Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PHILIPIAK pomocy!

pościel philipiak garnki phikipiak prezentacje philipiak

366 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~hitmebabe~

~hitmebabe~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2014 - 12:57:34

Garnek to garnek. Przy ocenie smaku ma znaczenie tylko jakość produktu i umiejętności kucharza. nic więcej.

#42 ~maurycy~

~maurycy~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2014 - 15:02:30

Garnek to garnek. Przy ocenie smaku ma znaczenie tylko jakość produktu i umiejętności kucharza. nic więcej.

Nie no, garnek tez sie liczy, bo z aluminiaków smakuje inaczej i z żeliwnych też. Co do garnków philipiaka nie polecam, potrawy mają jakiś taki dziwny posmak... nie wiem czy to jakaś powłoka, czy dlatego, że są jeszcze nowe... Może ktoś miał podobny problem?

#43 ~olkidolki~

~olkidolki~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2014 - 10:30:20

Większość ludzi daje się nabrac właśnie ze względu na ich wygląd. Ładne, błyszczące, na prezentacjach tak je wychwalają, a potem przychodzi szara rzeczywistość i zostajesz z kredytem i poobijanymi garami. 

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2014 - 11:37:11

Garki-rewelacja.Udany zakup

#45 ~hahah~

~hahah~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2014 - 13:53:50

hahahah! no widzę philipiak zatrudnia bardzo kompetentnych ludzi do pisania pozytywnych komentarzy. You made my day :D

#46 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2014 - 13:01:25

rączki odpadają!!! go.wno straszne!

#47 ~goool~

~goool~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2014 - 08:27:21

I jak garkotłuki? :D :lol:

Spłacata kredyt ?

tylko głupi spłacają :D

#48 ~Rudy~

~Rudy~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2014 - 09:48:51

Wooow!!! Jaka świetna opinia! Namówieś mnie na zakup waszych garów :D Philipiak, weź się za swoich pracowników, bo pierodoły wypisują, a Ty im płacisz za to

#49 ~AAAAAAAAAAAA~

~AAAAAAAAAAAA~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2014 - 10:12:50

BIERE! NA KREDYTY MNIE STAC!

#50 ~czerwcowa dzieweczka~

~czerwcowa dzieweczka~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2014 - 11:52:22

Nie pierwsza, nie ostatnia osoba, która potrzebuje pomocy, po "spotknaiu" z Philipiakiem. Moja znajoma, która jest adwokatem często ma do czynienia z tego typu sprawami i już sporo klientów miała odnośnie firmy Philipiak.

#51 ~mamuśka~

~mamuśka~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 08:14:37

Jeśli te granki są najwyższej jakości, to ja jestem księżniczką przeniesioną w czasie :P kupiłam od Philipiaka patelnie. Po tygodniu była nie do użycia. Jak chciałam ją zwrócić, dać na gwarancję - cokolwiek! To tak mi utrudniali, że postanowiłam sobie odpuścic, bo szkoda nerwów :/

#52 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 09:53:25

Witam, miałem nieprzyjemność załatwiania kilku spraw z firmą Philipiak. Sytuacja wygląda tak, że zepsułem pokrywkę od jednego garnka mojej teściowej. Jako, że ja to zrobiłem musiałem zająć się wymianą owej pokrywki. Odesłałem pokrywkę z prośbą o wymianę. Przysłali, owszem, ale za dużą i do tego nie na ten adres co trzeba. Żeby wymienić tę przysłaną musiałem jechać do siedziby firmy, podawać dane mojej teściowej (o których nie wiedziałem, że musze podać) i oczywiście powiedziano mi, że dziś tego nie załatwię, bo nie ma koleżanki, która się tym zajmuje itd. Przyjechałem tydzień póxniej i co? Wchodzę na dane piętro, wszystko pozmieniane, nikt nic nie wie, tej dziewczyny, która mnie obsługiwała nie ma. I zostałem z za dużą pokrywką i wielkim niesmakiem do tej firmy...

#53 ~ahoj~

~ahoj~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 10:12:49

Witam, miałem nieprzyjemność załatwiania kilku spraw z firmą Philipiak. Sytuacja wygląda tak, że zepsułem pokrywkę od jednego garnka mojej teściowej. Jako, że ja to zrobiłem musiałem zająć się wymianą owej pokrywki. Odesłałem pokrywkę z prośbą o wymianę. Przysłali, owszem, ale za dużą i do tego nie na ten adres co trzeba. Żeby wymienić tę przysłaną musiałem jechać do siedziby firmy, podawać dane mojej teściowej (o których nie wiedziałem, że musze podać) i oczywiście powiedziano mi, że dziś tego nie załatwię, bo nie ma koleżanki, która się tym zajmuje itd. Przyjechałem tydzień póxniej i co? Wchodzę na dane piętro, wszystko pozmieniane, nikt nic nie wie, tej dziewczyny, która mnie obsługiwała nie ma. I zostałem z za dużą pokrywką i wielkim niesmakiem do tej firmy...

Wierzę w każde jedno słowo. Ta firma nie jest skora do pomocy swoim klientom. Oni chcą po prostu zarobić i koniec z byciem symatycznym i pomocnym.

#54 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 11:00:45

Wierzę w każde jedno słowo. Ta firma nie jest skora do pomocy swoim klientom. Oni chcą po prostu zarobić i koniec z byciem symatycznym i pomocnym.

Nawet nie o to chodzi, ale w tej firmie jest taki haos, że aż trudno sobie to wyobrazić. Pomimo szczerych chęci, pani która mi próbowała pomóc, nie dała rady. Nieodpowiedni ludzie na niedopowiednich stanowiskach.

#55 ~cotocoto~

~cotocoto~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 12:49:11

Nawet nie o to chodzi, ale w tej firmie jest taki haos, że aż trudno sobie to wyobrazić. Pomimo szczerych chęci, pani która mi próbowała pomóc, nie dała rady. Nieodpowiedni ludzie na niedopowiednich stanowiskach.

Za takie coś odpowiedzialni są właściciele firmy (Tomasz F.), że nie potrafią dobrać odpowiednich pracowników!!!

#56 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2014 - 11:35:14

Jak nie ma porządnych ludzi, którzy by się zajęli całym bałaganiem, to będzie tak dalej. Zresztą nie przewiduje, żeby Philipiak pociągnął długo na rynku... Ludzie już się przekonali co to za firma.

#57 ~helsing~

~helsing~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2014 - 10:35:51

Jak nie ma porządnych ludzi, którzy by się zajęli całym bałaganiem, to będzie tak dalej. Zresztą nie przewiduje, żeby Philipiak pociągnął długo na rynku... Ludzie już się przekonali co to za firma.

oszust zawsze znajdzie rozwiązanie. Zamknie tę spółkę, otworzy nową... Stare, znane zagrania.

#58 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2014 - 12:50:47

oszust zawsze znajdzie rozwiązanie. Zamknie tę spółkę, otworzy nową... Stare, znane zagrania.

Niestety, możesz mieć rację. Philipiak się z rynku tak szybko nie wycofa. Może tę firmę zamknie albe otworzy dwie inne, które będą wyciągały jeszcze więcej pieniędzy od ludzi.

#59 ~wiem bo widziałem~

~wiem bo widziałem~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2014 - 13:10:58

Ale, że ludzie, którzy tam pracują nie mają żadnych skrupułów żeby tak naciągać biednych staruszków? Nigdy tego nie pojmę...

#60 ~fever~

~fever~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2014 - 14:46:29

nie mają bo i po co? 'Oni przecież nikogo nie zmuszają do kupna' tak się zawsze tłumaczą, a tłumaczy się tylko winny!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych