Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

156 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2013 - 06:20:24

do Dosi

najlepiej zadzwoń bezpośrednio do gabinetu i zapytaj.

#142 ~pijawkowicz~

~pijawkowicz~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 10:44:51

a ja polecam gabinet hiruterapi na os.Stok w kielcach 509-440-857:)

Ja też polecam gabinet Na Stoku, młoda kompetentna osoba. Włściwa osoba na właściwym miejscu. Co do Akademii Zdrowia też się zaweiodłam i nie polecam. Szumna nazwa i nic więcej. Kazdemu chcą oczyszczać najpierw organizm i tym sposobem naszą kieszeń. Nie pracuje tam ani jedna osoba, która ma chociaż minimum wiedzy medycznej. Znam właścicielkę, wykłada na Politechnice na temat konstrukcji żelbetonowych - to może robi dobrze. Drugi fach to pijawki, śmieszne!!!!! Pan?, nie wiem czy tylko udzielający informacji przez telefon czy też zajmujący się pijawkami pomylił swoje miejsce. Z medycyną chyba w życiu nie miał do czynienia. Czasem mógłby ugryźć się w język zanim wypowie te bzdury. Szkoda, że nikt nie weryfikuje uprawnień i kompetencji zajmujących się naprawdę wartościowa metodą

#143 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2013 - 19:47:45

Ja też polecam gabinet Na Stoku, młoda kompetentna osoba. Włściwa osoba na właściwym miejscu. Co do Akademii Zdrowia też się zaweiodłam i nie polecam. Szumna nazwa i nic więcej. Kazdemu chcą oczyszczać najpierw organizm i tym sposobem naszą kieszeń. Nie pracuje tam ani jedna osoba, która ma chociaż minimum wiedzy medycznej. Znam właścicielkę, wykłada na Politechnice na temat konstrukcji żelbetonowych - to może robi dobrze. Drugi fach to pijawki, śmieszne!!!!! Pan?, nie wiem czy tylko udzielający informacji przez telefon czy też zajmujący się pijawkami pomylił swoje miejsce. Z medycyną chyba w życiu nie miał do czynienia. Czasem mógłby ugryźć się w język zanim wypowie te bzdury. Szkoda, że nikt nie weryfikuje uprawnień i kompetencji zajmujących się naprawdę wartościowa metodą

Popieram.

W gabinecie na osiedlu na stoku mloda dziewczyna ,wydawaloby sie co taka mloda osoba moze wiedziec o zyciu chorobach leczeniu....a tu szok pokora skromnosc oddanie drugiemu i ogromna chec pomocy innym.Korzystalem z zabiegow wykonywanych przez p.Emilke na poczatku bylem bardzo sceptycznie nastawiony do zabiegow pijawek itd ale mile sie zaskoczylem poszedlem z jednym konkretnym problemem a pomoglo rowniez na druga dolegliwosc.Bede korzystal na pewno bo Warto.

#144 ~dziennikarka~

~dziennikarka~
  • Goście

Napisano 06 październik 2013 - 16:36:32

Popieram.

W gabinecie na osiedlu na stoku mloda dziewczyna ,wydawaloby sie co taka mloda osoba moze wiedziec o zyciu chorobach leczeniu....a tu szok pokora skromnosc oddanie drugiemu i ogromna chec pomocy innym.Korzystalem z zabiegow wykonywanych przez p.Emilke na poczatku bylem bardzo sceptycznie nastawiony do zabiegow pijawek itd ale mile sie zaskoczylem poszedlem z jednym konkretnym problemem a pomoglo rowniez na druga dolegliwosc.Bede korzystal na pewno bo Warto.

Widać z tekstu,że kobieta nie ma zaiteresowania tym co robi i chwali samą siebie.

Reklamy są płatne!!! 

#145 ~PIERDZIOCH~

~PIERDZIOCH~
  • Goście

Napisano 06 październik 2013 - 17:24:17

Widać z tekstu,że kobieta nie ma zaiteresowania tym co robi i chwali samą siebie.

Reklamy są płatne!!! 

TO JEDEN Z TYCH WYPIERDZIANYCH TEMATÓW.DLACZEGO MODERATOR ECHA DNIA NIE KASUJE TEMATÓW KTÓRE NIE NAWIĄZUJĄ DO ZAMIESZCZANYCH ARTYKUŁÓW ?

#146 ~Płonka~

~Płonka~
  • Goście

Napisano 06 październik 2013 - 18:42:05

Rozesmialam sie troche,nie mogles miec nosa ,pisalam o tym wczesniej,musiales to przeczytac,bo jak inaczej bys sie domyslil?za pozdrowionko-dziekuje

#147 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 17:28:10

Kiedyś korzystałam z pijawek w naszych Kielcach.Najstarszym i najlepszym gabinetem z duża fachowością zdecydowanie był dla mnie gabinet p. Bełczew,póżniej ,kiedy wyjechał za granicę byłam na Szczecinskiej-niestety jestem rozczarowana,więc skorzystałam niedawno na Stoku i też widać amarorszczyznę.

Na forum aż grzmi od konkurencji,ale tylko profesjonalizm się liczy i tam ludzie będą chodzić.

#148 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 09:58:42

Pomogą, albo inaczej PIJAWKI POMAGAJĄ na migrenę..

#149 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 11:44:08

Mam przepukline kręgosłupa z czasem staje sie coraz bardziej uciazliwa jazda samochodem na dluzsze odcinki jest bardzo bolesna. Mam już dośc brania zastrzykow. 
Słyszałem że pewnej kobiecie pomogly własnie pijawki. Jak myślicie?

#150 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2014 - 21:49:56

Kiedyś korzystałam z pijawek w naszych Kielcach.Najstarszym i najlepszym gabinetem z duża fachowością zdecydowanie był dla mnie gabinet p. Bełczew,póżniej ,kiedy wyjechał za granicę byłam na Szczecinskiej-niestety jestem rozczarowana,więc skorzystałam niedawno na Stoku i też widać amarorszczyznę.

Na forum aż grzmi od konkurencji,ale tylko profesjonalizm się liczy i tam ludzie będą chodzić.

ten gość wysysa pieniądze jak pijawka.....umie dobrze gadać

#151 ~diablica~

~diablica~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 20:33:26

Onkologii nikomu nie życzę. Ale do psychiatry się kwalifikują od zaraz...

Ludzie wierzą w rózne ciemnoty i gusła, "porady" zasięgają z reklam, "leczą" się Ibumami i Apapami a potem płaczą, że już jest za pózno i już nie można im pomóc...

Masz racje 

#152 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 08:22:19

pijawki to rewelacja.Mialam stawiane na zatoki,bo nic nie pomagalo.I nie takie staszne jak mi mowiono.W gabinecie na Malikowie,cena jest mnejsza niz gdzie indziej.

#153 ~Urszula~

~Urszula~
  • Goście

Napisano 08 maj 2015 - 12:11:41

Jeśli ktoś wierzy tylko i wyłącznie lekarzom, to jego i tylko jego sprawa. Jednak bardzo proszę nie negowac osób, które jako ostatnia deskę ratunku widzą w tym co dał nam Bóg. Zioła, pijawki i inne tego typu rzeczy są dla niejednego tym co daje im nadzieje na dobre i zdrowe zycie.

Zatem prosze nie wypowiadać się w temacie, którego  się nie zna. Pozdrawiam i zyczę dużo zdrowia.

#154 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2015 - 00:10:40

Są ludzie , którzy  mają osobliwe podejście do medycyny alternatywnej i korzystają z takiego  forum po to tylko  by mogli się "wyżyć" bo widoczniej inaczej nie mogą

Celem takiego forum jak i podobnych moim zdaniem jest wymiania doświadczeń  zarówno korzystnych jak i negatywnych i polecanie sprawdzonych  gabinetów  w kontekcie tematu głównego  w tym przypadku  w/w artykułu o pijawkach a nie "filozofowanie"  czasem całkiem odbiegające od tematu ," zwłaszcza , że filozofują ci z gory  uprzedzeni, bez uprzedniego zgłębienia wiedzy

na temat na który się wypowiadają

A wracając do pijawek :  diagnoza : niedrożność żył w nodze lewej i skierowanie na zabieg operacyjny w celu usunięcia niedrożnej żyły

miesięczna kuracja pijawkami pozwoliła uniknąć operacji i jej skutków ubocznych ( zawsze potem puchna nogi i czasami dotkliwie bolą) przy okazji poznałam tam pacjentów z różnymi  dolegliwościami  i każdy z  nich potwierdzał   skutecznośc terapii

Radzę jednak korzystać z renomowanych gabinetów prowadzonych przez doświadczych  terapeutów a najlepiej lekarzy,  bo  mają jeszcze inną wiedzę a nie tylko tę  jak  przyłożyć pijawkę a  wiedza  osób tych "po kursach" ogranicza sie niestety tylko do technicznej strony  zabiegu

Przeprowadzałam kurację w Gliwicach na ul Daszyńskiego u dr Bożeny Flis  - do dla tych , dla których Kielce sa za daleko

#155 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2016 - 21:51:19

bylem spróbowałem polecam jak najbardziej-pijawki dobre na wszystko na pewno niezaszkodzą

#156 ~pak~

~pak~
  • Goście

Napisano 20 październik 2016 - 16:27:12

Mi pijawki pomogły na prostate. Kilka zabiegów i po problemie. Teraz stawiam na każdą dolegliwość. Ostre zapalenie tchawicy wyleczyły w 4 dni. 

#157 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 14:23:38

Mam żylaka dużego na nodze, byłam już umówiona na zabieg ale zrezygnowałam, dużo znajomych mi odradzało, ale miesiąc temu zrobił mi się zakrzep środkowej żyły w oku, szczęście że widzę lekarze mówią że to najprawdopodobniej od tego żylaka, ja czytam opinie nie operować może pijawki mipomogą

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych