Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pijany policjant wpadł na służbie :: zobacz komentowany artykuł

273 odpowiedzi w tym temacie

#261 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 10:29:19

I jak to zawsze bywa z dużej chmury, bardzo mały deszczyk.

A to czas pokaże.. ;)

#262 ~tores~

~tores~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2010 - 07:51:32

I co ?? Już po sraczce ??

#263 ~Poganiacz niewolników~

~Poganiacz niewolników~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2010 - 12:11:48

Jędrzejów rządził, rządzi i będzie rządzić a niezadowolone pieski niech szczekają dalej bo i tak ich nikt nie słucha. Widzę że zapał opadł i "robole" wracają do "łopaty", tak to już jest że jedni są od myslenia a inni od wykonywania cięzkich robót fizycznych. Czołem krzykacze...

#264 ~Z produkcji~

~Z produkcji~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2010 - 12:19:11

Z ostatniej chwili! W tym roku nie będzie "karpiowego". Jesli poprawi wam to nastroje to wsparcie na swięta dostaną tylko "wyróżniający" robotnicy. Warto się starać... :D

#265 ~z firmy~

~z firmy~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2010 - 12:21:31

Z ostatniej chwili! W tym roku nie będzie "karpiowego". Jesli poprawi wam to nastroje to wsparcie na swięta dostaną tylko "wyróżniający" robotnicy. Warto się starać... :D

Ale było jesienne Piecykowe hehehehehhe :lol:

#266 ~z produkcji~

~z produkcji~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2010 - 13:16:58

U mnie na produkcji takich rzeczy nie ma i dopóki pewne stuktury nie ulegną radykalnym zmianom, pewnie nigdy nie będzie. W mojej jednostce, mimo pięknych okoliczności przyrody, funkcjonuje system feudalno-folwarczny. Ludziom wciska się ciemnotę, obiecuje gruszki na wierzbie i oczekuję "zwiększenia efektywności". A najciekawsze jest to, że w przypadku niektórych, przynosi to zamierzone efekty. Kto wie, moze następnym krokiem będzie rytualne samoukaranie MKK, czego pierwsze przykłady w kraju juz mamy. Z uwagi jedank na mój skandalicznie niski status materialny, nie planuje takich poswięceń i z pozornym spokojem będe znosił nadąsane miny i złośliwe komentarze ze strony cierpiacych na manię wielkości, dobrze opłacanych, pryncypałów. Czasami to nawet bawi mnie to jak w uniesieniu zapowietrzają sie i zmnienaja kolory na twarzach.A te ich przekrwione oczy, rzucajace pełne nienawiści spojrzenia...bezcenne. Pozdrowienia dla całej pracującej Braci.Konfidentów, ludzi pozbawionych czci i przyzwoitości nie pozdrawiam.

#267 ~kielczanin~

~kielczanin~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2010 - 14:47:41

układ jędrzejowski już sobie nieradzi co widać gołym okiem ile można bazować na obietnicach-skończyło się robi sięto co sie musi niech sie wykazują plecaki i lizusy choć tych nie brakuje,ale i nie wszystko wiedzą przy pierwszej grubszej kontroli polecą głowy jędrzejowskie :P :P :P

#268 ~kielczanka~

~kielczanka~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2010 - 21:10:27

Po paru tygodniach ponownie odwiedziłam to forum , jestem mile zaskoczona że nadal zabieracie na nim głos.Potwierdza się to co było pisane od dłuższego czasu, niestety mój "ulubieniec" z KP 1 rozwalił już całą jednostkę a nadal jest przełożonym , za to wszystko odpowiadają jego wyżsi przełożeni , jeżeli nadal będą tolerować taki układ , to wszyscy wylądują na jednym wózku . Gołym okiem widać , że potwierdzają się Wasze wcześniejsze wpisy że układ jędrzejowski stracił kontrolę nad wszystkim

#269 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2010 - 17:51:25

układ jędrzejowski już sobie nieradzi co widać gołym okiem ile można bazować na obietnicach-skończyło się robi sięto co sie musi niech sie wykazują plecaki i lizusy choć tych nie brakuje,ale i nie wszystko wiedzą przy pierwszej grubszej kontroli polecą głowy jędrzejowskie :P :P :P

Bo układ jędrzejowski to kolos na glinianych nogach ha ha ha lada moment rozleci się na kawałki

#270 ~pies~

~pies~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2010 - 01:07:16

Bo układ jędrzejowski to kolos na glinianych nogach ha ha ha lada moment rozleci się na kawałki

Byle co zjesz i byle co gadasz.

#271 ~kielczanka~

~kielczanka~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2011 - 16:53:00

I znowu wpadka komendanta KP I na Stoku. I tak mu nic nie grozi , większość kadry kierowniczej została już odwołana . Ciekaw jestem co zrobi komendant miejski , czy nadal będzie go chronił po ucieczce zatrzymanego w Sądzie w Kielcach w dniu wczorajszym - jak myślicie? Odpowiedź wszyscy znają - NIC.

#272 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2011 - 19:38:56

A ja już myślałam,że to już koniec tego tematu... :D

#273 ~kielczanka~

~kielczanka~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 10:57:50

Czytam dzisiejszą prasę / dokł. Gazetę Wyborczą / i co widzę , KOLEJNA WMUŁA na Komisariacie I no no no i to na pierwsze stronie opisali . Brawo dla pismaków z Wyborczej !!!! komendant tegoż komisariatu ewidentnie nie panuje nad sytuacją. BRAK NADZORU z jego strony jest oczywisty niemalże dla każdego , ale nie dla komendanta miejskiego .

#274 ~Kasiek~

~Kasiek~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2012 - 19:56:57

podobno życzliwym donosicielem to niejaki sierż szt. pan S. ???? z jednej zmiany
Gratulacje ŚWINIO.

Oj tam oj tam taka ku..wa powinna wisieć za podpierdzielanie ale to w miejskiej jest nagminne. wystarczy zobaczyć jak się naczelnik jednego z wydziłów w miejskiej obstawił w innych wydziłach swoimi ASAMI. To jak oni zarządzają ludźmi to jest tragedia. Największe nieroby i niedorajdy zostają nacelnikami bo takie kretyny są w cenie. a przy okazji podpier***ają swoich jak tylko się da. Młodzi teraz widzą co się dzieje i jacy mają być??? Na szczęście raport nam położony i mam ich wszystkich głęboko w tyłku a jak będę któregoś mijał to nie omieszkam splunąć mu pod nogi bo szcunku ode mnie nie będą mieli. Kolejnym terrorystą którą to wszystko nakręca to jest ten kretyn co się 01 nazywa na wesołej. Jego powinno się izolować i ten człowiek nie powinien zarządzać nawet mleczarnią a co dopiero Komendą Miejską. Jego kolega z seminaryjskiej wyleciał do wawy i tam już z nim i jego pomysłami porządek zrobią tak więc tylko czekać na spektakularne zakończenie w jego wykonaniu. Przydałoby się aby zabrał swojego koleżkę coo to miał sprawy w zakopanym. Młodzi podpierdzielajcie się dalej a na pewno Ciebie też kroś podj...bie. Na moje szczęście ja już tego nie muszę oglądać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych