Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PHILIPIAK pomocy!

pościel philipiak garnki phikipiak prezentacje philipiak

360 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ela M.~

~Ela M.~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 12:40:43

Przyznam się bez bicia, że ja też wzięłam garnki Philipiaka, bez zastanowienia w zasadzie. Później prosiłam się przez telefon, żeby mi anulowali kredyt na nie i nic to nie dawało. W końcu poszłam do radcy prawnego i tego się chyba Philipiak przestraszył, bo umowę kredytową mi anulowali.

A czy mogłabym dostać jakiś wzór pisma, jakie wystosował radca? moj mail agnieszka.wert77 małpa wp kropka pl

#2 ~też je miałam~

~też je miałam~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 14:10:11

A czy mogłabym dostać jakiś wzór pisma, jakie wystosował radca? moj mail agnieszka.wert77 małpa wp kropka pl

Jasne. Wyslę Pani jak tylko zeskanuje. Mam nadzieję, że uda sie Pani wszystko załatwić! Tę firmę trzeba wyrwać jak wyrywa się chwast!!!

#3 ~bongo~

~bongo~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2014 - 12:59:01

Równiez zostałam wyrolowana za pokazie philipiaka. Wzięłam garnki, które nie są ani mi potrzebne ani których nie chciałam. Nie mam pojęcia dlaczego zgodziłam się podpisac umowę ratalną! Garnki chciałam zwrócić jednak praconwicy umiejętnie mi to uniemożliwiają. Nie wiem co robić. W poniedziałek chyba udam się radcy prawnego, żeby mi pomógł w tej sprawie. Niepotrzebnie nerwy tracę!!!

Duzo osób nie wie jak to się dzieje. Oglądają pokaz, a za chwilę mają umowę w ręce. ładnie potrafią omamić człowieka. 

#4 ~wolna amerykanka~

~wolna amerykanka~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2014 - 14:51:00

Duzo osób nie wie jak to się dzieje. Oglądają pokaz, a za chwilę mają umowę w ręce. ładnie potrafią omamić człowieka. 

Ale co innego jest kiedy Ci wcisną chociaż dobre garnki. Ale te Philipiaka koło dobrych nawet nie leżały!

#5 ~ofiara~

~ofiara~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 08:26:01

Również zaliczam się do grona ofiar Philipiaka. Odesłałam garnki wraz z pismem o odstapienie umowy i na razie nie ma odzewu, a czekam juz trzeci tydzień. Jeśli do końca miesiaca nie dadzą o sobie znać, to idę z tym do sądu. Dość tej parszywej firmy!!!

#6 ~Karolina P.~

~Karolina P.~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 09:19:57

Przeciesz nikomu nie wciskają na siłę. Bo głupich nie sieją.

To idz na prezentację Philipaika, to zobaczysz jak niby nie wciskają naczyń, Nie orientujesz się człowieku, to sie nie wypowiadaj. Druga sprawa - obrażać nikogo nie musisz.

#7 ~deneris~

~deneris~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 09:59:37

Moi rodzice (już w podeszłym wieku) wybrali się na jeden pokaz garnków tej firmy. Pan, który prezentował produkty wzbudził ich zaufanie, wzięli zatem na raty trzy garnki. Do dziś nie mogą tego spłacić, gdyż na pokazie mówili o jednej cenie, a na umowie była o wiele większa... Lepiej nie chodzić na ich pokazy, same problemy z tego są!!!

#8 ~uczestniczka~

~uczestniczka~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 14:38:25

Raz, że nie chodzić na ich pokazy, a dwa nie kupować w ogóle id nich garów. Ugotujecie w nich, przy dobrych wiatrach, kilka obiadów. To wszystko co garnki Philipiaka są w stanie zaoferować.

#9 ~gospodyni~

~gospodyni~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 10:11:19

Z pracownikami Philipiaka nic się nie da załatwić. Lepiej albo w ogóle nie brać niczego do nich, albo jeśli już się wzięło, to iść do adwokata. Olewają człowieka, wciskają stek bzdury, że nie wiadomo czy jest się głupim czy robią z Ciebie głupka.

#10 ~językoznawca~

~językoznawca~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 12:11:44

PrzecieSZ? Ho ho ho, widać na lekcje polskiego się nie chodziło. Do nauki, a nie na forach siedzisz.

#11 ~Małgorzata J.~

~Małgorzata J.~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2014 - 11:51:05

Również jestem poszkodowana przez Philipiaka. Na pokazie wcisnęli mi uroczymi słówlkami komplet garnków i mimo usilnych prób ich zwortu nie udało mi się tego zrobić. Niestety, musze je spłacić, a garnki nie są wykonane jakoś specjalnie wyjątkowo... Rączki trzeba stale dokręcać, a przypalają jak każde inne.

#12 ~kaczorex~

~kaczorex~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2014 - 15:19:39

Skoro tak uważasz, to nie byłeś jeszcze na pokazie Philipiaka i nie miałeś do czynienia z ich pracownikami. Są tak upierdliwi, że potrafią dochodzić do Ciebie cztery razy, bo może jednak dasz się namówić na ich bubel.

#13 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2014 - 09:07:03

Po pokazie Philipiaka przyszłam do domu z 3 garnkami. Nie mogłam uwierzyć, że za tyle tysięcy wzięłam garnki, które nic nowego do mojej kuchni nie wniosły! Do dziś się z nimi kłócę o te garnki,a na pokazie byłam we wakacje. Nauczyłam się jednak, że z tą fimrą lepiej od razu iść do adwokata niż użerać się miesiącami

#14 ~anja~

~anja~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2014 - 19:33:36

w rozmowie w osobami sprzedającymi tego typu produkty trzeba być bardzo stanowczym. ja mam równie nie miłe wspomnienia po prezentacji odkurzacza robo quin( nie pamiętam dokładnej pisowni), kiedy do  pana prezentującego to urządzenie dotarło że go nie kupię, stał się wulgarny i agresywny. mój mąż musiał go wyprosić od nas z domu. życzę powodzenia

#15 ~Grażyna W.~

~Grażyna W.~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2014 - 13:39:31

Tak to jest jak się zatrudnia nieodpowiednie osoby na nieodpowiednie stanowiska. Agresja w tego typu zawodach powinna być karalna! Sprzedawca powinien zawsze pamiętać, że jest GOŚCIEM w danym domu.

#16 ~Wanda B.~

~Wanda B.~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2014 - 09:51:47

Słyszałam, że jest coś takiego jak pozew zbiorowy. Wie ktos coś na ten temat? Może wartoby napisać taki? Ja niestety nie znam się na tych papierkowych rzeczach, także może ktoś by się podiął napisania takiego pozwu?

#17 ~imie~

~imie~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2014 - 11:01:02

A ja pracuje w Philipiaku i powiem wam tylko, że nie macie racji. Garnki sama sobie kupiłam i dla mojej mamy też i dla babci bo są naprawdę najlepszej jakości. Wam także polecam, nie zechcecie żadnych innych.

nie zechcemy żadnych innych, bo już będziemy miec dość tego typu firm!

#18 ~sting~

~sting~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2014 - 14:37:00

garnki niby produkowane w ich własnej fabryce są ściągane kontenerami z chin. maja nas za idiotów i tyle

dokładnie! a jeszcze biorą ludzi za idiotów i myślą, że jak napiszą Made in PRC (co oznacza People's Republic of China!) to nikt sie nie domyśli, że to chińskie g.o.wno

#19 ~kluseczka~

~kluseczka~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2014 - 07:09:59

A ja pracuje w Philipiaku i powiem wam tylko, że nie macie racji. Garnki sama sobie kupiłam i dla mojej mamy też i dla babci bo są naprawdę najlepszej jakości. Wam także polecam, nie zechcecie żadnych innych.

Jedni lubią rybki, drudzy akwarium. Ja lubie naczynia, które są naprawdę dobre. Te Philipiaka się niestety do takich nie zaliczają.

#20 ~lux~

~lux~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2014 - 10:26:55

garnki niby produkowane w ich własnej fabryce są ściągane kontenerami z chin. maja nas za idiotów i tyle

tyle, żeby taka firma przestała istnieć ludzie musieliby się zaprzeć i naprawdę przestać chodzić na ich pokazy i kupowac ich garnki. Inaczej będą tak wkręcać ludziom pierdoły o tym, jakie to ich garnki sa wyjątkowe, godne zakupu itd.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych