Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PHILIPIAK pomocy!

pościel philipiak garnki phikipiak prezentacje philipiak

359 odpowiedzi w tym temacie

#301 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 17 maj 2017 - 21:31:24

+48833792906
Infolinia "ds. Garnków"

#302 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 17 maj 2017 - 21:31:53

+48833792906
Infolinia "ds. Garnków"

#303 ~słupszczanka~

~słupszczanka~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2017 - 14:29:48

Garnki może i dobre , kupiłam kiedyś wyciskarkę do soków -nie narzekam ale sposób prowadzenia prezentacji przez p. Tomasza w Słupsku dn.7.06.2017 to dno i żenada. Upatrzył sobie kilka osób ,które nie zgadzały się a jego tokiem myślenia(nachalny zakup towaru) były  ośmieszane przy wszystkich ludziach. Chamstwo , chamstwo i jeszcze raz chamstwo. Jakieś durne przykłady np. o p.Wodeckim ,że zmarł z powodu udaru(bo nie miał kontaktu z Philipiakiem?) a z kolei p . Bielicka ,p.Szaflarska przeżyły tak wiele lat( czyżby korzystały z naczyń i wszystkich urządzeń Philipiaka?)

P.Tomaszu zmień Pan formę prowadzenia prezentacji ,ponieważ przez Pana  ludzie ,którzy tam byli już nigdy nie przyjdą i nie polecą swoim znajomym wyrobów Philipiaka.

#304 ~Birkut~

~Birkut~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2017 - 13:19:07

Ja mam te garnki dla córki też kupiłam te garnki są wspaniałe nie piszcie głupot

Te wspaniałe garnki potaniały z powodu swojej wspaniałości w ciągu 3 godz z 9 tys do 2 tys  a jak coś tak szybko tanieje to coz niech sobie Pani dopowie. Szkoda , że dała się Pani tak zmanipulowac a jeszcze większa szkoda , iż Pani tego nie zauważyła.

#305 ~natalia~

~natalia~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 13:47:19

Również mogła bym prosić o wzór pisma (naciagneli mają babcie) mail natalia.nowak86@wp.pl

#306 ~Niezadowolony gosc~

~Niezadowolony gosc~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2017 - 13:27:04

Bylam na pokazie Philipiaka w Łodzi 24.08.2017 takiego podejścia do ludzi jeszcze nigdy nie widzialam.Pan Kamil bo chyba tak się nazywał wprost mówił do ludzi że gdyby dostali te garnki w prezencie oddaliby je do lombardu.Pod koniec spotkania kiedy ludzie zaczęli wstawać do wyjścia tu zacytuję Pana padły słowa siad na miejsce jeszcze nie skończyłem.Uważam że firma powinna zatrudniać osoby które mają choć trochę kultury osobistej a dowcipy i wulgaryzmy które padały z ust tego Pana były co najmniej nie na miejscu i niskich lotów.

#307 ~Mary~

~Mary~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 13:57:40

Kwestia nie jest to czy te gary są dobre, mniej dobre czy średnie czy totalnie beznadziejne. Produkty mają zawyżone ceny nieadekwatne a techniki stosowane przy sprzedaży niestety mało etyczne działają na niewprawionych naiwnych starszych ludzi. Jest mnóstwo emerytów którzy po wyjściu spłacają w tajemnicy te kredyty tak się wstydzą że ani wnuki ani dzieci nie wiedzą o zakupie. Niestety są metody i sposoby aby starsza osoba nie była do końca swiadoma a jednak podpisala wszystko co na takim pokazie jej się za przeproszeniem potetknie pod nos. Garnki są zwykłymi garnkami nie są bublem ale takie garnki powtarzam jesteście w stanie kupić w każdym markecie za dużo mniejsze pieniądze. Kwestia nie sa garnki Kwestią jest to, że granice smaku, etyki i sumienia zostały przekroczone. Niestety często ludzie na emeryturze są ufni jak dzieci, czasem z nudów a czasem nawet z przekory chodzą na takie pokazy i robią zakupy... Nie wiem jakim trzeba być człowiekiem żeby sprzedać babci która żyła w innych czasach, wierzyła w uczciwość pomoc starszym itd gary za tyle kasy... Dokąd ten swiat zmierza...

#308 ~Inka~

~Inka~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2017 - 09:25:08

Ja kupiłam garnki Philipiaka świadoma ich ceny co uważam za jedyny ich minus. Wyszłam z założenia że chce mieć produkt najlepszej jakości który wystarczy na lata a to swoje kosztuje.

#309 Radek-Kucharek

Radek-Kucharek

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 wrzesień 2017 - 23:19:28

16 stron - opowiadania historyjek o chamstwie i nieetyczności pracowników-naganiaczy Philipiaka...

To pewnie jest wszytsko prawda choć i wielu trolli tu się można doliczyć.
A czy ktoś może napisze WRESZCIE  :
- SKORO NIE PHILIPIAK , to CO POLECACIE jako alternatywę?
- Jacy producenci /oprócz równie koszmarnie drogiego Zeptera i AMC/ są warci uwagi ?
gdy człowiek faktycznie ma dość "numerów philipiaka" 
ALE 
chciałby kupić BARDZO DOBREJ JAKOŚCI zestaw garnków na lata -  działający na podobnej technologii gotowania ?
Proszę  TYLKO o  konkrety !
PS.
Na 2 prezentacjach Philipiak'a byłem - NIC Nie kupiłem , 
raz Umowę promocyjną ;-) podpisałem 
ale się z niej Wypisałem 
 - za koszt znaczka na polecony + koperty.
Garnków nie odsyłałem bo ich nie zabrałem po prezentacji...
dając sobie 14 dni na "przemyślenie " ew. zakupu.
I tak dalej myślę,,,,
 czytając tu i tam i szukając :
-  CO TU KUPIĆ aby mieć to co Zepter/Philipak oferują ALE w... normalnej cenie, z normalnej firmy
:-D  
- CO polecacie jako alternatywę ?

#310 ~sakasz~

~sakasz~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2017 - 18:20:51

Krytyka totalna

#311 ~sakasz~

~sakasz~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2017 - 18:27:04

Ci panowie na pokazach krytykuja czyjs styl zycia ogolnie. Pouczaja a jak sie nie da obrazaja. Najlepszy tekst: - jeslu nie kupie garow to znaczy ze wole wole wydac. Na papierosy i inne uzywki. Robi z ludzi kretynow i wciska pokaz milosc do rodziny za kase. A np moj maz jest nieprzeliczalny na kase. A meneli niech z siebie robi sam pokazujacy.

#312 ~Ktoś~

~Ktoś~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 22:10:18

A ja byłam z mamą dzisiaj na pokazie i nie dość że gość nie reklamował tych naczyń tylko obrażał ludzi nazywał tłustymi swiniami grubasami masakra co gbur i prostak z niego nie polecam tej firmy i jej produktów a ludzie pracujący tam to są pustaki gorsze niż ci co to kupuja

#313 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2017 - 09:51:01

ludzie myślcie . mamy internet wszyscy o tym piszą nie dajmy się tak podchodzić  .ja byłem na takim spektaklu no przyznam  mają talent, obuli parę osób na ładna kasę połowa podpisała umowy mało brakowało i ja bym podpisał . ale udało mi sie odrzucić namowy mojej zony 

#314 rombix92

rombix92

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 grudzień 2017 - 22:32:12

A czy mogłabym dostać jakiś wzór pisma, jakie wystosował radca? moj mail agnieszka.wert77 małpa wp kropka pl

Dzień dobry,

niestety moja babcia również padła ofiarą tych wątpliwie moralnych zabiegów firmy Philipiak :(((

Zwracam się z uprzejmą prośbą do Pani Pani Elo M., bądź do dowolnie innej osoby posiadającej wzór pisma radcy prawnego, który mógłbym wysłać do tej firmy by zdjęli z mojej babci konieczności płacenia 8000zł!

Niestety moja babcia dokonała tej transakcji ok miesiąca temu i ukrywała to do dnia dzisiejszego.

mój adres email to:

rombix92 malpa gmail kropka com

Użytkownik rombix92 edytował ten post 15 grudzień 2017 - 22:34:37

#315 rombix92

rombix92

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 grudzień 2017 - 22:41:43

Jasne. Wyslę Pani jak tylko zeskanuje. Mam nadzieję, że uda sie Pani wszystko załatwić! Tę firmę trzeba wyrwać jak wyrywa się chwast!!!

Dzień dobry,

niestety moja babcia również padła ofiarą tych wątpliwie moralnych zabiegów firmy Philipiak  :(((

Zwracam się z uprzejmą prośbą do Pani Pani Elo M., bądź do dowolnie innej osoby posiadającej wzór pisma radcy prawnego, który mógłbym wysłać do tej firmy by zdjęli z mojej babci konieczności płacenia 8000zł!

#316 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2017 - 20:28:55

Rowniez zakupiłam i nie załuje mam rowniez wyciskarke super sprawa oraz sztućce, czy dałam sie na ciagnąć moze tak a moze nie podoba mi sie sprzet i jestem zadowolona nie bede rozpaczac bo i po co

#317 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2017 - 20:34:02

Dziwne byłam na kilku prezentacjach ale nie spotkałam sie z zadnym chamstwem jakies bzdury ktos wypisuje, garnki posiadam sa super, nie załuje poniewaz sa warte ceny , super sie gotuje , szybko, dlugo potrawy sa cieple , patelnia tez rewelacjaq

#318 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2017 - 15:10:20

Jestem użytkownikiem tych garnków od 5lat. Zakupiłem cały zestaw na prezentacji plus gratisy wpisane w cenę oczywiście. 2 lata uczyłem się na nowo gotować. W tym tych garnka gotuję się na parze i bez tłuszczu i jest to prawda że oszczędności zaczynają się pojawiać po czasie. Osoby które się zdecydowały na zakup i później chce odesłać bo drogo to niech się trochę zastanowi. Cholesterol niższy bo gotuję bez tłuszczu czy woli leki kupować?

#319 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2017 - 15:10:51

Jestem użytkownikiem tych garnków od 5lat. Zakupiłem cały zestaw na prezentacji plus gratisy wpisane w cenę oczywiście. 2 lata uczyłem się na nowo gotować. W tym tych garnka gotuję się na parze i bez tłuszczu i jest to prawda że oszczędności zaczynają się pojawiać po czasie. Osoby które się zdecydowały na zakup i później chce odesłać bo drogo to niech się trochę zastanowi. Cholesterol niższy bo gotuję bez tłuszczu czy woli leki kupować?

#320 ~Dan~

~Dan~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2018 - 09:02:31

Po pokazie Philipiaka przyszłam do domu z 3 garnkami. Nie mogłam uwierzyć, że za tyle tysięcy wzięłam garnki, które nic nowego do mojej kuchni nie wniosły! Do dziś się z nimi kłócę o te garnki,a na pokazie byłam we wakacje. Nauczyłam się jednak, że z tą fimrą lepiej od razu iść do adwokata niż użerać się miesiącami

Sama wzielas a teraz jeczysz jak reszta zalosniakow.
Ktos was zmuszal???? Zenada w tym kraju to tacy obywatele.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych