Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

75 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 11:19:35

Pan Adamczyk jak jest kibicem to niech da pieniążki, ale swoje prywatne. Całe miast nie będzie płacić za przyjemność 3000 - 4000 ludzi którzy przychodzą na mecze. Życzę klubowi szybkiego i bezbolesnego bankructwa. Najlepszy trener na świecie i tak sobie da radę.

#22 ~kibic z CK~

~kibic z CK~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 11:30:07

Chyba taka sama sytuacja finansowa  jest teraz w klubie  Korona Kielce .Tak jest własnie jak włascicielami  zawodowych klubów sportowych  grajacych na najwyzszym poziomie rozgrywek zostaja osoby nie majacy odpowiednio duzych pieniedzy na ich utrzymanie .Ja jak chciałem miec jakieś hobbi na miare moich mozliwosci finansowych  to kupiłem sobie od sasiada akwarium z kolorowymi  rybkami i zaraz musiałem w to  włozyc troche pieniedzy. Wymieniłem wode w akwarium zmieniłem wodorosty skałki i dokupiłem kilka nowych kolorowych rybek i zapas pokarmu dla nich na dłuzszy czas  Słowem na poczatek musiałem troche włozyc swoich pieniedzy w to moje hobbi .A jak widzimy  nowy własciciel Korony Pan Burdeński  po zakupie  tego klubu nie wspomógł go własnym kapitałem finasowym , tylko liczy na pieniadze z  Canal plus Ekstraklasy kilku lokalnych sponsorów oraz  od kibiców za zakupione bilety .Czyli jest podobnie jak wtedy kiedy miasto Kielce  było jego jedynym włascicielem. Pan  Bertus Servas ze swoim biznesem recyklingowym tez  chyba porywa sie z motyka na słońce bo chcac utrzymac klub profesjonalny  z takimi duzymi  aspiracjami  sportowymi w Polsce i europejskiej LM  .To musi mieć znacznie wieksze dochody i kapitał finansowy bo sam  recyklimg  i kilkunastu sponsorów to stanowczo  za mało

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 11:49:48

Na chłopaków z UJK nie było pieniędzy, żeby zagrali w 1 lidze. Teraz miasto ma dać dla prywatnej firmy pieniążki, żeby zaspokoić ambicje jej właściciela. To skandal. Jak Pan Servas chce mieć klubik z gwiazdami to niech go finansuje, a nie wyciąga ręce po publiczne pieniądze.

To przecież jego klub.Majatek mu wyceniono na 280 mln ,dlatego jeżeli chce sie bawić w sport niech dokłada.

#24 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 11:49:50

Tak wygląda życie ponad stan. Wielkie konferencje prasowe, wielkie nazwiska, kontrakty na trzy lata do przodu. Szkoda tylko, że bez pokrycia finansowego. Ale jakoś to będzie. Postawimy pod ścianą Prezydenta i radnych, przecież nie pozwolą zniszczyć najlepszego klubu w Polsce, czołowego w Europie. Nie rozumiem jak można kontraktować piłkarzy nie mając pewnych środków na pensje. Na miejscu radnych poważnie bym się zastanowił. Bertus za rok zakontraktuje Karabatica lub Hansena, a co tam jak mu nie starczy środków pójdzie do Prezydenta i Rady Miasta. Przecież nie dadzą upaść tak utytułowanemu klubowi. Sorry trochę cynicznie, ale skoro nie mam środków to żyje za takie jakie mam. Uczciwie byłoby gdyby Bertus przy uchwalaniu budżetu miasta wystąpił o pieniądze i w zależności od ich wysokości planował wydatki. Tu jest inaczej. Kontaktujemy a potem płacz że nie starcza. Wbrew pozorom zarządzanie klubem nie jest na najwyższym poziomie.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 11:51:07

Przez wiele wiele lat byłem kibicem Vive. Siedziałem zaraz za strefą vipów kieleckich....żenada... Ja wywalałem ogromne pieniądze na bilety dla mnie i dzieci a ci darmozjadzi włazili za darmo, czyli ja im finansowałem wejścia. No to teraz niech te wszystkie vipy kieleckie co tak brylowały zrobią zrzutkę. Zobaczymy jak głęboko sięgną do kieszeni. Byle swoich...

#26 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 11:56:06

Dla mnie będzie skandalem jak miasto da pieniądze, mam nadzieję że radni się opamiętają i pomyslą o problemach mieszkanców a nie kaprysach Pana Servasa. Mam nadzieję że radni dobrze się zastanowią bo na jesieni wybory i wyborcy będą pamietali jak wydawali lekką ręką publiczne pieniadze. 

#27 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 11:59:59

Pan Servas żarty sobie chyba robi z mieszkanców Kielc. Zero na klub z publicznych pieniedzy.

#28 ~Kielcee~

~Kielcee~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 12:04:45

Trzeba przekazac te pieniądze na klub bo zbankrutuje. Klub zasłuzony to miasto powinno mu pomóc.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 12:05:52

Dla mnie będzie skandalem jak miasto da pieniądze, mam nadzieję że radni się opamiętają i pomyslą o problemach mieszkanców a nie kaprysach Pana Servasa. Mam nadzieję że radni dobrze się zastanowią bo na jesieni wybory i wyborcy będą pamietali jak wydawali lekką ręką publiczne pieniadze. 

Nie chodzi tylko o pieniądze.On zaproponował aby miasto wykupiło część udziałów.

#30 ~www~

~www~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 12:13:00

Może akcja "Górki Szczukowskie 2" rozwiąże problem.....

#31 ~XAX~

~XAX~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 12:14:41

Sięganie po miejskie pieniądze w tej wysokości to skandal. Nawet proszenie o nie to skandal. Klub jak się czyta ma 20-22 miliony zł budżetu, chwalili się działacze, ze koszty są minimalne i 90% to koszty zawodników. Czyli zarabiają średnio po 1,1 miliona złotych rocznie!?!?!! To chyba przeginka. Nie można tak szaleć nie mając takiego pokrycia. Rozumie budżet od sponsorów, ale teraz miasto miałoby dawać polowe budżetu prawie? Czy Wy sobie jaja robicie?
Tak samo jest w Kielcach z innymi rzeczami i sportami też - ludzie na łatwiznę idą albo na wyrost inwestują. Korona, Korona Handball, teraz ktoś pisze UJK? Żarty jakieś- tak samo WSZYSTKIE te kluby i podmioty powinny same się finansować a nie z miejskiej kasy w większości. To samo instytucje około kulturalne i wszelkiej maści innej. Nie ma równych i równiejszych. Wszystkich trzeba opamiętać, a nie tylko garnuszek miasta!

#32 ~Bożena~

~Bożena~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 12:18:59

Decyzja o upadłości już zapadła. 4.5 mln potrzebne by zapłacić zaległe pensje zawodnikom.

#33 ~Konecczanka~

~Konecczanka~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 12:29:55

szczypiorniści z Końskich są najlepsi, niech awansują do Kielc

#34 ~kamil~

~kamil~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 12:41:05

Dziś 4,5 miliona za rok 10 milionów. Ja prowadzę prywatną firmę i miasto mi nie dokłada a Pan Sercvas jak chce się bawić w piłkę to niech bawi się za własne pieniądze nie publiczne.

#35 ~Buvu~

~Buvu~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 12:50:06

A za 3 tygodnie informacja, ze karnety po 600 zł. Miejskie pieniądze a widowisko dla elit.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 13:18:44

Decyzja o upadłości już zapadła. 4.5 mln potrzebne by zapłacić zaległe pensje zawodnikom.

..,,Prośba klubu tylko potwierdza krążące od dawna plotki o trudnej sytuacji finansowej. Według naszych informacji i portalu Handball Planet, VIVE zalega zawodnikom pieniądze za pensje (od początku roku)...,,

Cytat z artykułu.Nie ma sensu wyrzucać pieniędzy w błoto.Prywatny klub jego sprawa jak sobie poradzi.

#37 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 13:19:26

Trzeba przekazac te pieniądze na klub bo zbankrutuje. Klub zasłuzony to miasto powinno mu pomóc.

To niech Pan Servas nie żyje z klubem ponad stan.

#38 ~Pietia~

~Pietia~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 13:22:32

Czym jest ta kwota przy majątku bertusa, niech sięgnie do kieszeni a nie źebrze od miasta, cwany gruby lis. adamczyk niech się dołoży.

#39 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 14:32:30

To już jest po prostu szczyt! "a wręcz apeluję o niezwłoczne wsparcie" !!!! szantaż emocjonalny? Bo jak nie dacie do moich zabawek to klub rozwiąże? Czy jak? bo nie ma z czego zapłacić pracownikom tj. zawodnikom? 

#40 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 14:33:19

To już jest po prostu szczyt! "a wręcz apeluję o niezwłoczne wsparcie" !!!! szantaż emocjonalny? Bo jak nie dacie do moich zabawek to klub rozwiąże? Czy jak? bo nie ma z czego zapłacić pracownikom tj. zawodnikom? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych