Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

pedagogika specjalna podyplomowe

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kra12~

~kra12~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 20:59:00

Gdzie warto zrobić ten kierunek albo ligofrenopedagogikę? Chciałabym się dokształcić by móc bardziej pomóc dzieciakom w  szkole w której pracuję.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 21:08:12

Gdzie warto zrobić ten kierunek albo ligofrenopedagogikę? Chciałabym się dokształcić by móc bardziej pomóc dzieciakom w  szkole w której pracuję.

oligofrenopedagogikę

#3 ~Honorka~

~Honorka~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 19:55:34

Rozumiem, że chodzi ci o oligoferenopedagogikę. Taki kierunek znajdziesz wśród kierunków studiów podyplomowych w Centrum kształcenia Podyplomowego dla nauczycieli w Łodzi. Kierunek nazywa się Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika)

#4 ~kra12~

~kra12~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 09:17:24

tak, zjadło mi literkę,znalazłam ten kierunek na WSB na podyplomowych, zapisałam się już, słyszałam że robią bardzo dobrze te studia, liczę że uda się zdobyć dużo przydatnej wiedzy

#5 ~alka~

~alka~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 11:49:54

kierunek jak najbardziej odpowiedni i sama z niego bym z chęcią skorzystała i mam pytanie jaki jest koszt takich studiów ?

#6 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 17:15:04

Wsb na podyplomowych mają dużo kierunków na czasie. Robię magisterkę i myślę o podyplomowych na tej samej uczelni.  

#7 ~kaja~

~kaja~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 16:08:20

a to dobry pomysł bo na WSB jest promocja cenowa do 16 lipca także też się nad tym zastanawiam.

#8 Kujawianka

Kujawianka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 29 czerwiec 2019 - 23:46:43

Rzeczywiście to dobry wybór dla kogoś kto lubi taką pracę i będzie tego pewien przed rozpoczęciem studiów. Często takie kierunki wybierają ludzie, który już pracują z osobami z upośledzeniem umysłowym. Praca trudna, ale lepiej płatna niż nauczyciela w szkole normalnej. Poza tym  w pewnym sensie chroniona :

https://www.portaloswiatowy.pl/zwalnianie-nauczycieli/ochrona-stosunku-pracy-nauczycieli-w-praktyce-16587.html

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych