty blond dziewucha weż się za jakąś prace i przestań żyć na koszt Matki

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 23:03:11

Tylko burmistrzem Piotr

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 23:17:02

My burmistrza juz mamy- swój chłop nie potrzebujemy jakiegoś przybłędy,kto to jest z jakiego rodu ten Matematyk.... Patologia....

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 06:30:57

Ale popleczniki obecnego piszcza bo mają powody,zrobilismy badanie poparcia w gminie i 12 miejscowosci zdecydowanie popiera Piotra w tym i osiedle,ciekawie sie zapowiada

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 09:08:32

Ale popleczniki obecnego piszcza bo mają powody,zrobilismy badanie poparcia w gminie i 12 miejscowosci zdecydowanie popiera Piotra w tym i osiedle,ciekawie sie zapowiada

pewnie te badania robili Busiarze razem z Olą 

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 09:21:42

pewnie te badania robili Busiarze razem z Olą 

Robiła to osoba która zawodowo zajmuje sie takimi badaniami

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych