Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

41 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~fiop~

~fiop~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 18:57:35

Ustronna plaża naturystów np na wysepce,zwiększy atrakcyjność.

#22 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 19:12:22

Ratownicy nad tym tarnobrzeskim to zwykli pajace, naogladali sie sloneczngo patrola i gwiazdorow zgrywaja a wozenie sie i lasek na sprzecie wopr to juz zupelna degrendolada. Co do mastalerza to zachowuje sie w tonacji tych ratownikow, z tym jednak oni to zwykle chopaki a on prezydent. Nie widziala d*** slonca i zaczerwienilas sie z goraca. Wiocha s.a.

pewnie Cie haltowali za pływanie na materacu tam gdzie nie wolno .... i o to jesteś zła i tak piszesz ?, szkoda że pustak jesteś i nie czytasz regulaminu kąpieliska....i tak szczerze to Ci d*** żal sciska że sama nie możesz popływać na sprzęcie WOPR, i zamknij kalapite

#23 ~andrzej .b~

~andrzej .b~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 19:26:58

Dlaczego tak ,,poczytna '',,bezstronna'' gazeta nie napisze o imprezach ,,okolicznościowych'' jakie odbywaja się na zamkniętej dla innych części jeziora-wszak tam jest cala smietanka rządzących co literek brakło??? czy strach przed uzyskaniem obiegówki!-wytyka się ludziom że piją balują etc, a co mają robić jak rządzacy myślą z drugiej strony jeziora nad tym co by tu polepszyć w mieście nie narażając się na takie wlasnie nowinki-wstyd! kiedyś pojadę i pierdzielnę foty to uwierzycie bo póki co to tylko słowa moje przeciw wielkiej postępowej bezradności

#24 ~kel~

~kel~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 21:55:22

hehe jak chcesz poszaleć to zalewasz za swoje balwanie ...

Bałwanem to jest ty cudaku , podejdę jutro z karnisterkiem i poproszę ratowników skoro można , a pojutrze
to już bedzie kolejka skoro można sobie za benzynkę popływać

#25 ~franek~

~franek~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 22:33:33

I zapamiętaj karaluchy pływają tylko w kałużach hahahahahahahaha

#26 ~maxu~

~maxu~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 22:36:55

jestem kilka razy w tygodniu na zalewie i tylko raz spotkałem sie z rozbierającą sie kobietą miała ok 25-30lat ładna była ale byłem z dzieciakiem więc musiałem sie oddalic z tego miejsca

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 22:48:42

szczenada

#28 ~Johny~

~Johny~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2012 - 08:36:43

Gdzie jest plaza nudystow?

#29 ~Jadzka~

~Jadzka~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2012 - 09:41:24

Panstwo stalinowsko-policyjne... juz nawet stanika nie zdejmiesz bo zaraz zboki beda cie lunetami podgladac...

#30 ~Zza_Wisly~

~Zza_Wisly~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2012 - 09:47:30

Panie Ratowniku Mateuszu Bayer! czy nie bulwersuje bardziej fakt, że Pan Prezydent Norbert Mastalerz regularnie przyjeżdża na Wasza stanicę wsiada w motorówkę, skuter WOPR i sobie rekreacyjnie baraszkuje po Jeziorze ? czy nie jest patologią fakt, że córka Mastalerza obchodziła swoje urodziny na stanicy WOPR i Wy ratownicy woziliście je z innymi dziećmi z imprezy motorówką po jeziorze jako jedna z atrakcji?
czy do tego służy sprzęt WOPR ? czy każdy może skorzystać z Waszego sprzętu i sobie pojeździć po jeziorze? po co wy tam jesteście ?
Co w sytuacji gdy nagle trzeba kogoś wyłowić a nie ma motorówki bo Pan Mastalerz sobie pływa po jeziorze?

wyśledzić na jeziorze potrafiliście kogoś sikającego, ale Pana Prezydenta pod Waszym nosem nie?
co mówi regulamin?

Bardzo trafne spostrzezenie!!!
Za cos takiego to prezydentowi podstawic TACZKI i wyjazd z urzedu.
To jest jawne naduzycie i powinien zostac powiadomiony PROKURATOR, za spowodowanie zagrozenia dla zycia kapiacych sie gdy sprzed ratowniczy byl wykorzystywany prywatnie dla uciech i rozrywki ( o ile to co napisal Wodnik jest prawda)

#31 ~standatrd~

~standatrd~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2012 - 13:06:23

Witam , kilka słów odnośnie ratowników, widać że są pośród nich Ci którzy pracują i inni którzy chyba się tylko bawią , nie dalej jak wczoraj widziałem jak mając na względzie pewnie kończący się sezon myślałem że ten skuter ostatnie tchnienie odda , wozili się po kolei i pojedynczo i po dwoje kręcili bonczki , skakali po falach, aż miło było popatrzeć i tak chyba ze dwie godziny bez przerwy , problem tylko jeden, że to chyba za nasze czyli podatników pieniążki i mało to miało wspólnego z ratownictwem. A co do plażowiczów to jest różnie widać niestety ten sezon w wodzie , zagrzebane w piasku puszki po piwie, gumki do włosów, czy torebki po chipsach, musimy zwracać uwagę zwłaszcza młodzieży , żeby zabierali po sobie swoje śmieci.

jak ty nic nie rozumiesz, te szalejące motorówki nazywają się patrole! a co do śmieci - skoro ktoś na śmiecił, to właściciel powinien posprzątać zwlaszcza jak bierze kasę za bilety

#32 ~Turysta~

~Turysta~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2012 - 13:18:08

jak ty nic nie rozumiesz, te szalejące motorówki nazywają się patrole! a co do śmieci - skoro ktoś na śmiecił, to właściciel powinien posprzątać zwlaszcza jak bierze kasę za bilety

Idiota!

#33 ~.......~

~.......~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2012 - 16:02:38

NO

#34 ~Turysta~

~Turysta~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2012 - 18:56:31

Witam , kilka słów odnośnie ratowników, widać że są pośród nich Ci którzy pracują i inni którzy chyba się tylko bawią , nie dalej jak wczoraj widziałem jak mając na względzie pewnie kończący się sezon myślałem że ten skuter ostatnie tchnienie odda , wozili się po kolei i pojedynczo i po dwoje kręcili bonczki , skakali po falach, aż miło było popatrzeć i tak chyba ze dwie godziny bez przerwy , problem tylko jeden, że to chyba za nasze czyli podatników pieniążki i mało to miało wspólnego z ratownictwem. A co do plażowiczów to jest różnie widać niestety ten sezon w wodzie , zagrzebane w piasku puszki po piwie, gumki do włosów, czy torebki po chipsach, musimy zwracać uwagę zwłaszcza młodzieży , żeby zabierali po sobie swoje śmieci.

Kilkanaście lat temu, gdy spuszczono wodę z Chańczy celem naprawy zapory, dno zalewu usiane było śmieciami, butelkami i wszystkim tym co chamscy wypoczywający powrzucali do wody. Chańcza ma tą zaletę w przeciwieństwie do zalewu Machowskiego, że wodę można spuścić i śmiecie pozbierać. W Machowie zalewu się nie opróżni. Pozostaje zbieranie śmieci przez płetwonurków. Inaczej się nie da, bo wypoczywająca hołota nie wrzuci śmieci do śmietników lub nie zabierze ich ze sobą, "bo płacą bilet za pobyt". Śmieci wrzucą do wody, lub w okoliczne zarośla. Bywam tam sporadycznie, bo nie mam zamiaru przebywać w sąsiedztwie "młodzieży" z okolicznych wiosek i miast. Cieszę się, że stać mnie na zagraniczne wczasy, gdzie mogę wypoczywać, pływać i zwiedzać rejony w których tych półgłówków nie spotkam, bo ich na to nie stać. Czemuś biedny? Boś .....! Swoją drogą, wstęp i wjazd powinien kosztować drożej. Straż miejska też powinna pomagać opuścić obiekt tym, którzy właśnie kończą libacje. Dużo by mówić i apelować ale nie ma do kogo.

#35 ~compass kfacesr~

~compass kfacesr~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2012 - 08:26:42

Słusznie piszesz! Gdzie Polaczki tam gnój!

#36 ~compass kfacesr~

~compass kfacesr~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2012 - 08:27:32

Słusznie piszesz! Gdzie Polaczki tam gnój!

#37 ~Nowy5~

~Nowy5~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2012 - 08:59:58

Panie Ratowniku Mateuszu Bayer! czy nie bulwersuje bardziej fakt, że Pan Prezydent Norbert Mastalerz regularnie przyjeżdża na Wasza stanicę wsiada w motorówkę, skuter WOPR i sobie rekreacyjnie baraszkuje po Jeziorze ? czy nie jest patologią fakt, że córka Mastalerza obchodziła swoje urodziny na stanicy WOPR i Wy ratownicy woziliście je z innymi dziećmi z imprezy motorówką po jeziorze jako jedna z atrakcji?
czy do tego służy sprzęt WOPR ? czy każdy może skorzystać z Waszego sprzętu i sobie pojeździć po jeziorze? po co wy tam jesteście ?
Co w sytuacji gdy nagle trzeba kogoś wyłowić a nie ma motorówki bo Pan Mastalerz sobie pływa po jeziorze?

wyśledzić na jeziorze potrafiliście kogoś sikającego, ale Pana Prezydenta pod Waszym nosem nie?
co mówi regulamin?

co mówi regulamin?

Wstyd Panier Mastalerz CO PAN NA TO ???

#38 ~blef~

~blef~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2012 - 09:26:45

Wstyd Panier Mastalerz CO PAN NA TO ???

JA TAM NICZEGO ZŁEGO NIE WIDZĘ!!!
CHCESZ IMPREZUJ NAD WODĄ DO WOLI NIKT NIKOMU NIE ZABRANIA !!!

#39 ~wesołek~

~wesołek~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2012 - 11:14:43

A ja widziałem przez lunetę, jak ważka ważkę dymała... :) :) :)

#40 ~@~

~@~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2012 - 11:48:11

A ja widziałem przez lunetę, jak ważka ważkę dymała... :) :) :)

oooooo to miałeś chłopie ucztę dla zmysłów !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych