Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Paweł Rabiej - prawda o LGBT

298 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 22:42:02

Pięknie się Paweł Rabiej obnażył i powiedział prawdę o etapach wprowadzania zboczeńców do życia publicznego i nadawaniu im równouptawnienia. Najpierw przyzwyczajanie społeczeństwa do homoseksualizmu, potem prawa, a na koniec adopcja dzieci. A wszystko to przy akompaniamencie swobód i wolności. Macie jeszcze jakieś wątpliwości co do intencji sodomitów, bo ja nie mam. Dożyjemy czasów, że rodzina złożona z kobiety i mężczyzny będzie nienormalnością. Nie można się na to godzić. Zobaczcie co się dzieje na zachodzie. Oni już tego nie mogą odwrócić, chociaż chcieliby. Nie dajmy sobie wmówić, że mniejszość może rządzić normalną większością.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 22:57:05

Ty a może ty jesteś krypto gejem ? bo masz  nieustanną obsesję na ten temat  , czy LGBT ci już śni czy jeszcze nie ??

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 23:09:45

Ty a może ty jesteś krypto gejem ? bo masz nieustanną obsesję na ten temat , czy LGBT ci już śni czy jeszcze nie ??

Jeśli chodzi o preferencje, to jestem normalny, ale dużo jeżdżę po świecie i widzę do czego prowadzi homolobby. Co do ciebie, jak już gramy w otwarte karty, to nie mam złudzeń. Natomiast szczerze mówiąc geje niech sobie żyją, to ich prawo, ale nie można pozwolić na to, aby osiągnęli status rodziny i adoptowali dzieci.

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 23:27:49

Ty a może ty jesteś krypto gejem ? bo masz nieustanną obsesję na ten temat , czy LGBT ci już śni czy jeszcze nie ??

Ty jesteś prawdziwym .

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 23:53:20

Jeśli chodzi o preferencje, to jestem normalny, ale dużo jeżdżę po świecie i widzę do czego prowadzi homolobby. Co do ciebie, jak już gramy w otwarte karty, to nie mam złudzeń. Natomiast szczerze mówiąc geje niech sobie żyją, to ich prawo, ale nie można pozwolić na to, aby osiągnęli status rodziny i adoptowali dzieci.

Jak byś jeździł po świecie i cokolwiek z tych podróży wynosił to nie głosił byś takich głupot. Nikt normalny nie zaryzykował by twierdzenia że dwie kochające się Panie lub dwóch facetów wychowa gorzej dziecko niż patologiczny tatuś z mamusia. Statystycznie 50 procentowi rozwodnicy, po awanturach, mający kolejne dzieci z kolejnymi kochankami.... A jeśli by zaryzykował to byłby kompletnym igotantem lub zwyczajnie głupcem. Życzę większej satysfakcji z podróży.

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 07:46:56

Jak byś jeździł po świecie i cokolwiek z tych podróży wynosił to nie głosił byś takich głupot. Nikt normalny nie zaryzykował by twierdzenia że dwie kochające się Panie lub dwóch facetów wychowa gorzej dziecko niż patologiczny tatuś z mamusia. Statystycznie 50 procentowi rozwodnicy, po awanturach, mający kolejne dzieci z kolejnymi kochankami.... A jeśli by zaryzykował to byłby kompletnym igotantem lub zwyczajnie głupcem. Życzę większej satysfakcji z podróży.

Szkoda że ciebie nie wychowali. Poczytaj o gwałtach w takich związkach pajacu. Niech sobie najpierw zrobi dziecko 2 pedałów a później niech wychowują.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 08:49:21

Większość par które znam wychowuje dziecko swojego partnera / partnerki. I wychowują je znakomicie! Odmawianie im przez polskie państwo ślubów, krzywdzi tylko te dzieci, dając niepewność prawna i poczucie bycia gorszym dzieckiem. I to jest nie fair! W państwie które NIBY tak dba o rodzinę! Argument z gwałtem jest bezprzedmiotowy - częściej gwalca tatusiowie "normalnych" rodzin i uduchowieni wielebni.... Jak ktoś nie ma argumentów ucieka się do inwektyw. Nadal życzę lepszej obserwacji świata i istniejącego stanu rzeczy

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 09:21:56

Większość par które znam wychowuje dziecko swojego partnera / partnerki. I wychowują je znakomicie! Odmawianie im przez polskie państwo ślubów, krzywdzi tylko te dzieci, dając niepewność prawna i poczucie bycia gorszym dzieckiem. I to jest nie fair! W państwie które NIBY tak dba o rodzinę! Argument z gwałtem jest bezprzedmiotowy - częściej gwalca tatusiowie "normalnych" rodzin i uduchowieni wielebni.... Jak ktoś nie ma argumentów ucieka się do inwektyw. Nadal życzę lepszej obserwacji świata i istniejącego stanu rzeczy

Nigdy zwyrodniała mniejszość nie będzie rządzić większością i tyle w temacie. To jest argument. I nie mieszaj w to kleru, bo wiesz kłamco jaka jest prawda.

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 09:35:35

[quote name="Gość" post="4474041" timestamp="1552722561"]
Większość par które znam wychowuje dziecko swojego partnera / partnerki. I wychowują je znakomicie! Odmawianie im przez polskie państwo ślubów, krzywdzi tylko te dzieci, dając niepewność prawna i poczucie bycia gorszym dzieckiem. I to jest nie fair! W państwie które NIBY tak dba o rodzinę! Argument z gwałtem jest bezprzedmiotowy - częściej gwalca tatusiowie "normalnych" rodzin i uduchowieni wielebni.... Jak ktoś nie ma argumentów ucieka się do inwektyw. Nadal życzę lepszej obserwacji świata i istniejącego stanu rzeczy[/quote
Twoje argumenty o tym kto gwałci najczęściej, są wyssane z palca, bo najwięcej przemocy seksualnej płynie że szczęśliwych związków twoich braci i sióstr z LGBT, nie kłam, wiesz o tym ile razy geje zmieniają partnerów i to ma być normalna rodzinka, ale twój umysł tego nie przyjmuje. Natury nie oszukasz. Możesz sobie prawić morały co ty byś nie chciał i gówno ci z tego przyjdzie. Nie ma z was żadnego pożytku oprócz roboty dla lekarzy pomagającym w zwalczaniu HIV i AIDS. Może i te badania obalisz swoimi argumentami, co? Nie będzie zdegenerowana mniejszość rządzić większością. Cały problem w tym, że nie macie skąd wziąć dzieci i tego wam brakuje.

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 09:36:57

[quote name="gość" post="4474090" timestamp="1552725335"]
[quote name="Gość" post="4474041" timestamp="1552722561"]
Większość par które znam wychowuje dziecko swojego partnera / partnerki. I wychowują je znakomicie! Odmawianie im przez polskie państwo ślubów, krzywdzi tylko te dzieci, dając niepewność prawna i poczucie bycia gorszym dzieckiem. I to jest nie fair! W państwie które NIBY tak dba o rodzinę! Argument z gwałtem jest bezprzedmiotowy - częściej gwalca tatusiowie "normalnych" rodzin i uduchowieni wielebni.... Jak ktoś nie ma argumentów ucieka się do inwektyw. Nadal życzę lepszej obserwacji świata i istniejącego stanu rzeczy[/quote
Twoje argumenty o tym kto gwałci najczęściej, są wyssane z palca, bo najwięcej przemocy seksualnej płynie że szczęśliwych związków twoich braci i sióstr z LGBT, nie kłam, wiesz o tym ile razy geje zmieniają partnerów i to ma być normalna rodzinka, ale twój umysł tego nie przyjmuje. Natury nie oszukasz. Możesz sobie prawić morały co ty byś nie chciał i gówno ci z tego przyjdzie. Nie ma z was żadnego pożytku oprócz roboty dla lekarzy pomagającym w zwalczaniu HIV i AIDS. Może i te badania obalisz swoimi argumentami, co? Nie będzie zdegenerowana mniejszość rządzić większością. Cały problem w tym, że nie macie skąd wziąć dzieci i tego wam brakuje.[/quote]

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 10:10:23

Wolę by by dziecko miało dwie mamy lub dwóch ojców , niż pijanego ojca i matkę alkoholiczkę  którzy dla zabawy przypalają dziecko papierosami lub tłuką go dla rozrywki  a jak ich zdenerwuje płaczem wyrzucą go przez okno .

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 10:17:59

Wolę by by dziecko miało dwie mamy lub dwóch ojców , niż pijanego ojca i matkę alkoholiczkę  którzy dla zabawy przypalają dziecko papierosami lub tłuką go dla rozrywki  a jak ich zdenerwuje płaczem wyrzucą go przez okno .

Zapomniałeś dodać , zabiją i wsadzą do beczki , był taki przypadek chyba w Łodzi  , nie słyszałam by takie rzeczy działy się w związkach jednopłciowych .

#13 ~gość1~

~gość1~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 10:36:35

Brawo,trafiony-zatopiony!Żyjemy w demokracji i przygniatająca większość nie wyraża zgody na demonstrowanie i propagowanie na ulicach,w mediach tudziez innych srodkach masowego przekazu homopropagandy(nie mówiąc już o dyskryminacji i krzywdzeniu małych dzieci).Wszyscy wiemy jak skończyła Sodoma i Gomora.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 10:42:58

Brawo,trafiony-zatopiony!Żyjemy w demokracji i przygniatająca większość nie wyraża zgody na demonstrowanie i propagowanie na ulicach,w mediach tudziez innych srodkach masowego przekazu homopropagandy(nie mówiąc już o dyskryminacji i krzywdzeniu małych dzieci).Wszyscy wiemy jak skończyła Sodoma i Gomora.

A skąd jesteś taki pewny że większość ?

Zróbmy referendum tak jak zrobiono to np. w Irlandii i wtedy będziesz mógł powiedzieć czy to jest większość czy mniejszość .

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 10:46:13

"Normalny " to znaczy jaki " ?   .... przychodzisz do domu i na dzień dobry walisz żonę w pysk , takie zachowania dla prawicowców jest przecież normalne i to tradycja która zlepia rodzinę , to nie moje słowa , to słowa twoich katolickich guru.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 10:49:01

ame="gość" post="4474090" timestamp="1552725335"]

Cóż, Internet jest dość bogaty w źródła. Nie będę Cię wyręczał w szukaniu gdzie odsek chorych na choroby weneryczne jest większy.

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 10:55:14

A skąd jesteś taki pewny że większość ?
Zróbmy referendum tak jak zrobiono to np. w Irlandii i wtedy będziesz mógł powiedzieć czy to jest większość czy mniejszość .

Co jeszcze może colę i frytki? Będziesz ku..o wydawać pieniądze podatników na organizację referendum, bo PROMIL społeczności i to jeszcze pomylonej tak chce? To sobie sam finansuj swoje ekscesy. Nie będziesz za większość decydować bo coś tam widzisz. Ciekawe ile byłoby przypadków molestowania, jakby każdy homopomyleniec, lesba, biseksualni i trans wzięli sobie po dziecku na wychowanie? Omnibus się znalazł. Może jeszcze trójkąty powinny mieć dziecko, bo tak ci się chce, co, chora głowo. Zacytuję Tuwima:"wariat na swobodzie największą klęską jest w przyrodzie"

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 10:56:15

ame="gość" post="4474090" timestamp="1552725335"]

Tak tak - natury nie oszukamy. Stworzyła kontinuum różnych zachowań seksualnych i zaprzeczanie naturalnym stosunkom jednopłciowym - tak samo jak i roznoplciowym- to kompletna ignorancja. Zamiatanie sprawy pod dywan. A cierpią tylko dzieci ze związków jwdnopciowych. One są. Uwierz. Są i żyją. Szkoda dzieci i nieumiejętności państwa by o nie zadbać prawnie.

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 10:56:52

"Normalny " to znaczy jaki " ? .... przychodzisz do domu i na dzień dobry walisz żonę w pysk , takie zachowania dla prawicowców jest przecież normalne i to tradycja która zlepia rodzinę , to nie moje słowa , to słowa twoich katolickich guru.

Nie ale tobie mogę zajebać jak chcesz.

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 11:00:22

"Normalny " to znaczy jaki " ? .... przychodzisz do domu i na dzień dobry walisz żonę w pysk , takie zachowania dla prawicowców jest przecież normalne i to tradycja która zlepia rodzinę , to nie moje słowa , to słowa twoich katolickich guru.

Ty pewnie robisz żonie loda jak wracasz z pracy co? Takie macie zwyczaje i tradycje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych