Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pijany policjant wpadł na służbie :: zobacz komentowany artykuł

273 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~barba~

~barba~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2010 - 22:00:28

ciekawy jestem czy konfident policyjny co doniósł na kolegę śpi spokojnie? a może ma koszmary? chociaż przecież szuje nie mają wyrzutów sumienia.

#42 ~kolega z pracy~

~kolega z pracy~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2010 - 22:09:32

Co w rzeczywistosci oznacza że "policjant dyżurował w komendzie"? To znaczy jaką funkcje pełnił? Czy w zwiazku z pełnionymi w tym dniu/nocy obowiązkami mógł narazić życie mieszkańców? Czy podejmował decyzje mające wpływ na bezpieczeństwo policjantów ? Czemu echo o tym nie pisze?

#43 ~helka~

~helka~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2010 - 08:15:28

Przeglądam dzisiejszą prasę i oczom nie wierzę ani słowa na temat afery w Komendzie Miejskiej Policji w Kielcach , czyli tak jak przypuszczałam temat zostanie zamieciony pod dywan haaa haaa haaa , Przewodniczący Związków Zawodowych Policjantów w Kielcach złapany na pijaństwie a tu prasa milczy haaa haaa haaa gratuluję kieleckiej prasie profesjonalizmu

#44 ~zbyszko z bogdańca~

~zbyszko z bogdańca~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2010 - 08:58:22

Przeglądam dzisiejszą prasę i oczom nie wierzę ani słowa na temat afery w Komendzie Miejskiej Policji w Kielcach , czyli tak jak przypuszczałam temat zostanie zamieciony pod dywan haaa haaa haaa , Przewodniczący Związków Zawodowych Policjantów w Kielcach złapany na pijaństwie a tu prasa milczy haaa haaa haaa gratuluję kieleckiej prasie profesjonalizmu

Prasa milczy, ale helka jest, świetnie poinformowana, kim był ten policjant - czyżby życzliwa koleżanka z pracy, a może kolega.....tylko, podzszywający sie dla niepoznaki pod kobietę (czyt. konfident sierż S.) ???

#45 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2010 - 11:43:07

hahaha!! tak się dochodzicie a tu nawet echo zawinęło najczęściej czytany informację, TO TRZEBA MIEĆ UKŁADY!!! brawo!!! po co społeczeństwo ma wiedzieć o patologii w zarządzaniu w kmp, jak tam rządził porządny Pan Dybka to echo chciało go zjeść żywcem, a teraz, ??????

edzio zgadzam się z Tobą w pełni, od kiedy nie ma Pana Dybki wszystko się pieprzy w całej kmp.

#46 ~zdenek smetana~

~zdenek smetana~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2010 - 12:54:27

Ciekawi mnie jedno , jakie kroki już poczynił w tej sprawie Komendant Wojewódzki hmm? Czy rozliczy Komendanta Miejskiego Policji za brak nadzoru .........Oczywiście że NIE!! Byłych Komendantów od razu wywalało się z pracy "na pysk" , ale tu mamy do czynienia z typowym "kolesiostwem" wszyscy o tym wiedzą , ale każdy woli milczeć ze strachu przed degradacją .Zupełna paranoja !!Jednego pogratuluję Komendantowi Miejskiego haa haa że jest dobrym strategiem , ściągnął Przewodniczącego Związków zawodowych w kielcach do siebie czyt. Komendy Miejskiej , dał mu awansik , i sądził że Związki Zawodowe "ma w garści" , ale Pan Przewodniczący poczuł się na tyle "bezpiecznie" u Komendanta Miejskiego że nadto sobie "pofolgował " hee heee i wyszło "szydło z wora"

#47 ~adi~

~adi~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2010 - 09:37:35

dobrze niech i policjanci bendom karani

#48 ~barba~

~barba~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2010 - 11:08:49

Czyżby podpisujący się ,,kolega z pracy" to ujawniający się konfident??? widocznie nikogo nie naraził na niebezpieczeństwo skoro nie ma o tym mowy w prasie.

#49 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2010 - 11:22:45

Ciekawi mnie jedno , jakie kroki już poczynił w tej sprawie Komendant Wojewódzki hmm? Czy rozliczy Komendanta Miejskiego Policji za brak nadzoru .........Oczywiście że NIE!! Byłych Komendantów od razu wywalało się z pracy "na pysk" , ale tu mamy do czynienia z typowym "kolesiostwem" wszyscy o tym wiedzą , ale każdy woli milczeć ze strachu przed degradacją .Zupełna paranoja !!Jednego pogratuluję Komendantowi Miejskiego haa haa że jest dobrym strategiem , ściągnął Przewodniczącego Związków zawodowych w kielcach do siebie czyt. Komendy Miejskiej , dał mu awansik , i sądził że Związki Zawodowe "ma w garści" , ale Pan Przewodniczący poczuł się na tyle "bezpiecznie" u Komendanta Miejskiego że nadto sobie "pofolgował " hee heee i wyszło "szydło z wora"

a skąd wiesz że nie pili razem. Po oczach p. szydło widać że pije dzień w dzień.

#50 ~admin~

~admin~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2010 - 17:33:05

TJE rządzi!

#51 ~helka~

~helka~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2010 - 17:41:02

heee nareszcie się Panowie Policjanci "rozruszali" i zaczynają pisać o tym i owym ha ha ha !! ponoć wszystkie Komisariaty "żyją" tymi wpisami i komentarzom nie ma końca, że nie wspomnę o wydrukach "postów" hee hee hee może wreszcie ruszymy z posad "układ jędrzejowski" i skończy się "kolesiostwo" , oby wróciła normalność i profesjonalizm do Kieleckiej Policji jak za Pana Dybka....echh aż się łza w oku kręci..cdn....

#52 ~zdegustowana helka~

~zdegustowana helka~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2010 - 07:05:42

Ciekawe co słychać u mojego "ulubieńca" he he he Komendanta na Stoku w Kielcach czy nadal podlegli panu policjanci z Wydziału Kryminalnego myją panu prywatny samochód w godzinach pracy na myjni "Statoil" znajdującej się na Słonecznym Wzgórzu oraz odprowadzają pana prywatny samochód do warsztatu samochodowego. Jakim prawem parkuje pan prywatny samochód na terenie jednostki w miejscu przeznaczonym na samochody służbowe. Hmm..Czyżby to był "prywatny folwark" he he he
A tak na marginesie, gdyby zechciał Pan oskarżyć mnie o "zniesławienie" he he w kolejnym moim poście chętnie podam nazwiska policjantów , którzy to robili ....cdn...

#53 ~garbata gienka~

~garbata gienka~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2010 - 07:13:36

Moi mili, wiem z kim pogrywam, przeciw komu poszłam na wojnę / czyt. "kolesiostwu " i "układom" / więc gwoli wyjaśnienia nie piszę bzdetów nie popartych dowodami, wiedzą etc.. hee hee
Bo "zniesławienie" polegające na prawdzie nie jest przestępstwem .Proszę wejść na komentarz do definicji "zniesławienie"
CO JEST PRAWDĄ NIE JEST PRZESTĘPSTWEM. Podsumowując, skoro prasa nadal śpi "nie chcem, ale muszem" hee powyciągać kolejne asy z rękawa heee hee hee robi się gorąco? hee hee uważajcie bo niedługo poczujecie tropiki od nadmiaru informacji o machlojkach "układu jędrzejowskiego"...cdn

#54 ~helka~

~helka~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2010 - 07:18:28

P.s. Wpis dotyczący wyoku o mobbing Komendanta miejskiego policji nie dotyczy mojej osoby , tak na marginesie gdybyście szukali "haka" na moją osobę . Wiem , na co sobie mogę pozwolić he hee hee jak to subtelnie ujęłam heee więc moje wpisy poparte są ZAWSZE rzetelnym materiałem dowodowym..cdn..

#55 ~barba~

~barba~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2010 - 08:24:19

P.s. Wpis dotyczący wyoku o mobbing Komendanta miejskiego policji nie dotyczy mojej osoby , tak na marginesie gdybyście szukali "haka" na moją osobę . Wiem , na co sobie mogę pozwolić he hee hee jak to subtelnie ujęłam heee więc moje wpisy poparte są ZAWSZE rzetelnym materiałem dowodowym..cdn..

Ludzie!!! aż kipi od nienawiści w waszych postach. Jeśli macie teki silne dowody, argumenty itp, to czemu z tym nie pójdziecie do prokuratury? Przypomina mi to bełkot typu ,, przy piwie o polityce". Pozdrawiam Pitbuli!

#56 ~helka~

~helka~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2010 - 09:03:01

Powoli "barba" media szybciej działają heee widać nie znasz specyfiki pracy w Policji ...zastraszeni Policjanci nie pójdą z materiałem dowodowym do Prokuratury ..a wiesz dlaczego? bo boją się utraty swoich posad,że w międzyczasie "układ" ich wykończy , i chcą "przeczekać" , znikają na wielomiesięczne zwolnienia lekarskie ...etc...a ja obrałam inną strategię ..ale o tym na razie szaaa! heheh..cdn..

#57 ~barba~

~barba~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2010 - 13:03:14

Powoli "barba" media szybciej działają heee widać nie znasz specyfiki pracy w Policji ...zastraszeni Policjanci nie pójdą z materiałem dowodowym do Prokuratury ..a wiesz dlaczego? bo boją się utraty swoich posad,że w międzyczasie "układ" ich wykończy , i chcą "przeczekać" , znikają na wielomiesięczne zwolnienia lekarskie ...etc...a ja obrałam inną strategię ..ale o tym na razie szaaa! heheh..cdn..

rozumiem, że jesteś jednym z tych zastraszanych? oj biedaku...HA,HA,HA!!!! trochę jesteś bratku głupi... tak mi się jakoś widzi....Ale Szerlok z Ciebie to chyba jest lichy...

#58 ~helka~

~helka~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2010 - 17:32:25

Drodzy Koledzy i Koleżanki - policjanci. Nie dajcie się więcej zastraszać i upokarzać . Piszcie o wszystkich przekrętach i jak jesteście traktowani. Tak źle w Komendzie Miejskiej Policji w Kielcach jeszcze nie było! Pamiętajcie , że każdego "prześladowcę" można zwolnić. To od was zależy. Pozdrawiam, licząc że jako Wspaniali ludzie, ciężko pracujący nie poddacie się. Oni to wszystko czytają !! Możecie wreszcie ktoś się zorientuje co się dzieje w KMP w Kielcach.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2010 - 19:44:06

Helka napisz coś jeszcze,bo to najciekawsze forum,jakie znalazłam...Przeciez sama napisałaś,że media działaja najszybciej

#60 ~helka~

~helka~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2010 - 19:48:36

heee "barba" nie jestem zastraszona skoro jestem na forach ,proponuję idź zrób ukłon w stronę swoich mocodawców heee hee może przyśpieszony awansik dostaniesz hehehe ..i na tym wszelaką dyskusję z Tobą kończę ...cdn..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych