Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Paweł Kukiz Prezydentem?

747 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 08:17:08

cyt.
"kopala w dupala i do budy durniu"

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 09:47:07

"narud"
Ja pier***ę

#43 ~EUgeniusz~

~EUgeniusz~
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 10:50:51

trochę historii nikomu nie zaszkodzi,

Pachołki Rosji - cały film (2014)

.... musimy jednak wybrać kim chcemy być dla oceny przez przyszłe  pokolenia

Jeszcze mamy szansę uratować Polskość i nie babrać się w tej rusko-żydowkiej i ukraińskiej mazi.

Ja wybrałem Precz z komuną!!!Czy Paweł Kukiz  już wybrał?

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 10:59:32

trochę historii nikomu nie zaszkodzi,

.... musimy jednak wybrać kim chcemy być dla oceny przez przyszłe  pokolenia

Jeszcze mamy szansę uratować Polskość i nie babrać się w tej rusko-żydowkiej i ukraińskiej mazi.

Ja wybrałem Precz z komuną!!!Czy Paweł Kukiz  już wybrał?

Euzebiusz - bredzisz dzieciaku.

#45 ~EUgeniusz~

~EUgeniusz~
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 11:17:09

Euzebiusz - bredzisz dzieciaku.

ty kacapska szumowino , fakty walą cię po ryju?

...wiem wiem , ty nie musisz dokonywać wyborów , dawno wybrałeś 

śmieciu.....no nie noe

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 11:32:47

ty kacapska szumowino , fakty walą cię po ryju?

...wiem wiem , ty nie musisz dokonywać wyborów , dawno wybrałeś 

śmieciu.....no nie noe

Chętnie bym ci zaje...ał z grzywki baranie. Oczywiście nie ze względu na twoje preferencja polityczne i seksualne ale przez niespotykaną tępotę umysłową jaką prezentujesz.

#47 ~EUgeniusz~

~EUgeniusz~
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 11:42:18

Chętnie bym ci zaje...ał z grzywki baranie. Oczywiście nie ze względu na twoje preferencja polityczne i seksualne ale przez niespotykaną tępotę umysłową jaką prezentujesz.

oj byś się zdziwił ....czerwony śmieciu, zajebać to możesz swojej babci kasę z kredensu  na piwo PIWOPIJU

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 11:44:19

Kiedyś śpiewał Oooołowiane głowy, Ooooo bez wyrazu twarz, śpiewał o sobie?

Tak bardzo się cieszę z odsunięcia tego cwaniaczka na bocznicę. Hiphiphuja

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 11:57:23

ten film to jak mój Hymn , bo cóż wart jest naród bez świadomości ? Kim jest obywatel - Mazią? , ...tylko mazią, o nazwie Polska?

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 12:03:03

ten film to jak mój Hymn , bo cóż wart jest naród bez świadomości ? Kim jest obywatel - Mazią? , ...tylko mazią, o nazwie Polska?

Czy wiesz pachołku Kaczyńskiego, Macierewicza, Hofmana, Pawłowicz, Rydzyka i Dudy, ze jesteś opętany? Egzorcyzmy może ci zleci któryś z biskupów, może kolega Hoser a może któryś z pedofilów Wojciechowski lub Gil? 

Wracamy do sondażów:

Najnowszy pokazuje spora przewagę prezydenta urzędującego - pana Komorowskiego.

Ciekawe, czy będzie II Tura? Jeśli już, to z kim?

#51 ~EUgeniusz~

~EUgeniusz~
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 12:14:36

czerwony śmieciu nie jestem pisowcem, nie mam korzeni noego

posiadam za to wiedzę historyczną którą ciebie demaskuję .

Śmieciu , nie POuczaj mnie i nie zaliczaj do osób o których nie masz pojęcia ,Twój łeb przyjmie tylko odpowiednią ilość PIWA bo na to jest zaprogramowany po swoich przodkach.

To że używasz polskich znaków na klawiaturze to nie świadczy że jesteś Polakiem . Jesteś tylko czerwonym śmieciem. 

Nie bądź Małym Frankiem i nie baw się granatem.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 12:26:03

Nie tyle że Żydzi/Judejczycy, co ci co się za nich podają, czyli proizraelscy syjoniści. W ostatnich 25 latach każdy premier i prezydent był z tej samej grupy etnicznej, czy wyznaniowej - sam już nie wiem jak ich określić. Większość ministrów z tej samej parafii, choć zdarzali się świetni fachowcy nasi rodzimi - niestety wielu z nich nie żyje, choć nie zmarli ze starości, lub w wyniku choroby.

#53 ~EUgeniusz~

~EUgeniusz~
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 12:41:31

Musimy znać prawdę o ludziach którzy zadecydowali o dzisiejszym obliczu Polski. musimy wiedzieć kto i kiedy wymordował naszą elitę narodową. Kto dzisiaj sięga po władzę w Polsce ? Kto kradnie , kłamie, niszczy Polskę a  kto KOCHA Polskę.

Bez tej wiedzy będziemy żyć w świecie fikcji - kłamstwa, nie szanowani przez inne kraje i narody .Skazani na WEGETACJĘ

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 12:43:22

„Na swojej stronie internetowej Bronisław Komorowski pisze brednie o swoich hrabiowskich korzeniach, sięgających czasów króla Ćwieczka. Ale może i jest w tych bredniach szczypta prawdy: Ten rezun oddelegowany przez Sowiecki Rewolucyjny Komintern do dywersji na terenach pozaborczych, odebranych Rosji Traktatem Wersalskim – prawdziwy dziadek Bronisława Komorowskiego, miał wytatuowany na grzbiecie znak przypominający polski herb szlachecki Korczak. Jak wiadomo, herbu tego był Franciszek Ksawery Branicki, symbol zdrady narodowej i pychy magnackiej, pogromca konfederacji barskiej, współtwórca konfederacji targowickiej, którego w czasie insurekcji kościuszkowskiej Sąd Najwyższy Kryminalny skazał na karę śmierci przez powieszenie, wieczną infamię, konfiskatę majątków i utratę wszystkich urzędów. Udało mu się zbiec do Rosji z poślubioną w roku 1781 Aleksandrę von Engelhardt, nieślubną córkę carycy Rosji Katarzyny II, która podobno była garbata. Nic więc dziwnego, że przebywając w Białej Cerkwi, nadanej mu za zasługi w zwalczaniu patriotów polskich, zgwałcił tam piękną córkę miejscowego popa i miał z nią syna, niejakiego Osipa Szczynukowicza.
Branicki oczywiście nie uznał swego dziecka, lecz zapobiegliwa matka wytatuowała synowi na plecach herb Korczak, żeby nie zaginęła pamięć o jego magnackim pochodzeniu. Dalsze losy Szczynukowicza są nieznane, aż do momentu pojawienia się prawdziwego dziadka Bronisława Komorowskigo, rezuna oddelegowanego przez Sowiecki Rewolucyjny Komintern do dywersji na terenach pozaborczych, odebranych Rosji Traktatem Wersalskim. Skąd wiadomo o tym tatuażu na plecach? Otóż w czasie wojny polsko-bolszewickiej, gdy dziadek Komorowskiego był już czekistą w armii Tuchaczewskiego, po sromotnym laniu w bitwie pod Niemnem w 1920 r. dostał się do polskiej niewoli i zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego.
Wszystko wskazuje na to, iż rezun ten jest potomkiem owego Szczynukowicza Osipa, bękarta Branickiego, wnuka popa z Białej Cerkwi – widocznie tatuowanie herbu Korczak na plecach dzieci płci męskiej stało się zwyczajem w rodzie Szczynukowiczów.

W październiku 1920 dziadkowi Komorowskiego udało się zbiec z niewoli i osiadł w Kowaliszkach na Litwie, podając się za Juliusza hrabiego Komorowskiego h. Korczak, bo znajdował się tam zrujnowany dwór znanego rodu Komorowskich h. Korczak, nie mającego żadnych powiązań ze zdradzieckim rodem Branickich.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 14:06:47

czerwony śmieciu nie jestem pisowcem, nie mam korzeni noego

posiadam za to wiedzę historyczną którą ciebie demaskuję .

Śmieciu , nie POuczaj mnie i nie zaliczaj do osób o których nie masz pojęcia ,Twój łeb przyjmie tylko odpowiednią ilość PIWA bo na to jest zaprogramowany po swoich przodkach.

To że używasz polskich znaków na klawiaturze to nie świadczy że jesteś Polakiem . Jesteś tylko czerwonym śmieciem. 

Nie bądź Małym Frankiem i nie baw się granatem.

Nie interesuje mnie twój korzeń a fakt że masz pier***ca, śmierdzielu.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 14:13:11

Nie tyle że Żydzi/Judejczycy, co ci co się za nich podają, czyli proizraelscy syjoniści. W ostatnich 25 latach każdy premier i prezydent był z tej samej grupy etnicznej, czy wyznaniowej - sam już nie wiem jak ich określić. Większość ministrów z tej samej parafii, choć zdarzali się świetni fachowcy nasi rodzimi - niestety wielu z nich nie żyje, choć nie zmarli ze starości, lub w wyniku choroby.

"Jedyny, słuszny „opozycyjny” kandydat na prezydenta Andrzej Duda jest prywatnie mężem Agaty Kornhauser, córki żydowskiego poety Juliusza Kornhausera, profesora Uniwersytetu Jagielońskiego."

#57 ~EUgeniusz~

~EUgeniusz~
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 15:27:42

1:34. .....""interesuje się historią, i no z racji że nie jest to kierunek stricte historyczny który studiuję, bo jest to politologia  by kwestie armi ludowei i tego typu sprawy  szczególnie w mojej rodzinie ,no bo jest tak że, powiedzmy- jeden dziadek mówi że armia ludowa była przewspaniała ach , och a drugi mówi że właśnie nie.""

.........i tu jest właśnie kluczowy problem! bo gdy posiada  się  wygląd rasy judy, to mamusia mogła być córką polszewika a ojciec Polakiem. Dlatego politologia bierze górę nad historią w tej rodzinie .

Nota bene , większość obecnych rządzących ma właśnie  wykształcenie  politologiczne, nabyte w uczelniach prowadzonych przez dyplomowanych komuchów.

więc co się dziwić że młodziak próbuje kombinować.

Taki jego styl. młoda  Maź. 

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 15:36:39

"Jedyny, słuszny „opozycyjny” kandydat na prezydenta Andrzej Duda jest prywatnie mężem Agaty Kornhauser, córki żydowskiego poety Juliusza Kornhausera, profesora Uniwersytetu Jagielońskiego."

nic dodać nic ująć :(((((

#59 ~EUgeniusz~

~EUgeniusz~
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 15:39:11

dobry aktor w jednej  odgrywanej roli w zaplanowanej scenerii  to jeszcze nie dobry spektakl. liczy się zadowolenie większości widzów. A obiecywać widzom że naprawi się to co POpaprańcy  zepsuli to każdy potrafi. Już nie tacy byli mówcy, bajcorze.

..........Jak się oddaje władzę, to kara jest taka, że jej się już nigdy nie dostaje . Dlatego celuję w Pawła , czuję że da radę i nawet dobrze namiesza, bo wybory na "piechotę".

Chyba że wygra sondaż .

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 17:34:35

dobry aktor w jednej  odgrywanej roli w zaplanowanej scenerii  to jeszcze nie dobry spektakl. liczy się zadowolenie większości widzów. A obiecywać widzom że naprawi się to co POpaprańcy  zepsuli to każdy potrafi. Już nie tacy byli mówcy, bajcorze.

..........Jak się oddaje władzę, to kara jest taka, że jej się już nigdy nie dostaje . Dlatego celuję w Pawła , czuję że da radę i nawet dobrze namiesza, bo wybory na "piechotę".

Chyba że wygra sondaż .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych