Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

156 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~Tomasz~~

~~Tomasz~~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2009 - 18:49:21

Pijawki miałem stawiane przy przeziębieniach, dobrze że ktoś w Kielcach zaczął się tym zajmować.

#2 ~~Edward~~

~~Edward~~
  • Goście

Napisano 04 październik 2009 - 18:38:34

Od lat choruje na opturakcje pluc,lecze sie bez wiekszych skutkow,po kilku zbiegach inaczej oddycham,zabiegi bralem kilka miesiecy temu,a dobre wyniki sa nadal.Teraz zona korzysta z zabiegow na nadcisnienie juz po 2 seansie cisnienie sie unormowalo.Rewelacja to przeciez natura a nie reklamowka lekow ktore mam w domu.Polecam.

#3 ~MAIKA~

~MAIKA~
  • Goście

Napisano 28 październik 2009 - 12:49:48

Dzien dobry... ja mam takie pytanie na temat pijawek...czy ktos moze wie czy one by pomogly na piety-wiem ze to dziwnei brzmi ale moja babcia juz od ponad pol roku skarzy sie na bol piety a raczej stopy. Pewnego dnia podczas rozkladania lozka uderzyla sie mocno w palca i od tego czasu ma spuchnieta noge i bardzo narzeka na nia. Odwiedzila juz nei jednego lekarza: chirurga, reumatologa, naczyniowca itp i kazy rozklada rece. Jest tez juz po rehabilitacji ale nadal ja noga boli...Myslicie ze pijawki moglby pomoc albo ktos zna taki przypadek i mogl by pomoc...martwie sie o nia. dziekuje
Malwina

#4 ~~elzbieta~~

~~elzbieta~~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2009 - 16:51:49

Nie wiem czy akurat na to schorzenie piety pomoga pijawki,ale jesli jest ona spuchnieta to chyba tak.Ja mialam ostrogi pietowe ktore leczylam dlugo i nie skutecznie (zastrzyki w piete i inne zabiegi fizykoterapeutyczne ) i nic nie pomagalo,az zdecydowalam sie na leczenie pijawkami i o dziwo pomoglo.
Pani Beata i Pan Iwan sa naprawde dobrymi fachowcami.Polecam a znalazlam ich na stronie www.leczeniepijawkami.com

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2010 - 17:37:08

Moja choroba jest skomplikowana przyjechalem z Norewgii, bo przeczytałem o skuteczności leczeniu pijawkami.Wybrałem gabinet w Kielcach,bo wydawal mi sie najbardziej przekonujacy.Przylecialem na 10 dni,Panstwo Bełczew pomogli mi załatwic nocleg na ten czas.Zajeli sie mna,a wlasciwie leczeniem mojej osoby,bo latwiej mi wyliczyc co mi nie dolega.Od lat mam uporczywe bole glowy,nadcisnienie,zakrzepice,bole kregoslupa,podwyzszony cukier.Po kazdym zabiegu byly zmiany na lepsze.Wyjechalem jak mlodzieniaszek.Jeszcze mam zamiar wziac nastepna serie zabiegow w tym roku i nie faszerowac sie chemia.Przekonalem sie do tej metody,choc na poczatku mialem watpliwosci.Ale najwazniejsza jest dobra atmosfera czego w gabinecie hirudoterapii w Panstwa Belczew nie brakuje.
Zbigniew z Oslo

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2010 - 14:53:11

Ja skorzystalam z zabiegow ,bo po upadku .Tej zimy porzadnie stuklam sobie kosc ogonowa i skrecilam noge gdzie powstal krwiak.Oprocz leczenia pijawkami Panstwo Belczew robia jeszcze inne zabiegi,zrobili mi terapie czaszkowo-krzyzowa i pijawki na krwiaka.Po kilku zabiegach wszystko wrocilo do normy.Dziekuje bardzo. Wieslawa

#7 ~Daria~

~Daria~
  • Goście

Napisano 14 luty 2010 - 22:32:15

Kilka dni temu zlapala mnie rwa kulszowa,nie moglam sie podniesc bylam jak,,przyspawana do lozka,,zastanawialam sie kogo wezwac czy lekarza czy hirudoterapeute,zdecydowalam sie za namowa matki na pijawki.
Nigdy z takich zabiegow nie korzystalam,nawet sie balam,ale wiedzialam ze pijawki na takie bole pomagaja.
Zadzwonilam do gabinetu na Malikow i zamowilam wizyte domowa.Po zabiegu juz bylo lepiej,a na drugi dzien po nastepnym zabiegu juz bylo normalnie.Obylo sie bez zastrzykow i lekow.Postanowilam kontynulowac to leczenie zeby moj kregoslup doprowadzic do porzadku.Nie naleza te zabiegi do przyjemnych,ale teraz sie przekonalam ze skuteczne ,bo tylko wiedzialam o tym z teorii.

#8 ~andzela123~

~andzela123~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 09:43:42

pijawki -to jest cudo natury .Chce opowiedziec o leczeniu pijawkami.Bardzo bolala mnie glowa mam takze ZNT Leki nic nie pomagaly i zaczelam szukac w internecie gabinet hirodoterapii i trafilam na gabinet panstwa belczew powiem odrazu wyglandaw bardzo przekonujaco zdecydowalam sie odrazu a juz jak tam trafilam rozwialo wszelkie moje watpliwosci to jest to.O pijawkach wiem duzo sama pochodze z ukrainy u nas pijawki sa w APTEKACH oich cudownym dzialaniu wiem wszystko mieszkajac jeszcze na ukrainie mialam takie bole glowy ze tabletki juz nie pomagaly uratowaly mnie pijawki wrecz wrocily mi zycie .JESTEM bardzo szczesliwa ze w polsce sa takie gabinety bo zostaly mi tylko pijawki a ze trafilam do panstwa belczew to jest drugie moje szczescie dla tego ze PROFESJONALNA obsluga taka wiedze jaka maja pan iwan i pani beata naprawde szok jestem pod wrazeniem ludzie profesjonalni w kazdym calu juz by mi nikt nie namowil stawianie w innym miescie nawet gdyby byl gabinet w moim miescie[a mieszkam w sandomierzu] i tak bym pojechala do panstwa belczew krotko wiedze majo ogromna bylam na kilku seansach czuje sie rewelacyjnie bole glowy zniknely mialam arytmie serca wszystko przyszlo do normy to sa LUDZIE zwielkiej litery mili atmosfera nie do opisania.KOZYSTAJCIE Z PIJAWEK ONI NAPRAWDE RATUJA ZDROWIE I TYLKO W GABINECIE PANSTWA BELCZEW. ICH WIEDZA NA WYSOKIM POZIOMIE PRZEKONAJCIE SIE O TYM :rolleyes:

#9 diabeł

diabeł

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1819 postów

Napisano 22 kwiecień 2010 - 09:50:04

pijawki -to jest cudo natury .Chce opowiedziec o leczeniu pijawkami.Bardzo bolala mnie glowa mam takze ZNT Leki nic nie pomagaly i zaczelam szukac w internecie gabinet hirodoterapii i trafilam na gabinet panstwa belczew powiem odrazu wyglandaw bardzo przekonujaco zdecydowalam sie odrazu a juz jak tam trafilam rozwialo wszelkie moje watpliwosci to jest to.O pijawkach wiem duzo sama pochodze z ukrainy u nas pijawki sa w APTEKACH oich cudownym dzialaniu wiem wszystko mieszkajac jeszcze na ukrainie mialam takie bole glowy ze tabletki juz nie pomagaly uratowaly mnie pijawki wrecz wrocily mi zycie .JESTEM bardzo szczesliwa ze w polsce sa takie gabinety bo zostaly mi tylko pijawki a ze trafilam do panstwa belczew to jest drugie moje szczescie dla tego ze PROFESJONALNA obsluga taka wiedze jaka maja pan iwan i pani beata naprawde szok jestem pod wrazeniem ludzie profesjonalni w kazdym calu juz by mi nikt nie namowil stawianie w innym miescie nawet gdyby byl gabinet w moim miescie[a mieszkam w sandomierzu] i tak bym pojechala do panstwa belczew krotko wiedze majo ogromna bylam na kilku seansach czuje sie rewelacyjnie bole glowy zniknely mialam arytmie serca wszystko przyszlo do normy to sa LUDZIE zwielkiej litery mili atmosfera nie do opisania.KOZYSTAJCIE Z PIJAWEK ONI NAPRAWDE RATUJA ZDROWIE I TYLKO W GABINECIE PANSTWA BELCZEW. ICH WIEDZA NA WYSOKIM POZIOMIE PRZEKONAJCIE SIE O TYM :rolleyes:

TAK TAK PIJAWKI ,SZEPTUCHY,ZIELARKI,ZAKLINACZE WĘŻY itd ,A WSZYSCY POTEM SPOTKACIE SIĘ NA ONKOLOGII .

#10 ~chirurg~

~chirurg~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 10:45:42

TAK TAK PIJAWKI ,SZEPTUCHY,ZIELARKI,ZAKLINACZE WĘŻY itd ,A WSZYSCY POTEM SPOTKACIE SIĘ NA ONKOLOGII .

Onkologii nikomu nie życzę. Ale do psychiatry się kwalifikują od zaraz...

Ludzie wierzą w rózne ciemnoty i gusła, "porady" zasięgają z reklam, "leczą" się Ibumami i Apapami a potem płaczą, że już jest za pózno i już nie można im pomóc...

#11 diabeł

diabeł

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1819 postów

Napisano 22 kwiecień 2010 - 11:31:54

Onkologii nikomu nie życzę. Ale do psychiatry się kwalifikują od zaraz...

Ludzie wierzą w rózne ciemnoty i gusła, "porady" zasięgają z reklam, "leczą" się Ibumami i Apapami a potem płaczą, że już jest za pózno i już nie można im pomóc...

JA IM TYLKO DAŁEM OSTRZEŻENIE ABY NIE WIERZYLI W UZDROWICIELI,JASNOWIDZÓW CZASY BIBLIJNE SĄ ODLEGŁE A CIEMNOTA TAKA SAMA.POZDRAWIAM :)

#12 znad_wisły

znad_wisły

Ostro i na temat

• PipPipPipPip
  • 2955 postów

Napisano 22 kwiecień 2010 - 11:40:54

nie pisz tyle bi ich obciążą za reklamę i na ból głowy nawet pijawki nie pomogą!

#13 ~andzela123~

~andzela123~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 15:12:29

ludzie jak nie wierzycie po wchodzicie w ten link czyli ciekawi was cos wiedza o pijawkach jak to co piszecie ze jest to nieprawdziwe prosze wejsc na strone/jak pijawki lecza/ to nie sa szeptuchy czlowieku jakie leki sa w slinie pijawki tobie sie w glowie by nie miescilo a ze mi pomoglo na bole glowy to ci powiem;pijawki przy ukaszeniu wpuszczaja lek hirudyne lek rozzedzajacy krew to jest raz a po drugie-wychodzi zepsuta przeziebiana krew ulga niesamowita przeszlam to i co wy ludzie mozecie mowic skad takie brzydkie wypowiedzi to jest wlasnie wasza niewiedza a jak nie wierzycie po co dyskutujecie to swiadczy o waszej bardzo skapej wiedzy :D

#14 ~sonja~

~sonja~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 15:20:13

DIABELKU nie nazywaj kogos ciemnota cos sama wiem o pijawkach nieslusznie mowisz

#15 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 16:26:20

Największe pijawki są w Parlamencie, ale oni się do niczego nie nadają.. :)

#16 diabeł

diabeł

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1819 postów

Napisano 22 kwiecień 2010 - 16:29:07

DIABELKU nie nazywaj kogos ciemnota cos sama wiem o pijawkach nieslusznie mowisz

NO DOBRA ALE SĄ ODRAŻAJĄCE ,A JEŚLI TOBIE ODPOWIADAJĄ TO ŻYCZĘ DUŻO ZDRÓWKA . :rolleyes:

#17 ~sonja~

~sonja~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 16:57:11

DIABELKU dziekuje tobie tez duzo zdrowka ale gdybys zachorowal to tylko pijawki ja cie w koncu przekonam :) :) :)

#18 ~andzela123~

~andzela123~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 17:03:25

A nasz DIABELEK nie jest taki zly nawet ladny :P

#19 diabeł

diabeł

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1819 postów

Napisano 22 kwiecień 2010 - 17:04:14

DIABELKU dziekuje tobie tez duzo zdrowka ale gdybys zachorowal to tylko pijawki ja cie w koncu przekonam :) :) :)

TRZYMAM CIĘ ZA SŁOWO JAK BĘDĘ CHORY TO BRBRBBBBBBBBBBRBBRBBBBBBBBBBRRRRRRRRRRRRR :o BOJĘ SIĘ :lol: ALE OGŁOSZĘ TO NA FORUM. :)

#20 diabeł

diabeł

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1819 postów

Napisano 22 kwiecień 2010 - 17:06:16

A nasz DIABELEK nie jest taki zly nawet ladny :P

100% RACJI :rolleyes: TYLKO NIE PISZ MOJEGO IMIENIA TO BĘDZIE TAKA NASZA TAJEMNICA. :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych