Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

156 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2012 - 02:26:10

The birkenstock arizona sandals is one of the most fashional birkenstock sale shoes. They are stylish and comfortable. Shop birkenstock australia sandals with deep discount online.

#122 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2012 - 14:17:12

Super sprawa!:) inne niezwykłości znajdziesz tutaj

#123 ~Halina i Zygmunt D~

~Halina i Zygmunt D~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 17:57:14

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2013 i ogromne podziękowania dla Pana Iwana Bełczew.
Z ogromną przyjemnością wspominamy zabiegi (choć pijawki same w sobie nie są miłe)
a efekty znakomite.
pozdrawiamy Halina i Zygmunt D.

#124 ~zlotnik~

~zlotnik~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 19:21:16

Dzieki pijawka i pani ktora sie tym zajmuje wyleczylem sie z boli glowy rozniez polecam gabinet na os.Stoku i z gory serdeczne dzieki p.Emili

#125 ~iwona~

~iwona~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2013 - 19:10:55

poczuli konkurencję to i agersja się włączyła zwłaszcza że moja koleżanka leczyła sie w gabinecie przy ul. Szczecińskiej i jest bardzo zadowolona z efektów

#126 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 05 luty 2013 - 06:27:45

w tytule tego forum jest napisane pijawki,masaż mózgu i inne niezwykłosci.
O pijawkach jest aż zbyt wiele,a może coś o tych niezwykłościach,już nie dotykam tematu o masażu mózgu.
Chociaż...byłam na fajnym masażu w Kielcach,w gabinecie Tridosha na ul.Dyminskiej.
Kobitka robi masaże orientalne...super sprawa -pełny relaks, nawet nie wiedziałam,że takie masaże są w Kielcach-koleżanka gdzieś je wynalazła.Polecam...
Czy jest jeszcze coś ciekawego w Kielcach?mieszkam tu od jesieni,bo zaczęłam studia nie znam takich fajnych miejsc??czy jest w Kielcach tai-chi?? Proszę o informacje

#127 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 08 luty 2013 - 11:19:21

Hallo,czy jest tu ktoś na tym forum,kto mi podpowie coś o tai chi w Kielcach?
Jeszcze raz ponawiam pytanie -czy jest tai chi i gdzie się odbywa.Z góry serdecznie dziękuję.
Pozdrawiam wszystkich i czekam na odpowiedz.

#128 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2013 - 20:16:11

Ruski walczy z konkurencją!!

#129 ~iro~

~iro~
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 20:23:19

czy można leczyć pijawkami tak zwane ,trudno gojące się rany.

#130 ~nastojaka~

~nastojaka~
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 20:31:00

Najlepsze są ruskie pluskwy ,poprawiają krążenie krwi i mają zbawienny wpływ na potencję .
Ogon stoi przez parę godzin ,a jak działają na damskie libido hohoho chociaż podobno mendy są lepsze.

#131 ~iro~

~iro~
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 20:55:06

Najlepsze są ruskie pluskwy ,poprawiają krążenie krwi i mają zbawienny wpływ na potencję .
Ogon stoi przez parę godzin ,a jak działają na damskie libido hohoho chociaż podobno mendy są lepsze.

to już nie stosuj bo ci szkodzą

#132 ~nastojaka~

~nastojaka~
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 21:07:34

to już nie stosuj bo ci szkodzą

człowieku na żartach się nie znasz to się nie dziwię że ci się coś nie goi . :)
A poważnie to najlepsze są opatrunki żelowe z antybiotykiem (nazwy nie pamiętam).
można też zastosować metodę Nowoczesnej Rozalki i włożyć np kończynę do Mikrofalówki. :) też żart.

#133 ~dagi~

~dagi~
  • Goście

Napisano 17 luty 2013 - 22:39:18

człowieku na żartach się nie znasz to się nie dziwię że ci się coś nie goi . :)
A poważnie to najlepsze są opatrunki żelowe z antybiotykiem (nazwy nie pamiętam).
można też zastosować metodę Nowoczesnej Rozalki i włożyć np kończynę do Mikrofalówki. :) też żart.

Pijawki to jest to!!
Metoda lecznicza znana od wieków, uznana metoda lecznicza szczególnie w Niemczech. Polecam stosowanie, ale z rozwagą i pod kontrolą doświadczonych, wyszkolonych osób, w certyfikownych gabinetach, które mają możliwość konsultacji np z lekarzem.
I jeszcze jedna uwaga: hirudoterapia to nie jest dział studiów medycznych, jak gdzieś na forum przeczytałam. Ze swej strony polecam gabinet przy ul Szczecińskiej 32 w Kielcach.

#134 ~elwira~

~elwira~
  • Goście

Napisano 26 luty 2013 - 23:25:13

Ja również mam bardzo dobre zdanie odnośnie gabinetu na ul. szczecińskiej 32. dzięki nim zatoki mi odpuściły a mój mąż pozbył się bólu kręgosłupa.

#135 ~dbijak~

~dbijak~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2013 - 21:06:46

Zachwalanie gabinetu na Szczecinskiej widać pisze jedna i ta sama osoba, forum nie jest po to żeby się reklamować.

.

Zdecydowanie jako lekarz polecam gabinet przy ul. Szczecińskiej gdyż osoby , które tam pracują odbyły stosowne kursy oraz posiadają odpowiednie uprawnienia. Poza tym zaplecze gabinetowe posiada odpowiednie warunki sanitarne.
Sama z tych zabiegów korzystałam, jak również służę pomocą i konsultacją.

#136 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 04:18:28

W Kielcach stawia pijawki dużo ludzi,są również po kursach,tylko nie mają stacjonarnego gabinetu ,przyjezdzaja do domu, a przede wszystkim są tańsi niż gabinet.Mają zarejestrowaną działalność, jest to ich praca dodatkowa.
Sama korzystałam u pani,która pracuje w banku.

#137 ~dosia~

~dosia~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 22:17:38

mam problem od kilku lat mam obrzek limfatyczny lewej nogi . jak myslicie pomoglyby pijawki ? czy ktos mial ten proble i czy pijawki mu pomogly .

#138 ~dr house~

~dr house~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 07:23:15

mam problem od kilku lat mam obrzek limfatyczny lewej nogi . jak myslicie pomoglyby pijawki ? czy ktos mial ten proble i czy pijawki mu pomogly .

Dosia, pomogą pijawki ale musisz je na mózg bezpośrednio użyć.

#139 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2013 - 21:32:56

pomogą pomogą na obrzęg jak najbardziej

#140 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2013 - 03:07:49

No te pijawy by byly dobre dla homisiow i jenderowcow ,napewno by im pomogly wyleczyc sie z glupoty ,Z kad to dziadostwo sie klonuje ,przeciesz nie z ich sexu ,wiadomo

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych