Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pijawki uratowały mu nogę :: zobacz komentowany artykuł

37 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2008 - 22:54:08

wiem z pewnego zródła,że pijaweczki naprawde lecza rany.To jest metoda starszych ludzi i skuteczna.

#2 ~~gosc~~

~~gosc~~
  • Goście

Napisano 11 maj 2008 - 10:08:12

hehe a wiecie dlaczego jest taka duza afera?? bo te 4 tysiace wziol tylko chirurg i nie podzielil sie z dyrektorem

#3 ~dorka 76~

~dorka 76~
  • Goście

Napisano 12 maj 2008 - 11:45:16

znam osobiscie Krzyska Lenarta i wiem że postapił słusznie i zrobił by to jeszcze raz jest dobrym lekarzem i za takie leczenie mozna go chwalic a nie dołować ludzie gdyby wam się cos takiego przydazyło takie nieszczęscie to napewno zrobilibyscie wszystko żeby ratowac ucho nogę wszystko byle by mieć i nie osadzjcie nikogo jak nie znacie i nie byliscie w takiej sytuacji dobrze jest siedziec i komentować ale w takiej sytuacji jak on sie znalazł ratując noge postapisz jak nie jeden lekarz bo inny to by machna reka i poprostu amputował nogę.

#4 ~Jacenty byly pacjent~

~Jacenty byly pacjent~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2008 - 07:42:33

A ja wam powiem o co chodzi. Dyrektorowi nie pasuje ewidentnie lekarz oskarżony w tej sprawie. Zamiast zrobić z tego świetna reklamę i na tym skorzystać to szuka dziury w całym. Takie to już są u nas układy!! Jak dla mnie to z dyrektora wielka d*** i nie widzi nic poza czubkiem własnego nosa!
A co do Pana doktora Lenarta, świetny facet i specjalista, miełem okazje przebywać na jego oddziale rok temu po wypadku samochodowym, naprawde świetny fachowiec i brdzo miły człowiek. NIestety obawiam się, że już niedlugo bedzie w tym szpitalu miał szanse pomagać. Za to zostanie Pan dyrektor i wtedy trwoga nam wszystkim!!

#5 ~Progresor~

~Progresor~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2008 - 13:30:15

Pacjent zapłacił za hodowlane pijawki. Hirudoterapia jes refundowana w USA, Niemczech, Francji, w Rosji w każdej państwowej ptece moża kupić laboratoryjnie hodowane pijawki za marne grosze i jeszcze otrzymuje się instrukcję uzycia i utylizacji. Na Kijowskim Uniwersytecie jest kierunek podyplomowy lekarski hirudoterapia. Pijawki na dzisiaj pomagają na WSZSTKIE choroby psychsomatyczne. Naukowcy pokładają ogromną nadzieję zastosowania pijawek przy przeszczepach, implantach, operacjach kosmetycznych, regeneracji neuronów (komórek nerwowych), stanach po uszkodzeniu rdzenia kręgowego, Parkinsonie, Alzheimerze, padaczce i innych chorobach psychicznych. Preparaty z pijawek są doskonałymi środkami nawet kosmetycznymi (odmładzającymi).Przeciwskazania są tylko dla ...trzech chorób i ciąży!

#6 ~Michal~

~Michal~
  • Goście

Napisano 02 luty 2009 - 12:41:03

powiem Ci czemu afera.Sam mozesz leczyc sie jak chcesz i czym chcesz ,Twoja wolna wola i wybór.Ale w szpitalu obowiązują standardy postepowania i stosując metode która może być ryzykowna ( pijawki musza miec odpowiednie sprawdzone pochodzenie bo istnieje duze ryzyko że kozystal z nich ktos inny i same przez to moga byc zródłem zakażenia.I jesli by do tego doszlo to jak myslisz kto za to odpowie przed prokuratorem????????

Pijawki pochodza z wiadomego zrodla, wedlug lekarza, ktory ma na to dokumenty.

#7 ~Dorota64~

~Dorota64~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2009 - 11:20:26

Dobrze zrobił, jeżeli wiedział, że pomoże tym pacjentowi. Sama korzystam z leczenia pijawkami w Łodzi, chodzę tam na zabiegi na żylaki, ale jak rozmawiałam z chłopakiem w poczekalni, który dzięki pijawkom uratował sobie palca przed amputacją to dziwie się, dlaczego w Polsce nie stosuje się pijawek i hirudoterapii jako oficjalnej metody leczenia? W USA pijawki podobno już są oficjalnie wpisane na listę leków, a wielu krajach leczenie pijawkami podobno jest refundowane. Wiem, że wielu ludzi boi się tej metody, ale jak sama spróbowałam to wiem, że jest bezpieczna tylko zabiegi trzeba robić w profesjonalnym gabinecie gdzie się na tym znają.
Polecam gabinet hirudoterapii w Łodzi mi pomogli bardzo: www.pijawki.aloescentrum.pl

Życzę każdemu zdrowia, bo to jest najważniejsze.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2010 - 14:47:54

Moim zdaniem najlepszy gabinet hirudoterapii mieści się w Łodzi, na ul. Bratysławkiej 2a, z pijawek korzystam od 2 lat i zwiedziłam wiele gabinetów. Najlepsze efekty leczenia mam teraz jak jestem zapisana na zabiegi w tym gabinecie u pana Jana. :D

Polecam: http://hirudoterapia...iepijawkami.pl/

#9 ~tamara~

~tamara~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 16:09:57

POLECAM GABINET W KIELCACH UL MALIKOW136 HIGIENA NA WYSOKIM POZIOMIE WIEDZA TEZ

#10 maciejko8707

maciejko8707

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 lipiec 2010 - 10:00:23

Polecam gabinet woj. Śląskie
www.biohiro.pl

#11 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2010 - 00:47:54

Najstarszy gabinet i najlepiej wyposażony na ul. Piotra Skargi. www.hirumed.pl Sporo piszą o nich w prasie. Leczą udary jako jedyni. Jako jedyni są nagradzani.

#12 ~bozena~

~bozena~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 13:59:50

musze podzielic sie wiadomoscia ze pijawki lecza skutecznie polecam, Jezeli komus sa za drogie w gabinetach mozna kupic i w domu postawic, taniej wyniesie ludziom biednym bez duzej kasy, zaopatrzyc sie tylko w opatrunki, poniewaznic trudnego jak sobie postawic na kolana lub na rany na nogach. polecam .

#13 ~nunia20~

~nunia20~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 21:07:41

W sumie jak się myśli o pijawkach, że mają krew wysysać to aż człowiekowi skóra cierpnie... Jednak to bardzo zdrowe.

#14 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 26 luty 2011 - 17:29:02

Jeżeli ktoś uważa że pijawka leczy poprzez odsysanie krwii to jest w grubym błędzie. Pijawka leczy poprzez substancje które wstrzykuje w ranę podczas pobierania krwii. Warto poczytać na ten temat w internecie lub zapytać hirudoterapeutę. Zachęcam do skorzystania, naprawdę warto - jeśli robi to odpowiednio przeszkolona osoba.

#15 ~joanna~

~joanna~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2011 - 15:00:47

Tez jestem z Łodzi, niestety nie polece ani gabinetu na bratyslawskiej ani tym bardziej na skargi. W tym pierszym facet jest kompletnie niemedyczny, zero pojecia o czymkolwiek, o chorobach nie wie nic, a chce leczyc. Hirumed na skragi, hmm, male pomieszczenie, klient lezy na zwyklej wersalce - co za higiena.. a za zabiegi licza raz 50 a raz 100 zlotych, chyba zalezy to od humoru stawiajacego, albo obecnej potrzeby pieniedzy.. Dopiero w trzecim gabinecie do ktorego trafilam jest tak jak powinno byc. Przestrzegam i pozdrawiam

Na Piotra Skargi 12 jest nowy gabinet AKADEMII ZDROWIA INSTYTUTU MEDYCYNY HOLISTYCZNEJ - polecam Polecam gabinet

#16 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2011 - 06:47:13

Chciałam jeszcze dodać że w Gabinecie na Pabianickiej o którym pisałam wcześniej hirodoterapeuta który mnie przyjął miał fatruch chirurgiczny maskę na twarzy, a wyposażenie jest takie jak w gabinecie zabiegowym, kozetki zabiegowe, środki dezynfekujące itp. Przed zabiegiem hirudoterapeuta założył mi kartę - jak u lekarza i zrobił dokładny wywiad. Trochę mnie przestraszył na początku widok hirudoterapeuty - ten fartuch i maska - jak n sali oberacyjnej, ale myślę że to dobrze, tak powinno być bo w końcu do kontakt z krwią i zabieg leczniczy.

#17 ~fast~

~fast~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2011 - 14:49:54

Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.
Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia
na http://poznajdate.com
i otrzymałam znów tę datę! ((
Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?

#18 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2013 - 20:25:23

Tez jestem z Łodzi, niestety nie polece ani gabinetu na bratyslawskiej ani tym bardziej na skargi. W tym pierszym facet jest kompletnie niemedyczny, zero pojecia o czymkolwiek, o chorobach nie wie nic, a chce leczyc. Hirumed na skragi, hmm, male pomieszczenie, klient lezy na zwyklej wersalce - co za higiena.. a za zabiegi licza raz 50 a raz 100 zlotych, chyba zalezy to od humoru stawiajacego, albo obecnej potrzeby pieniedzy.. Dopiero w trzecim gabinecie do ktorego trafilam jest tak jak powinno byc. Przestrzegam i pozdrawiam

P.S.

Już na bratysławskiej nie ma tego faceta, przeniósł się na Piotra Skargi obok Hirumedu. Na Bratysławskiej jest teraz Pani. Miła, ciepła, ma odpowiednie podejście do pacjenta. U tej Pani zabieg trwa minimum godzinę, pijawki odpadają same, nikt ich nie zrzuca, opatrunek super, wogóle super, polecam. Pani kiedyś miała gabinet na Sienkiewicza. Wtedy nie było w Łodzi innych gabinetów, czyli kobieta ma już tyle lat praktyki i zna sie na rzeczy

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2013 - 11:04:49

http://www.tnijse.pl/tragiczny_wypadek

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2013 - 08:20:11

fascynujące zdjęcia : http://daa.pl/fyw69

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0