Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PHILIPIAK pomocy!

pościel philipiak garnki phikipiak prezentacje philipiak

366 odpowiedzi w tym temacie

#361 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 10:02:19

Uwaga Oszuści i naciągacze starszych osób. Firma philipiak milano, hamstwo i obleśne zachowanie panów sprzedających garnki za kosmiczną nieadekwatną do wartości cenę.

#362 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 08:41:31

Witam Panią mogłabym sie dowiedzieć jak Pani poradziła sobie z ta sytuacja z filipiakiem jestem w takiej samej sytuacji .Mój mail k28031989@gmail.com

#363 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 17:25:30

Kiedyś się dało. Garnki nie zostały pod podanym adresem odebrane (przysłali je kurierem), bo było już po rozmowie telefonicznej z prawnikiem, który nie pozwolił odebrać.
I później osobiście trzeba było być u prawnika, który napisał pismo (w 2 egzemplarzach) - odstąpienie od umowy zawartej poza siedzibą firmy czy coś w ten deseń. I kazał wysłać na 2 adresy (firma sprawdzona została w rejestracji działalności, spółek itp.) - do miasta wojewódzkiego, w którym zawarta została umowa i do miasta stołecznego.
Coś tam w piśmie było też, że w razie wątpliwości należy kontaktować się z prawnikiem klientki.
Kosz był niewielki (do stówki, bo po znajomości) + 2 listy poleconego za potwierdzeniem odbioru.

#364 ~Bożena~

~Bożena~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2019 - 16:10:49

próbuję się dodzwonić do firmy - trzy godziny trzymam słuchawkę bez skutku. Niech wreszcie rzad PiS zajmie się tą oszukancza firmą. Skandal!!! Ratunku!!!!

#365 ~Danka~

~Danka~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2019 - 21:39:04

Ta lanolina 1l z philipiaka to jakaś ściema. Bo w butelce jest tylko 800 ml.a 40 zł to dużo kasy

#366 ~bio~

~bio~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 16:04:31

Nie wiem dlaczego ktoś opisuje te naczynia skoro nie miał możliwości w nich gotowania, dwa lata temu kupiłem cały zestaw i zapłaciłem ponad 5 tysięcy i nie żałuje. Mało tego pol roku temu kupiłem zestaw rodzicom i do tej pory mi dziękują i sa okropnie zadowoleni. Ps. Lepiej zeby rodzice wrzucili pare groszy do kieszeni, a nie zrobili cos dla swojego zdrowia. Jarosław lat 30

są OKROPNIE zadowoleni?

#367 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2020 - 11:16:18

Ja mam garnki i jestem zadowolona z nich .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych