Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

156 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~lolo~

~lolo~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 20:24:28

umyj se doopę i nie będzie swądzieć

#102 ~laska-alaska~

~laska-alaska~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2012 - 00:39:10

Spie*dalac niedowiarki w ciemnoty zakamarki...moja babcia dzis szaleje ...urodziny-zdmuchnie swieczki,z pijawkami juz przezyla upragnionej swej stóweczki xD czekam az babcie zapisza do ksiegi GUINESSA ...sto lat babciu!!!!!!!! :D

#103 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 28 maj 2012 - 16:10:06

sa lepsze lektury na temat pijawek,a dr Paruzel nie do konca jest taki dobry.Kurs prowadzi beznadziejnie

ha ha ha, napisał to zapewne Pan Dynowski, który jest bezpośrednim konkurentem, jak dla mnie to dr Paruzel ma największą wiedzę na ten temat z tego co się orientuję jest chyba obecnie krajowym konsultantem medycznym do spraw związanych z hirudoterapią

#104 ~ann~

~ann~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2012 - 14:17:46

do Jan ile razy miałeś te pijawki ja też męczę się z hemoroidami i walczę z potwornym bólem po zabiegu miałam 2 razy stawiane zeby usunąć zakrzepicę która powstała w 2 guzku

#105 ~Wanda~

~Wanda~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 19:22:47

Ja jestem bardzo zadowolona po zabiegach u Pana Belczewa,bo leczylam sie tyle lat i zadne leki mi nie pomagaly.Seria zabiegow i czuje sie swietnie.Te pijawki powinno sie zalegalizowac przez NFZ.
Polecam Gabinet Pana Belczewa.

#106 ~Wanda~

~Wanda~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 19:38:25

z tego co sie orientuje to w kielcach jest też nowy gabinet z pijawkami, http://pijawki.org/k...m=Kielce&nr=336

Jeździłam do nich do Łodzi, ale widzę, że wykonują zabiegi też w kielcach

Od kilku dobrych lat jest Gabinet na Malikowie u P.Belczewa duza wiedza i fachowsc.Poza tym stosuje inne terapie dla tych,ktorzy nie moga brac pijawek.

#107 ~Dorota Zamojska~

~Dorota Zamojska~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 16:25:44

Od kilku dobrych lat jest Gabinet na Malikowie u P.Belczewa duza wiedza i fachowsc.Poza tym stosuje inne terapie dla tych,ktorzy nie moga brac pijawek.

Jestem pierwszy raz na tym forum i chce się odnieść do wypowiedzi mojej poprzedniczki.że całkowicie się zgadzam z tym co napisała...
Szukam wszystkich możliwych metod leczenia dla mojej mamy ,która jest chora na dne moczanową,i ma jeszcze wiele innych chorób towarzyszących.Od kliku lat bierze leki przeciwzakrzepowe i nic nie pomaga.Wyniki coraz gorsze samopoczucie też...
Postanowiłam szukać pomocy w medycynie naturalnej i skorzystałam z internetu i w wyszukiwarce wyskoczyła mi taka szumna nazwa AKADEMIA ZDROWIA.INSTYTUT MEDYCYNY HOLISTYCZNEJ i zadzwoniłam,bo zaciekawiła mnie nazwa i książka na temat pijawek.Pan wysłuchał i gada bez konkretów,żeby oczyścić organizm...takie ble, ble,ble
zamotał się..a ja nadal nie wiem,bo i skąd mam wiedzieć czy pomoże czy nie...na okrągło tylko oczyszczenie organizmu i już....podziękowałam i zadzwoniłam do gabinetu Pana Bełczewa,a tu proszę konkretnie mnie wypytuje o choroby towarzyszące i leki oraz wszystkie najmniejsze szczegóły....odpowiedż pada niestety nie możemy postawić pijawek..a ja szok ,bo dziś każdy chce zarobić...w takim przypadku NIE MOŻNA.
Zapytał tylko o jeden szczegół i okazało się ,że mama to ma.Polecił suplement i działa .....
Dlatego zgodzę się z moją poprzedniczką,że jest super fachowcem.PANIE BEŁCZEW-DZIĘKUJĘ!!!,natomiast gdyby mama miała postawione pijawki (kosultacja z lekarzem )byłoby bardzo żle.Zatem akadenia zdrowia,instytut medycyny holistycznej w Kielcach i Łodzi pozostawia wiele do życzenia.NIE POLECAM !!!

#108 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2012 - 08:30:42

Witam wszystkich. Mam 48 lat i jestem z Lublina. Na pewno słyszeliście różne opinie na temat pijawek. Przyznam sie szczerze, że jeszcze kilka lat temu ja tównież podchodziłam z dystansem do pijawek bo nie do końca wierzyłam w ich skuteczność. Teraz jestem innego zdania. Dzięki pijawkom mam wszystkie palce u nóg. Pijawki urarowały mi palec przed amputacją. Otóż niałam zakarzenie które pojawiło się po skaleczeniu nad jeziorem. Palec był prawie w połowie czarny i potwornie bolał. Gabinet w którym byłam znajduje się w Lublinie - polecam go teraz każdemu kto jest zainteresowany. Dzięki Panu Leszkowi, któy przystawiał mi pijawki mam wszystkie palce. Strona internetowa to www.pijawka.net
Ci co piszą o pijawkach że to jakaś ciemnota, zabobony itp. ......... no cóż. Niech te osoby troszkę poczytaja i dowiedzą się na temat pijawek. Może wtedy nie będą pisać takich głupot.

#109 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 21:38:18

A ja od roku choruje na nerki mam wysokie bialko w moczu i nic mi nie pomaga zadna dieta ani lekarstwa.Doradzili mi hirudoterapie,dlugo sie zastanawialam i czytalam w internecie , z opinii tu, gabinet w Kielcach na ul.Malikow cieszy sie dobra opinia.Skorzystalam i wzielam serie zabiegow i mozecie werzyc lub nie bialko w moczu jest w normie.SZOK.Polecam terapie pijawkami i polecam gabinet na ul.Malikow 136.

#110 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 21:39:45

A ja od roku choruje na nerki mam wysokie bialko w moczu i nic mi nie pomaga zadna dieta ani lekarstwa.Doradzili mi hirudoterapie,dlugo sie zastanawialam i czytalam w internecie , z opinii tu, gabinet w Kielcach na ul.Malikow cieszy sie dobra opinia.Skorzystalam i wzielam serie zabiegow i mozecie werzyc lub nie bialko w moczu jest w normie.SZOK.Polecam terapie pijawkami i polecam gabinet na ul.Malikow 136.

#111 ~stancio~

~stancio~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2012 - 16:20:37

Jestem pierwszy raz na tym forum i chce się odnieść do wypowiedzi mojej poprzedniczki.że całkowicie się zgadzam z tym co napisała...
Szukam wszystkich możliwych metod leczenia dla mojej mamy ,która jest chora na dne moczanową,i ma jeszcze wiele innych chorób towarzyszących.Od kliku lat bierze leki przeciwzakrzepowe i nic nie pomaga.Wyniki coraz gorsze samopoczucie też...
Postanowiłam szukać pomocy w medycynie naturalnej i skorzystałam z internetu i w wyszukiwarce wyskoczyła mi taka szumna nazwa AKADEMIA ZDROWIA.INSTYTUT MEDYCYNY HOLISTYCZNEJ i zadzwoniłam,bo zaciekawiła mnie nazwa i książka na temat pijawek.Pan wysłuchał i gada bez konkretów,żeby oczyścić organizm...takie ble, ble,ble
zamotał się..a ja nadal nie wiem,bo i skąd mam wiedzieć czy pomoże czy nie...na okrągło tylko oczyszczenie organizmu i już....podziękowałam i zadzwoniłam do gabinetu Pana Bełczewa,a tu proszę konkretnie mnie wypytuje o choroby towarzyszące i leki oraz wszystkie najmniejsze szczegóły....odpowiedż pada niestety nie możemy postawić pijawek..a ja szok ,bo dziś każdy chce zarobić...w takim przypadku NIE MOŻNA.
Zapytał tylko o jeden szczegół i okazało się ,że mama to ma.Polecił suplement i działa .....
Dlatego zgodzę się z moją poprzedniczką,że jest super fachowcem.PANIE BEŁCZEW-DZIĘKUJĘ!!!,natomiast gdyby mama miała postawione pijawki (kosultacja z lekarzem )byłoby bardzo żle.Zatem akadenia zdrowia,instytut medycyny holistycznej w Kielcach i Łodzi pozostawia wiele do życzenia.NIE POLECAM !!!

Ja osobiście właśnie polecam gabinet w Łodzi, mi bardzo pomogli, chodziałam wcześniej gdzieś indziej i nie byłam zadowolona bo gabinet to była jakaś klitka mała.
Gabinet pijawki.org ma bardzo wysoki standard, podchodzę już po sporej przerwie do drugiej jakby sesji, moim zdaniem obsługa bez zarzutu.
Przed zabiegiem jest właśnie robiony dokładny wywiad, dopiero po tym wywiadzie wiadomo czy można sobie przystawić pijawki czy nie. Koleżance odmówili właśnie pijawek ze względu na przeciwwskazania.

#112 ~AKADEMIA ZDROWIA.INSTYTUT~

~AKADEMIA ZDROWIA.INSTYTUT~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2012 - 09:53:53

Wiadomości jakie uzyskała Pani przez telefon były tylko informacją dotyczącą leczenia dny pijawkami. Procedury w gabinetach Akademii Zdrowia są takie że przy pierwszej wizycie przeprowadzany jest szczegółowy wywiad z pacjentem dotyczący przebytych chorób i przyjmowanych leków, na podstawie którego podejmuje się decyzję o podjęciu terapii pijawkami lub jej niepodjęciu. Nie praktykuje się diagnoz przez telefon. Nie była Pani na wizycie dlatego proszę nie oceniać gabinetu.

#113 ~Dorota Z~

~Dorota Z~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2012 - 11:30:47

Wiadomości jakie uzyskała Pani przez telefon były tylko informacją dotyczącą leczenia dny pijawkami. Procedury w gabinetach Akademii Zdrowia są takie że przy pierwszej wizycie przeprowadzany jest szczegółowy wywiad z pacjentem dotyczący przebytych chorób i przyjmowanych leków, na podstawie którego podejmuje się decyzję o podjęciu terapii pijawkami lub jej niepodjęciu. Nie praktykuje się diagnoz przez telefon. Nie była Pani na wizycie dlatego proszę nie oceniać gabinetu.

Do Akademi Zdrowia
Smiech co mi Pan pisze,ja mam dojechać,50 km po to tylko żeby usłyszeć na pierwszej wizycie,że mama nie może poddać się zabiegowi.Mama diagnozę postawioną ma więc zbędne jest pana diagnozowanie nawet jesli pan jest lekarzem.W waszym gabinecie musicie jeszcze brać pod uwagę to ,że nie wszyscy są miejscowi i ludzie są schorowani, zeby nie nacigać ludzi na koszty i męczącą podróż.

#114 ~monisia~

~monisia~
  • Goście

Napisano 23 październik 2012 - 13:47:41

a ja polecam gabinet hiruterapi na os.Stok w kielcach 509-440-857:)

#115 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2012 - 13:36:23

polecam gabinet na ul. szczecińskiej 32 nr tel 790 731 235 oprócz kielc maja również gabinet w łodzi i mają rewelacyjne efekty oraz wielu stałych klientów

#116 ~kate~

~kate~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 14:09:14

Do Akademi Zdrowia
Smiech co mi Pan pisze,ja mam dojechać,50 km po to tylko żeby usłyszeć na pierwszej wizycie,że mama nie może poddać się zabiegowi.Mama diagnozę postawioną ma więc zbędne jest pana diagnozowanie nawet jesli pan jest lekarzem.W waszym gabinecie musicie jeszcze brać pod uwagę to ,że nie wszyscy są miejscowi i ludzie są schorowani, zeby nie nacigać ludzi na koszty i męczącą podróż.

a za przeproszeniem do lekarzy też będziesz dzwonić i ustalać co i jak przez słuchawke. chyba każda normalna osoba to chce zobaczyć chorego a nie udzielać leczenia przez telefon

#117 ~karola~

~karola~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 16:28:51

a za przeproszeniem do lekarzy też będziesz dzwonić i ustalać co i jak przez słuchawke. chyba każda normalna osoba to chce zobaczyć chorego a nie udzielać leczenia przez telefon

a ja nie wiem czy jesteś normalna i czy mogę ci się pokazać.Z tego co tu wypisujesz to raczej lepiej ci sie nie pokazywac.
hihi

#118 ~GREG~

~GREG~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2012 - 14:04:21

i TAK MERYTORYCZNA DYSKUSJA ZCHODZI NA PSY .PARE OSOB CO IM SIE COS NIE PODOBA ZAMIAST OPUSCIC FORUM TO TROLUJA

#119 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2012 - 23:13:19

Jasne chemia która wprowadza do naszego organizmu'wielka farmaceutyczna farma " jest duzo zdrowsza.Tylko pamietaj o jednym -
firmom produkującym cudowne syntetyczne lekarstwa nie zależy na twoim zdrowiu, tylko na twojej kasie.Te farmaceutyki lecza skutki a nie przyczyny.

#120 ~kolo~

~kolo~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2012 - 23:18:56

TAK TAK PIJAWKI ,SZEPTUCHY,ZIELARKI,ZAKLINACZE WĘŻY itd ,A WSZYSCY POTEM SPOTKACIE SIĘ NA ONKOLOGII .

Na onkologię to trafimy jedząc GMO, faszerując się chemicznymi i syntetycznymi lekami które nie leczą tylko zaleczaja skutki a nie przyczyny chorób.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych