Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
833 odpowiedzi w tym temacie

#781 ~janka~

~janka~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 21:15:58

kolejny młodociany dawca organów jak widzę się wypowiada- moje życie nie było puste ani bezwartościowe, chodziłam na imprezy z których wracałam max o 22-23 (odbierał nas samochodem jeden z rodziców według kolejki, a jak nas było więcej przyjeżdżało dwoje rodziców dwoma samochodami), za każdym razem rodzice porozumiewali się telefonicznie między sobą (istnieje coś takiego jak telefon) i ustalali kto jedzie; teraz jestem dorosłą 41-letnią kobietą, mam dwoje dzieci 20 i 17 lat i powielam zachowania moich rodziców - zawsze wiem gdzie jest moje dziecko, kto po niego pojedzie i kiedy wróci... no ale to kwestia wychowania

Pomyliłas miejsce ,pisz pamietnik ,Nikogo twoje osobiste zycie ,ani relacje z dziećmi nie interesują.A taki 20letni chłopak to raczej nie chce ,żeby go ktos woził na imprezy no chyba,że...bez komentarza .Ale maminsynka wychowasz.To dorosły chłopak i prawo jazdy powinien mieć,A NIE ZMAMA NA IMPREZĘ.ŚMIECH..

#782 ~manti~

~manti~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 21:20:56

Pomyliłas miejsce ,pisz pamietnik ,Nikogo twoje osobiste zycie ,ani relacje z dziećmi nie interesują.A taki 20letni chłopak to raczej nie chce ,żeby go ktos woził na imprezy no chyba,że...bez komentarza .Ale maminsynka wychowasz.To dorosły chłopak i prawo jazdy powinien mieć,A NIE ZMAMA NA IMPREZĘ.ŚMIECH..

:) ma prawo jazdy ale trudno, zeby jechał jak coś wypił, widze że podstawowe zagadnienia życiowe przychodzą ci z wielkim trudem...

#783 ~nout~

~nout~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 21:23:04

Dorosły chłopak to ma dorosłą dziewuchę a nie z nieletnimi szesnastkami po Kielcach hasać.
Ciekawe czy ten z laguny jak z tego wyjdzie to będzie sądzony w sądzie dla dorosłych czy dla młodocianych Chłopców.

#784 ~?????~

~?????~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 21:28:29

:) ma prawo jazdy ale trudno, zeby jechał jak coś wypił, widze że podstawowe zagadnienia życiowe przychodzą ci z wielkim trudem...

tY TŁUKU CZYTAC NIE POTRAFISZ,? KTO PIŁ?

#785 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 21:32:27

tY TŁUKU CZYTAC NIE POTRAFISZ,? KTO PIŁ?

ty wiejski jełopie ona pisze o swoim synu a ty tego nie rozumiałeś Mameluku pi pi pi pi .

#786 ~GOŚC~

~GOŚC~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 21:35:56

TY NIBY NIE TAKA STARA ,A JUZ TAKA ZDEWOCIAŁA ,ŻE NIE PRZECZYTA ARTYKÓŁU,A PISZE PIERDOŁY.POPROŚ SWOJEGO SYNA 20LETNIEGO ,KTÓRY JAK NORMALNY CHŁOPAK W JEGO WIEKU LEZY TERAZ NA KANAPIE,ŻEBY PRZETŁUMACZYŁ CI TEKST Z ECHA .MAM NADZIEJE ,ZE BYSTRZEJSZY OD MAMY,TO BEDZIESZ WIEDZIAŁA ,ZE KIEROWCA BYŁ TRZEŻWY.{SORRY ZA DUZY DRUCZEK,ALE NERWY MNIE PONIOSŁY I NIE WIDZIAŁAM CO PISZE}

#787 ~DANIEL~

~DANIEL~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 21:39:50

Dokładnie ,pamiętnik będzie lepszy i zajęcie sie swoimi brudami..Jak nie ma w was za grosz wspólczucia i ludzkich emocji to nie piszcie głupot bezdusznicy

#788 ~manti~

~manti~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 21:43:55

TY NIBY NIE TAKA STARA ,A JUZ TAKA ZDEWOCIAŁA ,ŻE NIE PRZECZYTA ARTYKÓŁU,A PISZE PIERDOŁY.POPROŚ SWOJEGO SYNA 20LETNIEGO ,KTÓRY JAK NORMALNY CHŁOPAK W JEGO WIEKU LEZY TERAZ NA KANAPIE,ŻEBY PRZETŁUMACZYŁ CI TEKST Z ECHA .MAM NADZIEJE ,ZE BYSTRZEJSZY OD MAMY,TO BEDZIESZ WIEDZIAŁA ,ZE KIEROWCA BYŁ TRZEŻWY.{SORRY ZA DUZY DRUCZEK,ALE NERWY MNIE PONIOSŁY I NIE WIDZIAŁAM CO PISZE}

wiem, ze kierowca byl trzeźwy,moja wypowiedź dotyczyła odbierania dzieci z imprez ale jak widac moi rozmówcy znajdują się na o wiele niższym poziomie umysłowym, widac, że to biedne dzieci z biednych rodzin, mozliwe, ze rodzice nie mają samochodów, żeby po nich jeździc, przepraszam, więcej z biedy naśmiewac się nie będę

#789 ~manti~

~manti~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 21:45:43

a poza ty, dziecko drogie, żeby byc Polakiem to trzeba znac język polski, zainwestuj w ELEMENTARZ

#790 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 21:57:29

wiem, ze kierowca byl trzeźwy,moja wypowiedź dotyczyła odbierania dzieci z imprez ale jak widac moi rozmówcy znajdują się na o wiele niższym poziomie umysłowym, widac, że to biedne dzieci z biednych rodzin, mozliwe, ze rodzice nie mają samochodów, żeby po nich jeździc, przepraszam, więcej z biedy naśmiewac się nie będę

Powiem tak ,dzieckiem nie jestem,dziwi mnie to,że masz 40lat , a zachowujesz sie jak jakaś dewotka świetoje....a,co to wszystkie rozumy pożarła.Mam niewiele mniej lat ,z mojej biedy się nie naśmiewaj, ani z niczyjej,bo na tym forum to ja ci napisze ,że mam wille pod W-wą, aty mi uwierzysz.Też mam dziecko i zajmuje się jego wychowaniem i nie oceniam innych rodziców,ani ich dzieci .Nie mam takiego prawa ,a wam tez nikt go nie dał.więc może pora zejśc z czyichś dzieci ,czyichś błedów i zająć sie swoimi.Aha Ty pewnie masz starego rumpla i tu podnosisz swoje morale.Współczuje.

#791 ~DANIEL~

~DANIEL~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 22:01:14

Mam nadzieję,że nie wielu takich polaków jak ty.Mała litera to nie pomyłka lecz brak szacunku do ludzi takich jak ty.. a i ucałuj synów na dobranoc.

#792 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 22:04:16

a poza ty, dziecko drogie, żeby byc Polakiem to trzeba znac język polski, zainwestuj w ELEMENTARZ

zainwestuj.w mojej wypowiedzi nie znalazłam błedów .Tylko Caps Lock

#793 ~scyzoryk~

~scyzoryk~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 23:39:10

Powiem tak ,dzieckiem nie jestem,dziwi mnie to,że masz 40lat , a zachowujesz sie jak jakaś dewotka świetoje....

Też mam dziecko i zajmuje się jego wychowaniem i nie oceniam innych rodziców,ani ich dzieci .

No qwa.. toż to nasza Cyganka siedząca z dzieckiem pod klasztorem nawet na to forum zawitała ;D

#794 ~inżynier~

~inżynier~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 23:48:50

Inżynier z niego jak z koziej dupy pozytywka.

Szczylu żałosny - gdyby nie tacy jak ja, to byś teraz gnój spod krów przed nocą wygarniał, a nie siedział w necie... ;)
To tęgie, ścisłe, inzynierskie umysły napędzają rozwój tej cywilizacji. No i niestety w efekcie wytwory naszej wyobraźni jak komputery i internet albo pojazdy typy renault laguna trafiają do takich nieodpowiedzialnych szmaciarzy jak ty albo tamten kierowca.

#795 ~facet~

~facet~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 23:53:29

Jestem studentka psychologii i tego nas ucza, tego od nas wymagaja.

Moja ciocia, światowej sławy profesor psychologii z jednego z najlepszych polskich uniwersytetów powiedziała kiedyś, że 9. na 10. kandydatów na psychologię sami mają problemy psychologiczne ;)
Ale akurat Twoja analiza: "Wiek 16 lat + impreza do rana = zła decyzja rodzicow, wiek 16lat + impreza do 22 czy 23 = dobra decyzja rodzicow" jest w 100% słuszna i racjonalna.

#796 ~kdi~

~kdi~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 00:06:45

Panno Patty powiem tylko tyle że jak byliśmy w wieku nastu lat z moja siostrą to balowaliśmy do białego rana, sam nie raz wsiadałem ze starszymi kolegami do samochodu i ogólnie robiliśmy wiele nieodpowiedzialnych rzeczy a teraz ona jest lekarzem, ja skończyłem politechnike. Młodość musi się wyszaleć. Jak ktoś już napisał " a w sobotnią noc był luksemburg chata szkło, jakże się... chciało żyć " . Niektórym po prostu w tym ziemskim życiu odrobiny szczęścia zabrakło:/

#797 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 11:46:47

CZŁOWIKU JESTES BEZ SUMIENIA ZASTANOW SIE CO TY WYPISUJESZ !!!! JAK MOZESZ TAKIE RZECZY WYPISYWAC !!! ZYCZYC KOMUS SMIERCI .... WSTYD WSTYD WSTYD !!! postaw sie na miejscu rodziny tego chłopca ktory walczy teraz o życie, kazdemu to sie moglo przytrafic, i lepiej ciesz sie ze to nie jest nikt z twoich bliskich !!!!

[*] [*] [*] [*] [*]

POPIERAM!!To szokujące,życzyć śmierci komukolwiek.....Oby los nie zadrwił z Ciebie lub Twoich bliskich,przeznaczając podobny scenariusz.......Łatwo pisać chamskie i puste teksty,będąc ''bez twarzy''

#798 ~DDDD~

~DDDD~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 12:26:06

Czy może mi ktoś powiedzieć kiedy są pogrzeby?

#799 ~i~

~i~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 13:16:09

Moja ciocia, światowej sławy profesor psychologii z jednego z najlepszych polskich uniwersytetów powiedziała kiedyś, że 9. na 10. kandydatów na psychologię sami mają problemy psychologiczne ;)Ale akurat Twoja analiza: "Wiek 16 lat + impreza do rana = zła decyzja rodzicow, wiek 16lat + impreza do 22 czy 23 = dobra decyzja rodzicow" jest w 100% słuszna i racjonalna.

hmm a Twoja ciocia to pewnie ta jedyna która nie ma tych problemów?? xD

#800 ~patty~

~patty~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 14:15:02

Tak coś mnie pokusiło,żeby tu znów zajrzeć .I powiem ci tyle,mam nadzieję,że studiów nie skończysz ,bo będziemy mieć następnego tępego,ale psychola chyba.Nie osądzaj nikogo , jeśli sobą zbyt wiele nie reprezentujesz.Tak kipisz mądroscia ,a dla mnie mądry człowiek to pokorny człowiek.I studia to tylko twoja fantazja raczej.A w ogóle to można pisać:ł,ś,ó itd . Ale ci mądrzy inaczej jeszcze do tego nie doszli.

No przecież Ty tez teraz kipisz mądrością. Dla ciebie może mądry = pokorny a dla mnie to dwa rożne pojęcia bo mam w domu coś takiego jak słownik. Nigdy nie powiedziałabym na psa - kot.I wybacz ale czepianie się o to że nie pisze polskich znaków przy tak poważnym temacie to jak chwytanie się brzytwy przez tonącego bo nie wiesz jak mi wbić szpile żeby mnie zabolało to odbiegasz od tematu i pieprzysz o jakiś głupich literkach tak jakby to miało największe znaczenie w tym momencie xD. Dosłownie tak jakbym usłyszała " a ty jesteś głupia bo masz rude włosy". Piszesz że ja osądzam kogoś a Ty co robisz ?? osądzasz mnie... Proste ? proste... A teraz państwo wybaczą...koczowanie na tym forum i odp na durne komentarze nie wrócą życia tym dzieciakom. Wiadomo że każdy ma inna opinie i każdy będzie jej bronił do końca. Współczuję rodzicom i wszystkim którym jest przykro z powodu tego zdarzenia...i nie są to jak to napisał pan/pani wyżej fałszywe współczucia zresztą mam to gdzieś czy teraz uwierzy czy nie. Ale siedzenie na tym forum nic już nie zmieni...można się tylko modlić i tyle.Ja w poniedziałek będę miała praktyki z dziećmi chorymi na autyzm także mam dla kogo żyć i dla kogo ciężko pracować i wcale nie muszę ciebie czy ciebie tym zadowalać. Tylko nigdy nie wiadomo jak Tobie czy komuś innemu się ułoży w życiu ... być może Tobie lub innym którzy podzielają twoje zdanie urodzi się dziecko z upośledzeniem albo zachorujesz na ChAD (czego nigdy przenigdy nie życzę). I do kogo wtedy przyjdzie taka osoba? no właśnie...do tych tępych a'la psycholi. I proszę mi wierzyć widziałam już nie raz cierpienie i smutek...te podpuchnięte oczy i niesamowity ból po stracie czegoś lub kogoś. Rozmawiali Państwo z taką osobą? mieliby Państwo odwagę podejść i porozmawiać z rodzicami tych dzieci aby im choć troszeczkę ulżyć, pomoc zrozumieć co się stało i pomoc odnaleźć się w tej sytuacji którea się już nigdy nie zmieni? tylko porozmawiać...a nie podejść i wybąknąć "współczuje" "będzie dobrze"...? nie... bo to tak jakby osoba która nigdy nie miała do czynienia z fizyką matematyka czy chemią zabierała się za konstruowanie bomby atomowej. Proszę nie wypowiadać się na tematy o których nie mają Państwo zielonego pojęcia...Kazdy ponad każdym wszyscy najmądrzejsi...ale jakby przyszlo co do czego to podkula się ogon.Jeżeli uważają Państwo że jesteśmy psycholami to proszę iść i pomoc tym rodzicom czy innym potrzebującym skoro mają Panstwo tak wspaniale rady i tak wielką wiedzę w tak obszernej dziedzinie jak psychologia. Żegnam.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych