Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PHILIPIAK pomocy!

pościel philipiak garnki phikipiak prezentacje philipiak

359 odpowiedzi w tym temacie

#321 ~Dom~

~Dom~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2018 - 09:14:05

ludzie myślcie . mamy internet wszyscy o tym piszą nie dajmy się tak podchodzić .ja byłem na takim spektaklu no przyznam mają talent, obuli parę osób na ładna kasę połowa podpisała umowy mało brakowało i ja bym podpisał . ale udało mi sie odrzucić namowy mojej zony

Tylko obluda i narzekanie to w tym kraju, zawisc i odwracanie kota ogonem.
KTO WAS NAMAWIA NA SILE I PRZYMUSZA DO PODPISU UMOWY.CHCECIE SIE NACHAPAC EXKLUSYWNOSCI A POZNIEJ ZALOSNE NARZEKANIE.
3 X ZENADA, bo poznuej sie smieja z polaczkow- typowych polaczkow ze sloma w butach i z gnojem pod podeszwa.

#322 ~Tony~

~Tony~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2018 - 09:21:31

nie będę mówić, że też się dałam wrobić w garnki, szkoda czasu, proszę mi powiedzieć, jeśli wczoraj podpisałam umowę na prezentacji no i oczywiście wzięłam garnki na raty to jak napisać pismo, że chcę odstąpić od umowy, czy już dziś odesłać garnki

#323 ~Tors~

~Tors~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2018 - 09:26:46

Skoro te gary są tak rewelacyjne to dlaczego firma philipiak przedstawiając swój produkt nie przedstawi ceny i nie daje czasu na podjęcie decyzji? Ano dlatego , że większość klientów kupuje produkt pod naciskiem manipulacji.

Czyli wuekszosc to polmizgi samoniemyslace???? Aaa piznuej jeczace ze ktos ich oszukal...... obluda i zenada w tym narodzie wszystko psuje. Pozniej sie smieja z glupich polaczkow.

#324 ~Mery~

~Mery~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2018 - 09:35:59

Ludzie jesteście tacy naiwni... Prezenterzy wykonują swoją pracę, to nazywa się marketing, muszą chwalić swój produkt, wasza wyłącznie wina jest jeśli coś kupicie, trzeba mieć trochę oleju w głowie... Nie stać Cię to bierz ten upominek i Wychodz a nie bierzesz na raty i później płaczesz! Ja osobiście mam gary od 12 lat, nigdy nic mi się nie przypalilo, trzeba poczytać instrukcje i Nauczyć się najpierw gotować a później narzekać.. Bo my Polacy tylko to umiemy! Tak samo śmieszne jest to jak gwarancji nie uznają. Mi jakoś wymienili nowe rączki a w zamian za uszkodzony najmniejszy garnek dostałam od firmy nowy. Niestety trzeba było czekać miesiąc co jest minusem ale każda reklamacja tyle trwa..

Bo to tacy obywatele. Zapier***aja po darmowy prezent. Podpisza umowe aaaa pozniej zenada ze ufo ich zmusilo do podpisania. Żygac sie chce na taka dwulicowosc tego narodu.
Jeszcze pisza ze zostali oszukani???? Powinni byc za to pomowienie do sadu podani, za pierd...nie farmazonow- sami umowe podpisali Aaaa pozniej ze oszukani= ZEEENADA

#325 ~gabi~

~gabi~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 12:29:37

witam czy to prawda że po zakupie tych kuzwa słynnych garnków można odstąpić od umowy w ciągu 10 dni bez podania przyczyny ,,, pomocy muszę pomóż moim rodzicą....

#326 ~gabi~

~gabi~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 12:33:07

nie będę mówić, że też się dałam wrobić w garnki, szkoda czasu, proszę mi powiedzieć, jeśli wczoraj podpisałam umowę na prezentacji no i oczywiście wzięłam garnki na raty to jak napisać pismo, że chcę odstąpić od umowy, czy już dziś odesłać garnki

WITAM CZY UDAŁO SIĘ PANI TO ZAŁATWIĆ , JEŻELI TAK TO JAK TO PANI ZRIBIŁA...( oczywiście odstąpienia od umowy )...

#327 ~gabi~

~gabi~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 12:33:42

WITAM CZY UDAŁO SIĘ PANI TO ZAŁATWIĆ , JEŻELI TAK TO JAK TO PANI ZRIBIŁA...( oczywiście odstąpienia od umowy )...

#328 ~gabi~

~gabi~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 12:34:20

#329 ~gab~

~gab~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 12:41:15

JEŻELI MA POSIADA KTOŚ WZÓR TEJ UMOWY JAK ODSTĄPIĆ OD NIEJ PROSZĘ O POMOC MUSZĘ POMÓŻ RODZICOM . proszę przesłać na meila z góry dziękuję gabilach@op.pl

#330 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 22:12:39

MOŻESZ ODSTĄPIĆ OD UMOWY W CIĄGU 14 DNI, JEŚLI KUPIŁEŚ PRODUKT NA POKAZIE I NI PONOSISZ WTEDY ŻADNYCH KOSZTÓW !!!!!!!!

Porad bezpłatnych udziela Urząd Ochrony Konkurencji i konsumenta:

801 440 220

#331 ~Aloe~

~Aloe~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2018 - 03:11:40

Pomoc w odstąpieniu od umowy udziela UOKiK, Rzecznik konsumentów oraz Fundacja Daje Siebie. Skutecznie pomagają i polecam

#332 ~obser~

~obser~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 14:56:09

I na pokazać zauważcie , że garstka ludzi zaproszonych wychwala pod niebiosa te gary. Są to też marketingowcy zmieszani z Klientami. Osobiście widziałem, jak para kłóciła się, że chce kupić 2 komplety, niby wypełniła formalności, a potem przy moim wcześniejszym wyjściu pakowali oni te gary do Mecedesa Sprintera z logo Filipiak. :) :)

#333 ~obser~

~obser~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 14:56:48

I na pokazać zauważcie , że garstka ludzi zaproszonych wychwala pod niebiosa te gary. Są to też marketingowcy zmieszani z Klientami. Osobiście widziałem, jak para kłóciła się, że chce kupić 2 komplety, niby wypełniła formalności, a potem przy moim wcześniejszym wyjściu pakowali oni te gary do Mecedesa Sprintera z logo Filipiak. :) :)

#334 ~Małgośka~

~Małgośka~
  • Goście

Napisano 20 maj 2018 - 20:45:04

A czy mogłabym dostać jakiś wzór pisma, jakie wystosował radca? moj mail agnieszka.wert77 małpa wp kropka pl

#335 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2018 - 17:30:49

Byłam ma prezentacji. Garnków nie wzięłam i nie zamierzam. Gościa słuchałam uważnie i rzeczywiście nie było zdania bez wyrafinowanej manipulacji. Więc jeśli ktoś jest na nią choć odrobinę podatny, lepiej na prezentację nie iść i się w kłopoty nie ładować. Osobiście po prezentacji kupiłam wyciskarkę wolnoobrotowa z Lidla za 249zł (nie gorsza niż ich za kilka tysięcy), zaczęłam dodawać płyn z lanolina do wycierania kurzy (na allegro można kupić czystą lanolinę za 5zł a nie u nich w promocji za 25) i podpowiedziałam rodzicom jak mogą korzystać z identycznych garnków Berghoffa (komplet kilkunasto-elementowy na pierwszej znalezionej stronie za 550zł a nie za 10 tysięcy jak u Filipiaka).

#336 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2018 - 10:26:25

Chciałam dodać że panie zapraszające na pokaz przysyłają zaproszenie z zachęcającymi, podobno gwarantowanymi, prezentami.Poszłam na pokaz, niestety kocy wełnianych nie dowieźli. Gdy znajome były wcześniej kocy tez nie dowieźli.A może ekipa prezentująca towary na pokazie rozprowadza koce gdzie indziej?????

#337 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2018 - 09:50:16

nie zechcemy żadnych innych, bo już będziemy miec dość tego typu firm!

Bo wzięłaś dobre garnki, a bubel sprzedajesz tym biednym babciom.

#338 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2018 - 09:51:03

nie zechcemy żadnych innych, bo już będziemy miec dość tego typu firm!

Bo wzięłaś dobre garnki, a bubel sprzedajesz tym biednym babciom.

#339 ~kiełbasa~

~kiełbasa~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 07:53:46

Strzeżcie się Philipiaka.

Byłem ostatnio na "prezentacji" Jedyne czego się nauczyłem, dowiedziałem to w jaki sposób nie przeprowadzać prezentacji. Prowadzący gburowaty i chamski, wyśmiewający ludzi i nawet bezpośrednio śmiejący się z osób siedzących na sali. Już po pierwszym jego zdaniu miałem dość. Mam 30 lat i te ich tanie sztuczki na mnie nie działały. Szkoda mi tylko było tych wszystkich starszych ludzi którzy zostali omotani. Całość uważam za jedno wielkie przedstawienie aktorskie. Na sali wśród zaproszonych grono osób które rzekomo są zachwycone z garnków, a w oczach wyobraźni widzę jak przybijają sobie piątki z prowadzącym po zakończeniu prezentacji. UWAŻAJCIE

#340 ~DAMIAN~

~DAMIAN~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 17:16:15

Użytkowniku, nie masz racji, dostaję wynagrodzenie za godzinę pracy.
Dla mnie najłatwiejsi są Ci klienci, którzy mówią krótko: "Dzień dobry - nie jestem zainteresowana - naprawdę dziękuję - NIE dziękuję". Mam prawo odpuścić klienta, jeśli powie trzy razy "NIE", wtedy procedura neurolingwistycznego nakłaniania się kończy.
Dlatego mówcie stanowczo i krótko.
Zawsze staram się być uprzejma i każdą rozmowę kończę życzeniem rozmówcy miłego dnia - potrzebuję zachować jakiś humanitarny pierwiastek w tej pracy. Kultura osobista jest ważna nie tylko u telemarketera, ale też u rozmówcy. Bądźmy dla siebie ludzcy w tym obrzydliwym świecie.
Moi drodzy, jezeli nie życzycie sobie więcej telefonów z Philipiaka, zaznaczcie to wyraźnie w trakcie tej rozmowy - mam obowiązek wtedy w systemie zaznaczyć, ze klient nie życzy sobie kontaktów. I po sprawie
Serdecznie pozdrawiam, jutro znów idę do pracy was oszukiwać.

Kochane dzieciątko, nie jarzysz najprostszej kwestii..... ty dostajesz bazę do obdzwonki, ta sama baza po tym jak ty ją obdzwonisz, jest obdzwaniana przez następnych, bez ładu składu wbrew logice, na lapu capu itd. także wyluzuj i nie klep głupot bo 100% nękanych i odmawiających, nie zainteresowanych narzeka właśnie na to że zawracacie niepotrzebnie głowę klientom którzy nigdy od was nic nie kupią.... kuma?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych