Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pijawki uratowały mu nogę :: zobacz komentowany artykuł

34 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~hirudoterapeutka~

~hirudoterapeutka~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2013 - 20:53:40

Nie byłaś pacjentko na Piotra Skargi w Hirumedzie bo ja tam pracuję i nie reklamuj uparcie swojego gabinetu który bezczelnie otworzyłeś obok w budynku.Gdybyś był uczciwy a nie pazerny to nie jechałbyś na cudzej sławie i dorobku tylko wziął się za budowanie własnego wizerunku.A w ogóle skąd się wziąłeś.i nie rób kariery na cudzych plecach.Polecam mój gabinet bo jestem na Piotra Skargi 8 od lat i nie życzę sobie aby ktoś anonimowy uwłaczał mojej godności i osobie.

#22 ~wdzięczna pacjentka~

~wdzięczna pacjentka~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2013 - 21:04:07

Na Piotra Skargi 12 jest nowy gabinet AKADEMII ZDROWIA INSTYTUTU MEDYCYNY HOLISTYCZNEJ - polecam Polecam gabinet

Nie polecam bo tam wszystkim pacjentom kładą pijawki na kość ogonową bo dopiero otworzyli interes i nie wiedzą jak to się robi i uczą się dopiero na pacjentach.Polecam gabinet obok który istnieje na tej samej ulicy i ma długoletnią tradycję.Tam mają prawdziwe osiągnięcia i tam jedna jedyna  pijawka uratowała paluch chłopca z Pabianic.

#23 ~iza pacjentka~

~iza pacjentka~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2013 - 21:14:03

Ale piękna autoreklama.Gratulacje za pomysł panie z Bratysławskiej.Jak pięknie umiecie się promować

#24 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 20:56:07

Tez jestem z Łodzi, niestety nie polece ani gabinetu na bratyslawskiej ani tym bardziej na skargi. W tym pierszym facet jest kompletnie niemedyczny, zero pojecia o czymkolwiek, o chorobach nie wie nic, a chce leczyc. Hirumed na skragi, hmm, male pomieszczenie, klient lezy na zwyklej wersalce - co za higiena.. a za zabiegi licza raz 50 a raz 100 zlotych, chyba zalezy to od humoru stawiajacego, albo obecnej potrzeby pieniedzy.. Dopiero w trzecim gabinecie do ktorego trafilam jest tak jak powinno byc. Przestrzegam i pozdrawiam

nie byłeś w Hirumedzie bo gdybyś tam był to nie pisałbyś takich głupot.Piękne pomieszczenia wyłożone gresem szlifowanym a 

jest tam tak czysto że pacjenci chcą od progu zdejmować buty trepie.Gorąco polecam tylko Hirumed bo tam mówią prawdę czy mogą pomóc czy nie a nie wyciągają pieniędzy gdy pacjent przychodzi za póżno.Zawsze mówią o rokowaniach.Bardzo uczciwa firma.Gorąco polecam. 

#25 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 21:01:38

Tez jestem z Łodzi, niestety nie polece ani gabinetu na bratyslawskiej ani tym bardziej na skargi. W tym pierszym facet jest kompletnie niemedyczny, zero pojecia o czymkolwiek, o chorobach nie wie nic, a chce leczyc. Hirumed na skragi, hmm, male pomieszczenie, klient lezy na zwyklej wersalce - co za higiena.. a za zabiegi licza raz 50 a raz 100 zlotych, chyba zalezy to od humoru stawiajacego, albo obecnej potrzeby pieniedzy.. Dopiero w trzecim gabinecie do ktorego trafilam jest tak jak powinno byc. Przestrzegam i pozdrawiam

To w Hirumedzie pijawka uratowała nogę chłopca z Pabianic.Nie pisz głupot bo nigdy tam nie byłeś i nie znasz tematu a się wypowiadasz.

#26 halis

halis

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 październik 2013 - 09:28:50

To w Hirumedzie pijawka uratowała nogę chłopca z Pabianic.Nie pisz głupot bo nigdy tam nie byłeś i nie znasz tematu a się wypowiadasz.

Drodzy Panie spokojnie, może kolega dawno tam był

#27 ~renata~

~renata~
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 10:43:52

To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. 
Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/1nqo    
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)

#28 ~Właścicielka HIRUMEDU łódż~

~Właścicielka HIRUMEDU łódż~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2016 - 18:23:47

Jestem właścicielką gabinetu przy ul.Piotra Skargi 8/10,ul.Piotrkowskiej 317|Rynek Górniak,ul.Felińskiego 2\Nowy Rynek\.Uwielbiam moją pracę bo daje olbrzymią satysfakcję.Pomagamy pacjentom gdy medycyna konwencjonalna zawodzi.Nasz gabinet można nazwać"ostatnią deską ratunku" dla cierpiących pacjentów.Wszystko było by w porządku gdyby nie pojawiająca się konkurencja,która wysyła na "zwiady"swoich bliskich aby zmęczyć nas natrętnym,denerwującym zachowaniem,aby gabinet o tak dobrej opinii wypracowanej przez wiele lat ustąpił miejsca nowym,dopiero uczącym się na pacjentach gabinetach hirudoterapii.Każdy gabinet musi być zaakceptowany przez Sanepid.Pierwsza kontrola Sanepidu dopuszczająca wyżej wymieniony gabinet trwała cztery i pół godziny.Natomiast ceny za zabiegi nie zmieniły się przez całe lata i są takie same jak osiem lat temu.Za 50 ani za 100 złotych nie zrobimy nikomu zabiegu bo jedna pijawka kosztuje 20 zł.Nasza robocizna czyli przystawienie od 1 do 6 pijawek to kwota 50 złotych brutto|koszt opatrunku,prawidłowego przystawienia opartego o wcześniejszy,wnikliwy wywiad na temat zdrowia pacjenta.Każdemu pacjentowi musimy poświęcić co najmniej godzinę a czasem więcej czasu.Zabieg z pięcioma pijawkami lekarskimi kosztuje 150 zł.Jasno wynika z tego ,że osoba wypisująca te oszczerstwa nigdy nie była w naszym gabinecie.Pomagamy i będziemy pomagać pacjentom ale takie wpisy są nie do przyjęcia.

#29 ~Babcia Malinowska~

~Babcia Malinowska~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2016 - 18:30:05

Ale fajna reklama.To pewnie ten trzeci gabinet o którym zapomniano dopisać za pierwszym razem.Gratuluję pomysłu na reklamę.Brawo.Numer buta pani,która przystawia pijawki teraz już na innej ulicy.

#30 ~właścicielka HIRUMEDU~

~właścicielka HIRUMEDU~
  • Goście

Napisano 03 luty 2017 - 09:07:27

Droga pacjentko,to ty napisałaś na portalu NIE POLECAM te obrzydliwe kalumnie na temat mojego gabinetu HIRUMED w marcu 2010 roku.Sprawa była już w prokuraturze.Teraz postaram się bo już technika na to pozwala abyś Aniu była ukarana.Jak przyjdzie ci zapłacić niezłą sumkę pieniędzy za działanie na szkodę mojej firmy to się opamiętasz.Od 2010 roku w niepochlebnym portalu było kilka tysięcy odsłon i kilka tysięcy pacjentów nie dotarło do mnie.To się nazywa pozbywać się konkurencji.

#31 ~Hirumed właścicielka~

~Hirumed właścicielka~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 18:12:25

Osoba która notorycznie szkaluje mój gabinet to moja konkurencja.Nasyła swoje koleżanki,których zadaniem jest nękanie mnie i mojego personelu.Trwa to już od lat.Pani ta jest nie do zdarcia.Nie może pogodzić się z myślą ,że ktoś jest dobry i fachowy w swoim zawodzie.Jeszcze jeden taki wpis a oddam sprawę do sądu.Sprawa już była w Prokuraturze ale poradzono nam wytoczy sprawę z powództwa cywilnego.Cierpliwość ma swoje granice,pani A.

#32 ~Wlascicielka Hirumedu ul.P~

~Wlascicielka Hirumedu ul.P~
  • Goście

Napisano 01 maj 2018 - 03:17:40

Jestem wlascicielka Hirumedu w Łodzi i trudno mi opisać z jaką bezczelnoscia konkurencji muszę się uporać.Na wyśmienitą opinię pacjentów pracuję całe lata a jacyś ludzie postronni ktorzy wpadają na pomysł otwarcia swojego gabinetu ciagle próbują psuć moje osiągnięcia obsmarowujac mnie w internecie zamiast wziąć się za uczciwą pracę.Na mojej opini chcą wejść na moje miejsce.Na szczęście juz życie zweryfikowalo dwa gabinety które szczególnie chciały mi zaszkodzić.Jest mi przykro że Polacy są tak podli ze chcą umniejszyc kogoś osiągnięcia aby sobie je przypisać.To typowe polskie piekiełko.

#33 ~Wlascicielka Hirumedu ul.P~

~Wlascicielka Hirumedu ul.P~
  • Goście

Napisano 01 maj 2018 - 03:18:47

Jestem wlascicielka Hirumedu w Łodzi i trudno mi opisać z jaką bezczelnoscia konkurencji muszę się uporać.Na wyśmienitą opinię pacjentów pracuję całe lata a jacyś ludzie postronni ktorzy wpadają na pomysł otwarcia swojego gabinetu ciagle próbują psuć moje osiągnięcia obsmarowujac mnie w internecie zamiast wziąć się za uczciwą pracę.Na mojej opini chcą wejść na moje miejsce.Na szczęście juz życie zweryfikowalo dwa gabinety które szczególnie chciały mi zaszkodzić.Jest mi przykro że Polacy są tak podli ze chcą umniejszyc kogoś osiągnięcia aby sobie je przypisać.To typowe polskie piekiełko.

#34 ~Tosia~

~Tosia~
  • Goście

Napisano 01 maj 2018 - 04:10:21

Ta Pani z Sienkiewicza potem z Bratyslawskiej a potem z Piwnej zawsze pięknie się opisuje w internecie i zarazem szkaluje mój gabinet.Bardzo nieładnie miła Pani.Wziąć się do pracy a nie lansowac się w mediach sloneczko.

#35 henryk55

henryk55

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 czerwiec 2018 - 23:16:20

masakra................

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych