Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PATRIOTYZM to bycie przeciwko PiS

125 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~PiSokomuch Piotrowicz~

~PiSokomuch Piotrowicz~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 19:03:10

Stanisław Piotrowicz komunistyczny prokurator zbrodniczego stanu wojennego który w 1986 (rok zabójstwa błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki) otrzymał wysokiej rangi komunistyczny order za wdrażanie komunizmu i socjalizmu w PRLu a dziś poseł PiS który jest twarzą partii rządzącej do spraw łamania trojpodziału władzy i wyprowadzania Polski z Unii Europejskiej.
Czasy się zmieniają, systemy się zmieniają a PiSokomuch Piotrowicz jak za komuny był przeciwko zachodniej Europie tak i dziś jest przeciwko zachodniej Europie.

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 19:27:30

Idioto.Ty życie na tym forum przegrasz.

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 19:47:18

Idioto.Ty życie na tym forum przegrasz.

Slavo ty już przegrałeś, pisowski obszczymurze

#84 ~PO-KOnamy rozPISdżaczy~

~PO-KOnamy rozPISdżaczy~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 07:18:39

Prawdziwy patriota to ktoś taki kto jest przeciwko socjalizmowi PiS
Prawdziwy patriota widzi komunistów i ich dzieci w PiSie (jak na przykład posłanka Małgorzata Wasserman córka komunistycznego prokuratora zbrodniczego stanu wojennego).
Ci popierający PiS, bo im daje pieniądze ciężko zarobione przez podatników, to pospolite qrwy i prostytutki.
Przyjdzie do Polski Putin da 1 tysiąc zł na dziecko, obniży o połowę ceny gazu, zniesie embargo na polskie owoce i warzywa i te pospolite qrwy i prostytutki z wyznawców PiSu nagle staną się wyznawcami Putina.

zgadzam się

#85 ~Piotrowicz a Popiełuszko~

~Piotrowicz a Popiełuszko~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 07:44:11

Prawdziwy patriota to ktoś taki kto jest przeciwko socjalizmowi PiS
Prawdziwy patriota widzi komunistów i ich dzieci w PiSie (jak na przykład posłanka Małgorzata Wasserman córka komunistycznego prokuratora zbrodniczego stanu wojennego).
Ci popierający PiS, bo im daje pieniądze ciężko zarobione przez podatników, to pospolite qrwy i prostytutki.
Przyjdzie do Polski Putin da 1 tysiąc zł na dziecko, obniży o połowę ceny gazu, zniesie embargo na polskie owoce i warzywa i te pospolite qrwy i prostytutki z wyznawców PiSu nagle staną się wyznawcami Putina.

Stanisław Piotrowicz komunistyczny prokurator zbrodniczego stanu wojennego który w 1986 (rok zabójstwa błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki) otrzymał wysokiej rangi komunistyczny order za wdrażanie komunizmu i socjalizmu w PRLu a dziś poseł PiS który jest twarzą partii rządzącej do spraw łamania trojpodziału władzy i wyprowadzania Polski z Unii Europejskiej.
Czasy się zmieniają, systemy się zmieniają a PiSokomuch Piotrowicz jak za komuny był przeciwko zachodniej Europie tak i dziś jest przeciwko zachodniej Europie.

#86 ~Kaczor musi odejść~

~Kaczor musi odejść~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 08:37:42

Kaczor-Kurdupel jako średniowieczny przywódca sekty Pomówienia i Szantaz/PIS/ ma takich genialnych ekonomicznych matołów jak on sam. Tylko skończony deb*** moze powiedziec - ... że podnosimy płace minimalna i dogonimy zachód juz za 10 lat. Nie tylko jest to nieprawda , ale nawet gó... prawda. Polska nigdy nie dogoni Zachodu- a pomysł podniesienia płacy minimalnej to kiełbasa wyborcza tak jak 500 +, krowa + i swinia +.Generalnie jest to chlew !

#87 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 10:03:31

Tydzień przed losowaniem list wyborczych wisiały już banery kandydatów PiS z "wylosowanym" numerem.

Praca, pokora i umiar, i szczęście w losowaniu^^

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 10:09:03

Tęczowy bolszewizm popierany przez SLD, PO-KO, PSL dąży do ograniczenia wolności słowa i zniewolenia Polaków !

Kochający wolność Polacy nigdy nie poprą neobolszewików !  13 października wybieramy Prawo i Sprawiedliwość - lista nr 2 !

#89 ~PiS to zguba Polski~

~PiS to zguba Polski~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 18:39:17

Głosować na PiS tylko dlatego że przekupuje mnie publicznymi pieniędzmi pochodzącymi z poniesionych przez PiS dla suwerena podatkami to tylko idiota może na PiS głosować.
Ceny prądu za PiS droższe niż w Niemczech
Ceny gazu za PiS droższe niż w Niemczech.
Ceny żywności za PiS droższe niż w Niemczech
Ceny piwa za PiS droższe niż w Niemczech.
Ceny leków za PiS droższe niż w Niemczech.
PiS to zguba Polski

#90 ~Kaczyński to szkodnik~

~Kaczyński to szkodnik~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 19:03:18

Kaczyński jak Gierek.
Stary pryk wkrótce umrze ze względu na wiek a zadłużenie zostanie na dziesięciolecia.
27 października 2012 rząd Donalda Tuska spłacił ostatnią ratę 297 milionów dolarów długu który w 1980 zaciągnął Edward Gierek. Spłata trwała 32 lata. Rządy PiSu w latach 2005-07 zawiesiły spłatę długu Gierka.
Tusk spłacił Gierka to będzie musiał spłacać Kaczyńskiego

#91 ~Kaczyński dziecko komuny~

~Kaczyński dziecko komuny~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 08:34:32

Jadwiga Kaczyńska.
Hanna Stadnik, uczestniczka Powstania Warszawskiego, w rozmowie w programie TVN24 wspominała wydarzenia z 1 sierpnia. Na koniec wywiadu przywołała słowa, które miał wypowiedzieć Rajmund Kaczyński, również powstaniec, ojciec Lecha i Jarosława Kaczyńskich.
-Żyłam w PRL-u i doskonale wiem, że rządziła tylko jedna partia i teraz (za PiSu) jest to samo. Nie było sądów w PRL-u, wszystko było to, co wymyślił przewodniczący partii. I teraz jest to samo. Przecież to jest przerażające - komentowała weteranka Powstania.
"Ojciec braci Kaczyńskich był moim kolegą z "Baszty". Jak Leszek [Lech Kaczyński - red.] został prezydentem Warszawy, myśmy my gratulowali. Ojciec [Rajmund Kaczyński - red.] nam powiedział: "moim dzieciom nie wolno dać władzy, bo zniszczą każdego, kto będzie od nich lepszy, bo są złośliwi". Ojciec, jeśli to mówi, to wie, co mówi - stwierdziła Hanna Stadnik.

Jarosław Kaczyński w latach siedemdziesiątych 20 wieku korzystał z komuny pełnymi garściami i komunizm wtedy mu nie przeszkadzał. Co więcej pracował nawet w komunistycznych resortowych instytucjach.
Studia skończył w 1971 roku.
Jarosław Kaczyński w książce "O DWÓCH TAKICH. . . ALFABET BRACI KACZYŃSKICH" przyznaje że dzięki protekcji męża przyjaciółki mamy (ówczesnego posła komunistycznego ZSL i wiceministra oświaty) został pracownikiem komunistycznego resortowego INSTYTUTU POLITYKI NAUKOWEJ I SZKOLNICTWA WYŻSZEGO.
Tak oto Jarosław Kaczyński walczył z komunizmem

#92 slawo

slawo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 29779 postów

Napisano 18 wrzesień 2019 - 10:11:23

Kaczynski dziecko komuny. Napisal zjeb który do dzisiaj na allegro sprzedaje medale po ojcu za utrwalanie komuny

#93 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 10:23:10

To obecnie najwierniejszy jej orędownik.

Skąd w człowieku może być tyle nienawiści do demokracji i wolności - nie mam pojęcia.

#94 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 10:23:38

Kaczynski dziecko komuny. Napisal zjeb który do dzisiaj na allegro sprzedaje medale po ojcu za utrwalanie komuny

Przed wyborami pisał, ze PIS poprowadzi nas na Moskwę, teraz opowiada, ze PIS robi wszystko pod jej dyktando. :lol: Zaraz napisze, że  to PIS łasił się do Putina i przybijał żółwiki, podpisał współpracę z FsB, zachwycał się śledztwem smoleńskim, wysyłał członków PKW na szkolenia do Moskwy, żeby jej serwery liczyły wybory. :lol: :lol:

#95 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 12:46:40

Wprowadzając do Polski ustrój bliźniaczy do sowieckiego, niekoniecznie musisz być pro-anty sowiecki.

To przyjdzie z czasem - odrzucasz Zachód, jej miejsce zajmie Rosja. Polska nie ma innej alternatywy.

#96 ~PiS to zguba Polski~

~PiS to zguba Polski~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 10:48:07

Kiedy prezydent łamał przysięgę złożoną na konstytucję i to przed NARODEM, nie protestowałem, przecież nie głosowałem na niego w wyborach,
Kiedy "siepacze partyjni" przyszli po KONSTYTUCJĘ RP, nie protestowałem, słabo ją znałem,
Kiedy przyszedł P.Duda z PiS-em, po "Solidarność", nie protestowałem, już nie byłem związkowcem,
Kiedy PiS obrzucał polskie autorytety błotem, nie protestowałem, a w ciszy wstydziłem się za PiS,
Kiedy kosciół zaczął sięgać po moje życie, dzieci i władzę, nie protestowałem publicznie, przestałem uczęszczać do kościoła,
Kiedy Kaczyński bezrozumnie prowadzi Polskę do zagłady, ZAPROTESTUJĘ, pójdę z całą moją rodziną do urn wyborczcych i odrzucimy niegodnych miana POLAKA, partyjnych burzycieli zPiS-u

#97 slawo

slawo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 29779 postów

Napisano 20 wrzesień 2019 - 11:39:41

Kiedy prezydent łamał przysięgę złożoną na konstytucję i to przed NARODEM, nie protestowałem, przecież nie głosowałem na niego w wyborach,
Kiedy "siepacze partyjni" przyszli po KONSTYTUCJĘ RP, nie protestowałem, słabo ją znałem,
Kiedy przyszedł P.Duda z PiS-em, po "Solidarność", nie protestowałem, już nie byłem związkowcem,
Kiedy PiS obrzucał polskie autorytety błotem, nie protestowałem, a w ciszy wstydziłem się za PiS,
Kiedy kosciół zaczął sięgać po moje życie, dzieci i władzę, nie protestowałem publicznie, przestałem uczęszczać do kościoła,
Kiedy Kaczyński bezrozumnie prowadzi Polskę do zagłady, ZAPROTESTUJĘ, pójdę z całą moją rodziną do urn wyborczcych i odrzucimy niegodnych miana POLAKA, partyjnych burzycieli zPiS-u

:lol:  :lol:  :lol:  co za idiot

#98 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 13:34:08

:lol:  :lol:  :lol:  co za idiot

Świniopas  był w dzieciństwie karmiony procą i nie zawsze trafiało do ust. :unsure:

#99 ~Wyborca PO~

~Wyborca PO~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 18:05:13

Slavo ty już przegrałeś, pisowski obszczymurze

Jeżeli PiS są tacy beznadziejni, to dlaczego spuszczają nam taki łomot?

#100 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 18:14:53

Jeżeli PiS są tacy beznadziejni, to dlaczego spuszczają nam taki łomot?

dlatego że zło jest łatwiejsze od dobra, Stalin, Hitler i inni zamordyści, oni również uwodzili latami narody i wmawiając im że są jedynymi  obrońcami ich interesów

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych