Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

75 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 08:49:05

Przecież Servaas co chwile podpisuje kontrakty nowych zawodników, coraz to niby lepszych, a kasy nie ma? Wydaje z pustego a teraz prosi o pieniądze? Niech ograniczy transfery albo sprzeda tego zawodnika do PSG a nie z miasta takie pieniądze. Dla miasta Vive to duma, ale te 2-2,5 miliona rocznie to jest wystarczająco na wsparcie klubu.

#2 ~A kedy dla prac.niepedag?~

~A kedy dla prac.niepedag?~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 08:54:47

Pracuje w szkole jako sekretarka i mam 1640zł netto w tym 20lat stażowego! Ostatnie podwyzki mielismy rok temu 100złBrutto!

#3 ~Kielczok~

~Kielczok~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 09:11:59

To idź kobieto do innej pracy a nie od 20 lat siedzisz.
A Vive tez przesadza, nie ma się pieniędzy, to się nie kupuje.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 09:25:10

To jest chore.

Nie ma kasy,nie ma sponsorów to należy ograniczyć wydatki,Kasa miasta nie jest workiem bez dna,są inne wydatki,ludzie maja różne priorytety (niekoniecznie sport).

#5 ~uuuuuu~

~uuuuuu~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 09:33:37

Na chłopaków z UJK nie było pieniędzy, żeby zagrali w 1 lidze. Teraz miasto ma dać dla prywatnej firmy pieniążki, żeby zaspokoić ambicje jej właściciela. To skandal. Jak Pan Servas chce mieć klubik z gwiazdami to niech go finansuje, a nie wyciąga ręce po publiczne pieniądze.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 09:46:43

Już dawno o tym słyszałem i pisałem,że kolos na glinianych nogach się sypie .

Bombacza decyzja była dla klubu jak wygrana w totolotka .

Jeszcze 2 lata i będą derby z Końskimi

#7 ~Iskra KIelce~

~Iskra KIelce~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 09:57:35

to jest chore

wstyd i żenada .

Może w końcu prezes przestanie chodzić do Si Senior ze swoją żoną i wydawać na śniadania 700zł.

Mi by było wstyd aby prosić o pieniądze Urząd Miasta.

#8 ~Olo~

~Olo~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 10:25:25

Zero, nul! Jak długo miasto bedzie łoźyć na tego grubasa. Mam nadzieje, ze tym razem bezradni się opamiętają, o ile gruby nie ma ich w kieszeni.

#9 ~kielczanin~

~kielczanin~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 10:27:58

Dać szkołom na wyposażenie sal gimnastycznych, dać na podstawowy sprzęt amatorskim klubom sportowym, dać na budowę boisk osiedlowych itp. Nie dawać zagranicznym złodziejom i pasożytom, którzy za pieniądze biednego kieleckiego podatnika płacą ogromne gaże zawodowcom, w tym także cudzoziemcom.

#10 ~Władek~

~Władek~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 10:58:04

Niech se od zawodników pożyczy, mają na biznesy deweloperskie to może mu pożyczą.

#11 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 11:00:56

Wstyd będzie jak miasto da pieniądze temu panu, w mieście jest tyle innych ważnych spraw a tu miliony na prywatny kaprys.

#12 ~Karuz~

~Karuz~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 11:01:23

Ile baniek ma na koncie, czemu znowu od miasta żebra, pieniadze lepiej przeznaczyć na biedne dzieci.

#13 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 11:03:28

Dla mnie to szok i niedowierzanie facet żarty sobie robi przepłacanie zawodników, życie ponad stan klubu. Zero pieniędzy od miasta dla klubu.

#14 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 11:04:18

Dla mnie to szok i niedowierzanie facet żarty sobie robi przepłacanie zawodników, życie ponad stan klubu. Zero pieniędzy od miasta dla klubu.

#15 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 11:04:46

#16 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 11:05:04

#17 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 11:05:39

#18 ~brzytwa Ockhama~

~brzytwa Ockhama~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 11:09:46

Bez przesady, niech znajdzie dodatkowego sponsora. Te pieniądze co dostaje są wystarczające. Przypomnę że Lubawski dawał miliony na Koronę. Ile można za te pieniądze wybudować dróg? Bardzo dużo. Te pieniądze co dostaje Vive od miasta są adekwatne do tego co Vive daje miastu.

#19 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 11:10:05

Koniec pompowania pieniedzy mieszkanców w prywatny klu jest tyle innych potrzeb w miescie.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 11:13:45

Pan Talant jak był trenerem w Atletico, to zdaje się tez klub zbankrutował. Jeżeli spółka jest nie wypłacalna to ogłasza się jej upadłość. Wychodzą zakupy ponad stan i wystawne życie. Pan Radny jak jest kibicem to  niech da ze swoich pieniędzy, a nie lekką rączką z publicznych. Z tego co słyszałem Pan Servas daje coraz mniej pieniędzy i chce żeby podatnicy finansowali jego fanaberie. Skandal. UJK chciało zagrać w 1 lidze, to nie było pieniędzy, a tam graja chłopaki z Kielc, a nie najemnicy z całego świata.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych