Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

156 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~andzela123~

~andzela123~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2010 - 11:04:58

Jednak jedno dales mi do myslenia ,czy pochodzace z laboratorium,sa stosowane po raz pierwszy?bede sie tym interesowac,ale jak oni sa po stawianiu niszczone, to jak moga byc stosowane drugi raz?Tam gdzie ja stawiam ,wszystko legalnie,glowna firma znajduje sie w warszawie. :)

#42 diabeł

diabeł

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1819 postów

Napisano 26 kwiecień 2010 - 11:07:15

Ale ja cie naprawde nie przekonuje ,pisalam poprostu co wiem na ten temat,odpowiedzi sa twoje caly czas negatywne,co innego przekonywac a co innego dyskutowac,i jak jestes zle nastawiony na moje wypowiedzi ,to po sie bedziemy nawzajem sprzeczac. :(

ALEŻ SKĄD JA MAM TYLKO WĄTPLIWOŚCI I ZADAJE PYTANIA A TO NIE SPRZECZKA . :)

#43 ~andzela123~

~andzela123~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2010 - 11:24:36

ALEŻ SKĄD JA MAM TYLKO WĄTPLIWOŚCI I ZADAJE PYTANIA A TO NIE SPRZECZKA . :)

TO JUZ DOBRZE,bo myslalam ze juz skoncze ta dyskusje i nie wejde juz na forum :mellow:

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2010 - 11:43:38

...ni sa po stawianiu niszczone...

Taki już ten świat, że za głupotę ludzi cierpią zwierzęta...
A może by tak tych 'chorych' zutylizować?

#45 ~andzela123~

~andzela123~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2010 - 11:50:41

Taki już ten świat, że za głupotę ludzi cierpią zwierzęta...
A może by tak tych 'chorych' zutylizować?

A ty GOSCIU pojawisz sie raz na jakis czas ,strzelisz glupote i jestes zadowolony, a moze i dobrze, bo bez takich jak ty byloby smutno

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2010 - 11:55:35

A ty GOSCIU pojawisz sie raz na jakis czas ,strzelisz glupote i jestes zadowolony, a moze i dobrze, bo bez takich jak ty byloby smutno

Nie jestem zadowolony - dlaczego tępić pijawki które na dodatek oddały przysługę człowiekowi? Jak ktoś napisał, to nieetyczne i to bardzo delikatnie mówiąc.

#47 ~andzela123~

~andzela123~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2010 - 12:07:01

Dobra,ale to pijawki nie wylowione z jakiegos bagna,tylko hodowane w laboratoriach,a znaczy lecznicze,i jak komus pomagaja to nic zlego.To jest to samo jak hoduje sie zwierza by je potem zabic i jesc mieso-niestety

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2010 - 12:29:35

Dobra,ale to pijawki nie wylowione z jakiegos bagna,tylko hodowane w laboratoriach,a znaczy lecznicze,i jak komus pomagaja to nic zlego.To jest to samo jak hoduje sie zwierza by je potem zabic i jesc mieso-niestety

Jeść trzeba. 'Leczyć' sie w ten sposób - nie. Zresztą nawet jesli, to przecież mozna je potem wrzucić do jakiegoś bajorka, dalej pozytek z nich będzie.
Ale jak komuś pomagają to nic złego je potem zmiksować? W sumie masz rację: to chore i to ciężko...

#49 ~andzela123~

~andzela123~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2010 - 12:45:01

Nie trzeba je miksowac,pytalam sie gdzie trafiaja po utylizacji-do spalarni ,a skoro to jest chore dlaczego cie te pijawki zainteresowaly?Wczesniej, jak mi takie cos nie interesowalo,nie szukalam tego forum.I skoro jestes anonimowy ,to nie znaczy ,ze powinienes byc chamski

#50 diabeł

diabeł

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1819 postów

Napisano 26 kwiecień 2010 - 13:38:55

Nie trzeba je miksowac,pytalam sie gdzie trafiaja po utylizacji-do spalarni ,a skoro to jest chore dlaczego cie te pijawki zainteresowaly?Wczesniej, jak mi takie cos nie interesowalo,nie szukalam tego forum.I skoro jestes anonimowy ,to nie znaczy ,ze powinienes byc chamski

ANDZELA 123 BEZ URAZY CZY TY JESTEŚ POLKĄ ?

#51 ~andzela123~

~andzela123~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2010 - 15:20:34

BEZ URAZY-nie.ALE mam juz karte stalego pobytu,a czy to ma jakies znaczenie?Jestem wyksztalcona dziewczyna.Smieszne,czy ty przez to przestaniesz ze mna dyskutowac?jak nie chcesz nie musisz sie wypowiadac.Zreszta ,napisalam o tym wczesniej,chociarz nie musialam, ale nie mam nic do ukrycia.jezu mam dzisiaj wolne,siedze caly dzien w internecie,nigdy tyle nie siedzialam. :rolleyes:

#52 ~andzela123~

~andzela123~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2010 - 15:27:12

dodam-pisze/mam nadzieje/dobrze mowie bez akcentu[to juz poza tematem o pijawkach] :)

#53 diabeł

diabeł

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1819 postów

Napisano 26 kwiecień 2010 - 15:33:40

BEZ URAZY-nie.ALE mam juz karte stalego pobytu,a czy to ma jakies znaczenie?Jestem wyksztalcona dziewczyna.Smieszne,czy ty przez to przestaniesz ze mna dyskutowac?jak nie chcesz nie musisz sie wypowiadac.Zreszta ,napisalam o tym wczesniej,chociarz nie musialam, ale nie mam nic do ukrycia.jezu mam dzisiaj wolne,siedze caly dzien w internecie,nigdy tyle nie siedzialam. :rolleyes:

ALE MIAŁEM NOSA ,PRZED DIABŁEM NIC NIE UKRYJESZ :) POZDROWIONKA.

#54 ~andzela123~

~andzela123~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2010 - 16:07:17

Rozesmialam sie troche,nie mogles miec nosa ,pisalam o tym wczesniej,musiales to przeczytac,bo jak inaczej bys sie domyslil?za pozdrowionko-dziekuje

#55 diabeł

diabeł

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1819 postów

Napisano 26 kwiecień 2010 - 17:00:56

Rozesmialam sie troche,nie mogles miec nosa ,pisalam o tym wczesniej,musiales to przeczytac,bo jak inaczej bys sie domyslil?za pozdrowionko-dziekuje

Ja tego nie czytałem :) wcześniej nie czytałem :) no ale jak tak sądzisz to OK! ale nad pisownią musisz popracować ,ale z drugiej strony Diabeł starszy a byki nieraz w piśmie wali że aż grzech a raczej wstyd. :lol:

#56 ~andelika123~

~andelika123~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2010 - 17:14:53

Czy to mi ma byc wstyd?O mnie to mowisz?zebys ty widzial jak pisza niektore polacy,chociaz juz jestem polka mieszkam tyle lat w polsce,jestem tutaj ubespieczona to tak na marginesie.pisze dobrze tylko na klawiaturze nie pisze o z kreska i t.d.Myslalam ze jestes delikatny w wypowiedziach,a jednak potrafisz obrazic,czy dla tego ze nie jestem rodowita polka?Rozczarowalam sie,trudno

#57 diabeł

diabeł

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1819 postów

Napisano 26 kwiecień 2010 - 17:20:19

Czy to mi ma byc wstyd?O mnie to mowisz?zebys ty widzial jak pisza niektore polacy,chociaz juz jestem polka mieszkam tyle lat w polsce,jestem tutaj ubespieczona to tak na marginesie.pisze dobrze tylko na klawiaturze nie pisze o z kreska i t.d.Myslalam ze jestes delikatny w wypowiedziach,a jednak potrafisz obrazic,czy dla tego ze nie jestem rodowita polka?Rozczarowalam sie,trudno

PRZECZYTAJ TO CO NAPISAŁEM JESZCZE RAZ TO NIE TOBIE MA BYĆ WSTYD A MNIE BO TAK JAK NAPISAŁEM TO JA WALĘ BYKI CZYLI BŁĘDY ŻE AŻ WSTYD.

#58 ~andzelika123~

~andzelika123~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2010 - 17:22:24

jest naprawde przykro

#59 ~andzelika123~

~andzelika123~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2010 - 17:27:36

dobrze ze przeczytalam jeszcze raz,skad wiesz ze jestes starszy?

#60 ~andzelika123~

~andzelika123~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2010 - 18:36:31

Ja tego nie czytałem :) wcześniej nie czytałem :) no ale jak tak sądzisz to OK! ale nad pisownią musisz popracować ,ale z drugiej strony Diabeł starszy a byki nieraz w piśmie wali że aż grzech a raczej wstyd. :lol:

Wiesz co wroce do tego jeszcze raz,az dziw bierze jak nie czytales wczesniej moich wypowiedzi,a spostrzegl to co inni nie widza ,doceniam to bo jak czasem cos napisze na innym forum na prszyklad o angelinie jolie lub o curus i farelu nikt nic nie widzi[widzisz pisze szybko i sa bledy]

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych