Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

194 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~ogr~

~ogr~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 00:17:12

Ludzie co wy macie w głowach... to był super chlopak mily uprzejmy moze za szybko jezdził ale nikt nie jest idealny... szkoda go bardzo bo mial całe życie przed soba a zginoł nie bo jechal sie zabawić tylko był w pracy! trzeba sie modlić za jego dusze bo chłopak nie miał łatwego zycia a starał sie bardzo zeby wyjsc na prostą trzeba zapłakać nad ta tragedia a nie pisac ze był piratem bo każdy z nas czasem doda za duzo gazu i nie wiadomo kiedy to nam sie cos takiego przydarz a wypadki sie zdarzaja bardzo czesto czasem za czesto ....

Ludzie co wy macie w głowach... to był super chlopak mily uprzejmy moze za szybko jezdził ale nikt nie jest idealny... szkoda go bardzo bo mial całe życie przed soba a zginoł nie bo jechal sie zabawić tylko był w pracy!

masz ty rozum i godność człowieka?
skoro był w pracy i skoro wiózł pasażera to jego psim obowiązkiem było jechać bezpiecznie.. podobno pasażer też zmarł w szpitalu to on go na to naraził.. skoro był zawodowym kierowcą to powinien bezpiecznie jeździć.. powtórz to rodzinie tej pani z opla czy rodzinie pasażera..
selekcja niestety oprócz deb***a zniszczyła zdrowie i życie innych..

#42 ~Mieszkaniec Pierzchnicy~

~Mieszkaniec Pierzchnicy~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 00:18:43

Pasażer z taksówki podobno nie żyje

#43 ~to ja~

~to ja~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 00:20:21

W informacji nie ma mowy o ewentualnym pojeździe wyprzedzanym przez TAXI.

Domniemywam że Opel nagle skręcił w lewo - równie dobrze mogło być to pęknięcie lewel przedniej opony, bądź odruch kierującej oplem - nagłe (nie wiadomo dlaczego) szrpnięcie kierownicą w lewą stronę - zniszczony lewy bok TAXI a przód Opla.

Bądźcie ostrożni z komentarzami krytykującymi jazde chmielnickiej "taryfy" - TAXI.

Z pewnością wele wyjaśnią zeznania osób, które przeżyły zdarzenie.

#44 ~imie~

~imie~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 00:23:09

Edi????!!!! dobrze ze zyje.

#45 ~Mieszkaniec Chmielnika~

~Mieszkaniec Chmielnika~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 00:29:08

Domniemywam że Opel nagle skręcił w lewo - równie dobrze mogło być to pęknięcie lewel przedniej opony, bądź odruch kierującej oplem - nagłe (nie wiadomo dlaczego) szrpnięcie kierownicą w lewą stronę - zniszczony lewy bok TAXI a przód Opla.

Bądźcie ostrożni z komentarzami krytykującymi jazde chmielnickiej "taryfy" - TAXI.

Z pewnością wele wyjaśnią zeznania osób, które przeżyły zdarzenie.

Widać że jeździsz rowerem nie samochodem , na jakiej podstawie  wysuwasz wniosek że opel skrecił w lewo?To seat-taksówka zmienił kierunek jazdy i dlatego otrzymał uderzenie boczne przodem opla. Po zniszczeniach taksówki widać że to nie było otarcie się pojazdów tylko Seat był ustawiony bokiem do kierunku jazdy i otrzymał udrzenie od jadacego prosto Opla, jego przodem 

#46 ~pawel~

~pawel~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 00:30:12

niestety zajadłośc i człowiek człowiekowi wilkiem ja dla jasnosci jeżdze od ponad 30 lat może to nie dużo ale zawsze coś nie zasze udawało mi sie przejechac bezpiecznie 5 lat temu przejechałem trase angla polska i 8 kilometrów od domu zima snieg droga jak zwylke nie przygotowana bo drogowców zaskoczyła zima i ci w celinach wywrotka wpadam do rowu przewracam sie na bok i co też mi ktos powie ze jestem piratem jak napisałem wczsniej osobiście nie pamiętam tego chłopaka dobrze zna go moj syn i nie mówi ze jezdzila jak pirat tak wiec miejcie troche uczucia ludzkiego i nie wypisujcie bzdur a może to ta baba zawiniła ona tez powinna sie moze odpowiednio zachowac na jezdni zawsze sa 2 osoby winne kazda z tych osob powinna zachowac sie odpowiednio ostrożnie

#47 ~Nie wazne~

~Nie wazne~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 00:30:53

Pasażer z taksówki podobno nie żyje

#48 ~obiektywny~

~obiektywny~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 00:31:33

Dokladnie i Wcale tez nie jest powiedziane ze to jego wina.

Ty w 2 godziny po zdarzeniu znasz już opinie biegłych i prokuratorów???

Nie obrażaj człowieka, który już nie może sie wybronić.

Wieczny Odpoczynek {*}

#49 ~Nie wazne~

~Nie wazne~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 00:31:49

kim był pasażer i skąd ta informacja ze nie żyje?

#50 ~smutne~

~smutne~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 00:34:50

Jadnym slowem szkoda ludzi

#51 ~Potwierfzone~

~Potwierfzone~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 00:38:59

pasarzer nieżyje mieszkał w Skrzelczycach

#52 ~smutne~

~smutne~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 00:39:01

Nie obrazaj baby bo to na pewno nie jej wina!!!!!

#53 ~Ja.~

~Ja.~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 00:44:59

Nawiazujac do kierowcow busow przewozacych osoby to sam mialem przypadek jak jadac z trojka dzieci w terenie zabudowanym wyskoczyl mi pies!! i wychamowale ale bus wiozacy minimum 10 osob nie. Co najlepsze uszkadzajac moje auto i busa wyskoczyl mowiac jak h.ju hamojesz. Moral kto jest bez winy niech pierwszy zuci kamieniem...

#54 ~Mieszkaniec Pierzchnicy~

• Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 00:46:25

Z pewnością wele wyjaśnią zeznania osób, które przeżyły zdarzenie. </p></p>

czyli z wypowiedzi wyżej która jest całkiem apsurdalna wynika ze opel musiałby skręcić pod kątem 90 stopni do kierunku jazdy człowieku ty się lepiej zastanów co ty piszesz

#55 ~Mieszkaniec Pierzchnicy~

• Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 00:47:34

Z pewnością wele wyjaśnią zeznania osób, które przeżyły zdarzenie. </p></p>

czyli z wypowiedzi wyżej która jest całkiem apsurdalna wynika ze opel musiałby skręcić pod kątem 90 stopni do kierunku jazdy człowieku ty się lepiej zastanów co ty piszesz

#56 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 00:51:21

Skąd wiadomo ze nie żyje pasażer?

#57 ~Ania 1989~

~Ania 1989~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 00:51:40

A Ty przeżyłeś wypadek śmiertelny i żyjesz?

#58 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 00:53:57

Kim jest pasażerka opla ?

#59 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 00:55:16

Kierowca opla

#60 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 01:05:58

ja skoro jestem z tad to wiem co i ja i nie badz taki madry ze z kad wiem . wiem bo wiem i tyle pod moim domem to bylo cos jeszcze chcesz wiedziec

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych