Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

75 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Michal~

~Michal~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 18:42:12

Żenada... Tak mam nadzieję kończą folwarki i życie na kredyt... A jeszcze niedawno była kpina z Płocka że kontraktuja na miarę budzetu

#62 ~Michal~

~Michal~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 18:42:51

Żenada... Tak mam nadzieję kończą folwarki i życie na kredyt... A jeszcze niedawno była kpina z Płocka że kontraktuja na miarę budzetu

#63 ~Michal~

~Michal~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 18:43:44

#64 ~mieszk~

~mieszk~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 19:26:57

Co wam jest? przeciez kazdy albo wikszosc kto pisze chodzi na mecze lubi zapewne sportn Facet potrzebuje kasy to trzeba mu dac, malo wydal kasy malo zdobyl MP PP i lLM?!
Wiem, ze ok 60% komentarzy przeciwnych Bertowi to Plock by sie pod Kielczan podszyc ale reszta? Potrzeba na zasluzony klub to nalezy dac i juz!
Nie bedzie Vive nie ma juz siatki, z Korona to na razie jest i co zostanie? Kosciol w tym miescie to wiadomo, dymarki, bazary no ludzie...a wy wielcy biznesmeni jak macie tez wlasny biznes to najpierw wydac kase na cel spoleczny jak Bert a pozniej mowic ze tez pobiegniecie po kase do miasta!

#65 ~asdasd~

~asdasd~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 20:07:10

Prezydent wie lepiej komu pieniądze potrzebne i nie beędziesz jeden z drugim mu rozkazywał, jak da to da na piłkarzy i basta

#66 ~kola~

~kola~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 20:25:54

Jaka to promocja miasta? Z promocją czy reklamą mamy do czynienia wtedy, kiedy wiemy że poniesione nakłady nie tylko się zwrócą ale  jeszcze na tym zarobimy. Przecież firmy nie dlatego reklamują towary np. w telewizji żeby ta mogła zarobić ale żeby zwiększyć sprzedaż. Tymczasem jaka to promocja miasta pompowanie publicznych pieniędzy w prywatne kluby sportowe. Czy te miliony przelane na konta prywatnych firm przyczyniły się do rozwoju miasta? Nie! Czy podwyższył się standard życia ? Nie! W Kielcach nadal mamy zimą tak zanieczyszczone powietrze, że plasujemy się w pierwszej 10-tce najbardziej zanieczyszczonych miast w Polsce. Czy któraś z naszych dwóch dojnych krów: Korona, VIVE przyciągnęła do Kielc  inwestorów? Nie! W żadnym innym mieście żaden właściciel prywatnej firmy nie ośmieliłby się wyciągnąć rąk po publiczne pieniądze ubogiego miasta po to aby ratować własną sytuacje finansową, boby wiedział że zostanie wyśmiany. Ale w Kielcach skoro już dostał lekką ręką 4,5 miliona to dlaczego nie poprosić o więcej. Tylko głupek by nie spróbował. i tu wyrażam podziw dla pana właściciela VIVE, że miał tupet poprosić o więcej i przy okazji bardzo żałuję, że ten pan nie jest naszym kieleckim radnym bo na pewno umiałby dbać o interesy naszego miasta. Co ja piszę radnym? Nie! Prezydentem! Pan Bertus Servaas na prezydenta miasta Kielce, ma człowiek doświadczenie w biznesie i potrafi wyczuć poziom biznesowych partnerów (w tym wypadku radnych), natomiast cała Rada Miasta do wymiany.

#67 ~Tutejszy~

~Tutejszy~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 23:22:57

Coroczny, jeden z "Trzech Króli" prosi o jałmużnę ???

A gdzież to złoto, mirra i kadzidło ???

Zesrało się już to wszystko na dojeniu pracowników 

i klientów "ciucholandu" VIVE ?

Klub prywatny - a zarządzany jak przez goowniarza.

Tyle w temacie.

I żadnych pieniędzy dla kombinatora Servasa-Juchasa

z moich podatków !!! 

Zero !!!

#68 ~Obiektywny~

~Obiektywny~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2018 - 07:59:54

Tak wygląda życie ponad stan. Wielkie konferencje prasowe, wielkie nazwiska, kontrakty na trzy lata do przodu. Szkoda tylko, że bez pokrycia finansowego. Ale jakoś to będzie. Postawimy pod ścianą Prezydenta i radnych, przecież nie pozwolą zniszczyć najlepszego klubu w Polsce, czołowego w Europie. Nie rozumiem jak można kontraktować piłkarzy nie mając pewnych środków na pensje. Na miejscu radnych poważnie bym się zastanowił. Bertus za rok zakontraktuje Karabatica lub Hansena, a co tam jak mu nie starczy środków pójdzie do Prezydenta i Rady Miasta. Przecież nie dadzą upaść tak utytułowanemu klubowi. Sorry trochę cynicznie, ale skoro nie mam środków to żyje za takie jakie mam. Uczciwie byłoby gdyby Bertus przy uchwalaniu budżetu miasta wystąpił o pieniądze i w zależności od ich wysokości planował wydatki. Tu jest inaczej. Kontaktujemy a potem płacz że nie starcza. Wbrew pozorom zarządzanie klubem nie jest na najwyższym poziomie.

Brawo. Bardzo trafny post.

Tak właśnie powinno wyglądać zarządzanie klubem.

Promocja miasta ??? To uderzanie w wielkie dzwony !!!

Klub NIC NIE DAJE dla miasta a od lat tylko doi ile się da.

Trzeba było Panowie Cwaniacy z zarządu myśleć wcześniej.

Każdy jak idzie na zakupy to sprawdza ile ma w kieszeni.

A jak się nie ma miedzi to się na d***ie siedzi i tyle.

Oby tylko Miasto nie dało się omamić tym szantażem.

#69 ~sekretarka SP~

~sekretarka SP~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2018 - 10:11:23

Jak VIVe ma problemy to trzeba zasisnąc pasa! A nie ciągnąc kase z budżetu Kielc! Ja pracuje w placówce oświatowej od 23lat i na rękę mam 1700(z dod.stazowym)! Czekam  jak i inni pracownicy az w koncu prezydent da nam podwyżkę płacy, a nie miliony na VIVE! Ledwo starcza mi do pierwszego!!!

#70 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2018 - 10:12:24

Na lexusy co 2 lata maja, niech sprzedadza te co w tamtym roku kupili, ile na nie poszlo? Szczyt chamstwa i bezczelnosci.

#71 ~Michał W~

~Michał W~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2018 - 11:37:08

Gość już tak się rozpanoszył,że dalej myśli,że to on jest zbawcą Kielc i to dzięki niemy miasto istnieje a ludzie mają pracę. Jako osoba płacąca podatki nie życzę sobie aby prywatny interes tego pana był finansowany z miejskiej kasy. Jego fanaberie sportowe nijak się mają to ogromnych problemów jakie trawią nasze miasto. I nie łódźmy się ten człowiek nie jest wspaniałym filantropem,który robi to dla miasta i kibiców nie mając nic w zamian... TO BEZWZGLĘDNY BIZNESMEN KTÓRY PATRZY TYLKO I WYŁĄCZNIE NA SWÓJ INTERES!!! ABSOLUTNIE ŻADNYCH PIENIĘDZY NA VIIVE!!

#72 ~darczyńca~

~darczyńca~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2018 - 08:21:02

a dlaczego nie 10milionów ?

#73 ~realista~

~realista~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2018 - 08:34:02

zabrać pieniądze na budowę orlików,nie dawać małym klubom kasy na szkolenie następców bo oni  i tak nie mają szans gry w Kielcach ,ale dać na pensje " graczom" , którzy drugi rok nie mogą się zakwalifikować się finału LM ,którą wygrali raz i to przez przypadek. To wszystko pokazuje jak Dujszebajew opanował Bertusa i robi z nim co chce. Daj palec to wyrwie Ci ręke.

#74 ~realista~

~realista~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2018 - 08:34:40

zabrać pieniądze na budowę orlików,nie dawać małym klubom kasy na szkolenie następców bo oni  i tak nie mają szans gry w Kielcach ,ale dać na pensje " graczom" , którzy drugi rok nie mogą się zakwalifikować się finału LM ,którą wygrali raz i to przez przypadek. To wszystko pokazuje jak Dujszebajew opanował Bertusa i robi z nim co chce. Daj palec to wyrwie Ci ręke.

#75 ~KAPRAL~

~KAPRAL~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2018 - 11:15:13

LUDZIE ZAPIEPRZAJĄ W CIUCHOLANDZIE ZA MARNE GROSZE A PREZESINA  WIELKI TULIPAN   MA  ZACHCIANKI.  BEZNADZIEJNY TRENER I SCIĄGNIĘTY DO KLUBU SZROT.  MA OCHOTĘ TO NIECH PŁACI. WIELKI BERTUS. O LUDZIACH KTÓRZY ZAPIEPRZAJĄ NA NIEGO I RESZTĘ NIEROBÓW NIE MYŚLI BY MIELI  NORMALNE WARUNKI PRACY I  ADEKWATNE  WYNAGRODZENIE  NIE  ZA PRACĘ , A ZAPIERDÓL W SMRODZIE. ZERO KASY TAK DLA VIVE JAK I DLA KORONY..

JĘSLI CHODZI O RADNYCH TO WIEKSZOŚĆ NIEZDECYDOWANYCH , ALE JAK PRZYJDZUE CO DO CZEGO  BY  ZOSTAĆ PRZY  KORYCIE ,  ZAGŁOSUJE NA  TAK.

TAK WYGLĄDA DEMOKRACJA I SZASTANIE PIENIĘDZMI  MIESZKAŃCÓW KIELC.

#76 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 13:56:19

Witam serdecznie .

Dziwie się ludziom którzy krytykują prezesa Vive ,nie chcecie mieć takiego klubu w Kielcach  przecież w lidze jest Vive i długo ,długo nic .

Jestem kibicem Vive mieszkam poza Kielcami ale chciałbym aby ten klub przetrwał ,mam nadzieje że nowy prezydent miasta pomoże.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych