Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

156 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~sonja~

~sonja~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 17:09:46

DIABELKU lepiej zebys byl zdrowy ale gdyby...... zaciagne cie do kielc :D

#22 diabeł

diabeł

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1819 postów

Napisano 22 kwiecień 2010 - 17:11:06

DIABELKU lepiej zebys byl zdrowy ale gdyby...... zaciagne cie do kielc :D

ALE GDZIE TO JEST ?NA JAKIEJ ULICY? :lol:

#23 ~andzela123~

~andzela123~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 17:21:28

ul malikow136 prosze o nastepne pytania gdyby takie byly :P :P :P

#24 ~sonja~

~sonja~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 17:47:53

GDIE JEST NASZ D.......? :mellow:

#25 ~andzela123~

~andzela123~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 17:50:24

sama sie juz martwie <_<

#26 ~ANDZELA123~

~ANDZELA123~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 18:20:51

100% RACJI :rolleyes: TYLKO NIE PISZ MOJEGO IMIENIA TO BĘDZIE TAKA NASZA TAJEMNICA. :)

OK! :rolleyes:

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 07:03:46

DO CHIRURGA takiej ciemnoty jak ty nie widzialam pamietaj w usa pijawki sa na liscie lekow a w wielu europejskich krajach -sa refundowane o tym ze pijawki lecza wiedza wszystkie madre ludzie bylam na zabiegu pijawkami i wiesz kto tam byl? -lekarz -mial juz 3 zabieg pijawek duzo opowiadal ze mu farmaceutyka nie pomaga a pijawkami dawno powinni leczyc lekarze tylko ze padla by mafia farmaceutyczna

W USA niektóre narkotyki też są na liście leków, wiec ćpajmy radośnie. Pijawki przynoszą ulge czy poprawe, ale NIE LECZĄ - widać, że zrobiono ci "masaż mózgu". Młotkiem...

#28 ~EDYTA~

~EDYTA~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 07:28:02

moze byc i mlotkiem byleby nie bolalo ty chyba zawsze bedziesz mial racje

#29 ~andzela123~

~andzela123~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 18:19:19

we wtorek jade stawiac pijawki na zapalenie nerwu trojdzielnego mam nadzieje ze pomoze dla tego ze stawialam na oczyszczenie organizmu na niektore organy naprawde czujesie rewelacyjnie .Pozniej zrobie sobie przerwe i napewno powtoze oczyszczenie na jesieni a moze wczesniej.Pamietam byl tam facet oczyscil sobie prawie wszystkie organy cieszyl sie jak dziecko ze zauwazyl jak poprawil mu sie wyglad mowil ze wyglada duzo mlodziej oczywiscie oprocz tego ze byl chory a teraz czuje sie dobrze

#30 diabeł

diabeł

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1819 postów

Napisano 25 kwiecień 2010 - 20:04:44

we wtorek jade stawiac pijawki na zapalenie nerwu trojdzielnego mam nadzieje ze pomoze dla tego ze stawialam na oczyszczenie organizmu na niektore organy naprawde czujesie rewelacyjnie .Pozniej zrobie sobie przerwe i napewno powtoze oczyszczenie na jesieni a moze wczesniej.Pamietam byl tam facet oczyscil sobie prawie wszystkie organy cieszyl sie jak dziecko ze zauwazyl jak poprawil mu sie wyglad mowil ze wyglada duzo mlodziej oczywiscie oprocz tego ze byl chory a teraz czuje sie dobrze

OJ ANDZIA TY SOBIE CHYBA JAJA ROBISZ :lol: TEN FACET JAK GO DOPADŁY TE PASKUDNE WAMPIRY TO PEWNIAKIE STAŁ SIĘ ANEMIKIEM I DLATEGO WYGLĄDAŁ DUŻO LEPIEJ. :lol: BO TAK MU Z LITOŚCI MÓWILI A CO MIELI MÓWIĆ PRAWDĘ . :o

#31 ~andzela123~

~andzela123~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2010 - 08:39:45

nie jemu mowili /zle przeczytales / a on mi sam to mowil a po za tym oni nigdy nie przychwalaja tylko efekt jest sam widoczny ich sprawa jest postawic pijawki w odpowiednim miejscu /w odpowiednie punkciki/ a pijawka sama robi swoja robote bo po co sa takie gabinety przecierz kazdy by sobie kupil i postawil sam pijawke ale ludzie sie na to uczyli w ktore miejsca maja postawic te ROBALE/jak ty piszesz a wiesz jak oni fajnie gryza uczucie super,ale dobrze ze sie odezwales mozna podyskutowac bo czy zgadzasz sie ze mna czy nie ale zawsze chetnie sie przeczyta B)

#32 ~andzela123~

~andzela123~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2010 - 08:54:54

przepraszam za ROBALE tylko napisales WAMPIRY /zdaza sie/ :huh:

#33 diabeł

diabeł

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1819 postów

Napisano 26 kwiecień 2010 - 09:05:44

nie jemu mowili /zle przeczytales / a on mi sam to mowil a po za tym oni nigdy nie przychwalaja tylko efekt jest sam widoczny ich sprawa jest postawic pijawki w odpowiednim miejscu /w odpowiednie punkciki/ a pijawka sama robi swoja robote bo po co sa takie gabinety przecierz kazdy by sobie kupil i postawil sam pijawke ale ludzie sie na to uczyli w ktore miejsca maja postawic te ROBALE/jak ty piszesz a wiesz jak oni fajnie gryza uczucie super,ale dobrze ze sie odezwales mozna podyskutowac bo czy zgadzasz sie ze mna czy nie ale zawsze chetnie sie przeczyta B)

NO DOBRA ANDZIU ALE JAK TO SIĘ MA DO TAKICH CHORÓB JAK ŻÓŁTACZKA CZY AIDS POPULARNY ADIDAS ? :)

#34 ~andzela123~

~andzela123~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2010 - 09:25:33

NO NIE! czego cie interesuja te choroby? :o To juz cos z innej polki mnie takie cos nie interesuje SORRY :angry:

#35 diabeł

diabeł

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1819 postów

Napisano 26 kwiecień 2010 - 09:34:57

NO NIE! czego cie interesuja te choroby? :o To juz cos z innej polki mnie takie cos nie interesuje SORRY :angry:

PRZECIEŻ TE PIJAWKI MOGĄ PRZENOSIĆ TAKIE CHOROBY NA INNYCH LUDZI ?SAMA SŁONA WODA ICH NIE WYSTYLIZUJE I WTEDY SĄ NA PRAWDĘ NIEBEZPIECZNE .

#36 diabeł

diabeł

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1819 postów

Napisano 26 kwiecień 2010 - 09:40:52

PRZECIEŻ TE PIJAWKI MOGĄ PRZENOSIĆ TAKIE CHOROBY NA INNYCH LUDZI ?SAMA SŁONA WODA ICH NIE WYSTYLIZUJE I WTEDY SĄ NA PRAWDĘ NIEBEZPIECZNE .

AA JESZCZE MOŻE SIĘ MYLĘ BO MOŻE TE PIJAWKI TO SĄ JEDNORAZÓWKI :lol: ALE TO NIE ETYCZNE I CIEKAWE CO MÓWI NA TO PRAWO? :D

#37 ~andzela123~

~andzela123~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2010 - 09:54:35

no to juz co innego z grzecznosci nie chcialam cie sie pytac,czy czasem ty cos nie zachorowal.Pijawki sa hodowane w laboratoriach ,nadaja sie do jednorazowego uzytku po odpadnieciu od ciala sa utylizowane ,czyli ich sie niszczy.Robia to w profesjonalnych gabinetach ,dla tego nie moga preniesc choroby i oni nie sa w slonej, tylko w wodzie zwyklej ,ktora powinna byc odstana. Sa prypadki kiedy stawiaja pijawki jakies babki ,to babka moze wykorzystac te same pijawki,ale powinny oni sie stawiac tej samej osobie, to raz, po drugie w pijawce stawianej drugi raz lek hirudyna odbudowywuje sie po trzech miesiacach,czyli nie oplaci sie.Nigdy bym nie zaryzykowalam stawiac u niekompetentnej osoby ,musi byc wszystko sprawdzone.ja tez nie poszlam ot tak sobie odrazu .Sprawdzone -zalatwione :)

#38 ~andzela123~

~andzela123~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2010 - 10:00:03

Czemu nie etyczne?wRosji i gdies w Polsce studiuja na dziale medycyny hirodoterapije, takze wszystko po prawu

#39 diabeł

diabeł

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1819 postów

Napisano 26 kwiecień 2010 - 10:10:05

no to juz co innego z grzecznosci nie chcialam cie sie pytac,czy czasem ty cos nie zachorowal.Pijawki sa hodowane w laboratoriach ,nadaja sie do jednorazowego uzytku po odpadnieciu od ciala sa utylizowane ,czyli ich sie niszczy.Robia to w profesjonalnych gabinetach ,dla tego nie moga preniesc choroby i oni nie sa w slonej, tylko w wodzie zwyklej ,ktora powinna byc odstana. Sa prypadki kiedy stawiaja pijawki jakies babki ,to babka moze wykorzystac te same pijawki,ale powinny oni sie stawiac tej samej osobie, to raz, po drugie w pijawce stawianej drugi raz lek hirudyna odbudowywuje sie po trzech miesiacach,czyli nie oplaci sie.Nigdy bym nie zaryzykowalam stawiac u niekompetentnej osoby ,musi byc wszystko sprawdzone.ja tez nie poszlam ot tak sobie odrazu .Sprawdzone -zalatwione :)

OJ ANDZELA 123 ,JESZCZE RAZ SKĄD CZŁOWIEK MA PEWNOŚĆ ŻE TE PIJAWKI SĄ UŻYWANE PO RAZ PIERWSZY?TO ŻE PISZESZ ŻE SIĘ NIE OPŁACI WCALE MNIE NIE PRZEKONAŁO I PEWNIE WIELU INTERNAUTÓW .A RYZYKO NADAL ISTNIEJE.

#40 ~andzela123~

~andzela123~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2010 - 10:50:35

Ale ja cie naprawde nie przekonuje ,pisalam poprostu co wiem na ten temat,odpowiedzi sa twoje caly czas negatywne,co innego przekonywac a co innego dyskutowac,i jak jestes zle nastawiony na moje wypowiedzi ,to po sie bedziemy nawzajem sprzeczac. :(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych