Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Piotr Bocheński nieuwikłany kandydat do powiatu

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 22:20:04

Już mi ta polityka zbrzydła wcześniej głosowaliśmy z rodziną na Plecha ale znów jakiś zamęt i znów wszyscy dookoła winni. Tak się już nie da. Mieliśmy odpuścić i nie iść na wybory a tu taka niespodzianka startuje Piotr Bocheński. Człowiek prawy z zasadami właśnie na niego zagłosuje

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 22:32:07

Już mi ta polityka zbrzydła wcześniej głosowaliśmy z rodziną na Plecha ale znów jakiś zamęt i znów wszyscy dookoła winni. Tak się już nie da. Mieliśmy odpuścić i nie iść na wybory a tu taka niespodzianka startuje Piotr Bocheński. Człowiek prawy z zasadami właśnie na niego zagłosuje

Znam go. Wiele mi pomógł. Bocheński jest ok. My wszyscy na niego zagłosujemy bo mieliśmy na prawych i solidarnych ale oni dogadali się z komuchami i twierdzą że niby są z pisu, śmiechu warte

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 22:50:13

Bocheński jest ok. Lista nr 1. On nie zmienia nazwy komitetu tak jak sld czy pis

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 22:53:41

Kandydat który nikogo nie krytykował tez na niego zagłosuje już mi znudziło to ciagle użalanie Roberta. Wszyscy źli a może trzeba spojrzeć w lustro i zapytać czy ze mną wszystko ok

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 22:55:03

Lista nr 1, pozycja nr 1. To strzał w 10 a nie jakieś farbowane lisy z podrabianymi nazwami komitetow prawych z lewymi

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 22:57:43

Ales sie chłopie wychwalił ,nic z tego cienko wypadasz w sądażach

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 22:58:29

Też nam Bocheńskiego i po kilku dniach namysłu zcała rodzina i znajomi zdecydowali się się na niego głosować. wiem nie napewno jest za prywatyzacją szpitala

#8 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 06:43:18

Bochenski oddaj piniadze klamco..

#9 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 09:07:50

nie lubie tego gościa taki cwaniaczek z niego nic więcej, lubi się tylko popisywac zero klasy

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 07:50:46

nie lubie tego gościa taki cwaniaczek z niego nic więcej, lubi się tylko popisywac zero klasy

A ty to sobie możesz nie lubić,wsadz sobie tampon w morde i zejdz z forum ,hejterze wszystkiego się przypier***asz ,jak cie namierzą to ryj obiją i zapadnie cisza na forum .Śmieciu

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 08:33:41

A ty to sobie możesz nie lubić,wsadz sobie tampon w morde i zejdz z forum ,hejterze wszystkiego się przypier***asz ,jak cie namierzą to ryj obiją i zapadnie cisza na forum .Śmieciu

Poziom raczej cieniutki. Nie przysporzysz Panu Bocheńskiemu zwolenników takimi wpisami. A ten osiągnął całkiem dobry wynik bo inne opcje mają radnych z mniejszą ilością głosów. Trzeba było się Piotrze zapisać do innej bandy.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 08:44:52

Poziom raczej cieniutki. Nie przysporzysz Panu Bocheńskiemu zwolenników takimi wpisami. A ten osiągnął całkiem dobry wynik bo inne opcje mają radnych z mniejszą ilością głosów. Trzeba było się Piotrze zapisać do innej bandy.

Tampon wsadz i zejdz z forum .dobra moja rada!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych