Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Nie dla spadochroniarzy~

~Nie dla spadochroniarzy~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 20:31:46

Jeżdżą po wiochach i ciemny lud omamiają.
Ten gość z Opola, chodzący w Warszawie z szalikiem Legii, i teraz świruje że tak pokochałświętokrzyskie. Co wiocha to jego plakat pod kościołem, bo mu strasznie zależy żeby 40 tysia co miesiąc przytulać.
A Solejuki om(amr)ota i pójdą jak barany głosować na tego miglanca i cwaniaczka.
Już byli tacy spadochroniarz co po wyborach mieli świętokrzyskie w tyle: Kempa, Gosiewska, Agent Tomek, Krupka itd.

#2 ~sławomir~

~sławomir~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 21:06:21

Masz szansę się czegoś nauczyć od tego Pana. Może coś wtedy zrozumiesz po takim spotkaniu z przyszłym europosłem.

#3 ~sweet~

~sweet~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 21:09:40

Nie dajcie się znowu nabierać na pis, po sld czy co. Jedyną opcją jest Konfederacja

#4 ~Barbasia~

~Barbasia~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 23:37:22

Konfederacja to nawiedzone oszołomy,a Korwin już się nachapał ..Ci ludzie są niebezpieczni z tą swoją ideologią...szczują ŻYDAMI co jest chore !

#5 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 04:45:55

Ciemny lud to kupi,dlatego jeżdżą po wiochach.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 05:47:36

Czyli jednak żyje, bo pod cmentarzem wiszą takie duże kolorowe klapsydry

#7 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 07:54:44

Ciemny lud to kupi,dlatego jeżdżą po wiochach.

od ludzi że wsi proszę się odczepic najwięcej nierobów i żyjących z 500 jest po miastach

#8 ~sławomir~

~sławomir~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 09:46:02

Jeżdżą po wiochach i ciemny lud omamiają.
Ten gość z Opola, chodzący w Warszawie z szalikiem Legii, i teraz świruje że tak pokochałświętokrzyskie. Co wiocha to jego plakat pod kościołem, bo mu strasznie zależy żeby 40 tysia co miesiąc przytulać.
A Solejuki om(amr)ota i pójdą jak barany głosować na tego miglanca i cwaniaczka.
Już byli tacy spadochroniarz co po wyborach mieli świętokrzyskie w tyle: Kempa, Gosiewska, Agent Tomek, Krupka itd.

Spadochroniarz to była Pani Róża Thun von G. szefowa PO na świętokrzyskie.Spadochroniarz z Niemiec czy z Otwartego Dialogu w każdym bądż razie nie Polka w przyrównaniu do Europosła P. Patryka Jaki.

#9 ~krykot~

~krykot~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 09:54:05

Masz szansę się czegoś nauczyć od tego Pana. Może coś wtedy zrozumiesz po takim spotkaniu z przyszłym europosłem.

#10 ~krykot~

~krykot~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 09:56:07

nie wiem czego można nauczyć sie od tego małolata chyba cwaniactwa

#11 ~sławomir~

~sławomir~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 10:02:44

nie wiem czego można nauczyć sie od tego małolata chyba cwaniactwa

Ma wiedzę i we krwi dbanie o Polski dom czyli Ojczyznę. Nie komuch, nie LGBT.

#12 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 10:10:56

ha ha europosłem raczej euroosłem

#13 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 10:15:52

a wójt to nie ma się czym zajmować ,wreszcie pojawił się w urzędzie,niech szkołami się zajmie i sprawami gminy a wieczne wakacje

#14 ~sławomir~

~sławomir~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 12:00:58

ha ha europosłem raczej euroosłem

Spokojnie bez emocji Pani Olo bedziemy mieć Europosła.

#15 ~heh~

~heh~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 16:22:29

Niestety niebezpieczne jest myślenie takie jak twoje! Na pewno są chorzy Ci ludzie? Czy znasz chociaż 1 punkt ich programu? Wiesz co to ustawa 447 ?? Wiesz co robi PIS/PO?PSL za naszymi plecami czy opierasz się tylko na tym co usłyszysz w TV? Nic nie wiesz!!! Ja od 10 lat mieszkam za granicą i odkąd wyjechałem i przestałem oglądać TV na rzecz Niezależnych mediow to widzę co się w Polsce dzieje. Od wielu pokoleń w Polsce przez takie myślenie jak twoje jesteśmy tylko grabieni i rozgrywani przez inne nacje i kraje. Chcesz uprawiać dalej mentalne niewolnictwo to sobie uprawiaj bo każdy ma prawo wyboru. 

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 16:39:19

Oby takiego europosła, a na jesieni posła, żebyśmy mieli, który nie zna powiatu włoszczowskiego z jednego spotkania. Przedstawiciela ma mieć każdy mieszkaniec, bez względu na poglądy, ze znajomością ludzkich spraw, a nie własnych karier- jak nie tu to tam, coś mu znajdą, gdzieś go wsadzą na stołek, tylko dlatego, że w partii. Z dala od partii wszelkich! Bo w tym kraju partyjniactwo nie zna umiaru, kadry ma, pożal się Boże! Bez wyjątku. Nie będzie rządzić ta, przyjdzie inna, rozda stanowiska, publiczne pieniądze, będzie promować swoich. Będą się żreć w telewizjach,gazetach, na posiedzeniach rad, a chodzi im o to samo-o pieniądze i stołki. Wrzeszczą pod publikę, a poza nią włażą sobie w tyłki, bo taką mają pracę, wiedzę i kwalifikacje-to, co im partia dała.

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 17:04:14

Murarz, tynkarz, malarz, pielęgniarka, elektryk, lekarz, inżynier i hydraulik znają więcej języków i są lepszymi fachowcami,bo muszą szukać pracy w obcym kraju, niż polityk, który o niczym nie ma pojęcia, a po polsku mówi tak źle, że nie da się tego słuchać.

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 17:26:42

Byle co sięga po władzę i jeszcze śmie się nią chełpić, czymś zarządzać, domagać się względów i hołdów, pleść na ekranach telewizorów, kupować jakieś media, demonstrować pozycje w społeczeństwie i brać pieniądze za to, o czym nie ma nawet bladego pojęcia. To trzeba zmienić! Obudź się narodzie!

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 17:59:13

To wstyd, żeby nawet ludzie po maturze nie umieli wysłowić się po polsku. Uprawiali jakiś polityczny bełkot i domagali się szacunku. To wstyd dla Polski, że rozdaje stanowiska z politycznego klucza nierobom. niedoukom, leniom i manipulantom. Taka ma być Polska? Taka Ojczyzna, którą ma coś znaczyć w Europie? Taki musi być los Polaków w ich Ojczyźnie, zależny tylko od głupców? O tym dyskutujecie! Dla ludzi niezłomnych, odważnych, broniących prawdy znajdą się mocni bogowie!

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 18:25:18

Źaden samorządowiec w powiecie włoszczowskim nie zna angielskiego. Nie będė pytać o urząd marszałka i wojewody, tak samo. A, co ze znajomością prawa, podstaw tego, za co się odpowiada? See you, ale nie z tymi bzdetami i niewiedzą.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych