Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Parkowanie koło sądu na Seminaryjskiej

parkowanie chodnik sąd Seminaryjska okręgowy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~czeski~

~czeski~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 20:52:38

Ostatnio jest nowa moda na parkowanie samochodów na chodniku wokół Sądu Okręgowego na Seminaryjskiej. Nowo wyremontowany chodnik a tam autka i każdy z kartką za szybą "Pracownik Sądu". Nie wiedziałem, że to prawie jak immunitet i że wszystko wolno. Ledwo można zmieścić się z wózkiem. A najlepsze że tyle policjantów i strażników tamtędy przejdzie i reakcji żadnej. Autko z przesyłkami też jest nietykalne. A co z parkingiem podziemnym? Nowy i nie dla pracowników?

#2 Piwopij

Piwopij

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 11616 postów

Napisano 20 styczeń 2015 - 21:06:03

Zamieszczajcie zdjęcia żle parkujących na facebooku - Tak parkują wsiowe morele. PIWOPIJ.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 13:33:08

Autko z przesyłkami też jest nietykalne.

Uważasz, że kurierzy maja szukać wolnego miejsca w całym mieście i zapierrdalać z paczką na piechotę? Pomyśl też czasem o innych ludziach, nie tylko o sobie.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 14:49:46

Zamieszczajcie zdjęcia żle parkujących na facebooku - Tak parkują wsiowe morele. PIWOPIJ.

Zlituj się, na pejsbuku, twitterach itp kompostownikach nikt normalny się juz nie udziela... :lol:

#5 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11616 postów

Napisano 21 styczeń 2015 - 15:05:00

Ja z najnormalniejszych na tym forum, na facebooku mając wiele profili, które na mnie zarabiają, polecam jedną z wielu moich stron, które dopiero mam zamiar rozbujać, by była stroną przynoszącą mnie stały dochód. PIWOPIJ.

#6 ~czeski~

~czeski~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 20:28:44

Uważasz, że kurierzy maja szukać wolnego miejsca w całym mieście i zapierrdalać z paczką na piechotę? Pomyśl też czasem o innych ludziach, nie tylko o sobie.

Ja wiem że kurier najchętniej wjechałby do tego budynku żeby było bliżej.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 20:40:30

O co tobie biega Trolu zapewne sam parkujesz podobnie i miejscach dla inwalidy jak jak każdy cham - intelektualny inwalida.

#8 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11616 postów

Napisano 21 styczeń 2015 - 20:44:35

Ja zawsze parkuję na miejscu dla inwalidów. Bo mam zaświadczenie z MOPR-u. Trzeba mieć jaja, a wszystko się załatwi w tym poje***ym mieście. PIWOPIJ.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 21:00:13

Durna odpowiedź, ale nie spodziewałem sie niczego więcej po kimś, kto widzi tylko czubek wlasnego nosa i nie rozumie tego, że inni maja ciężka pracę. Kurier ma przede wszystkim dostarczyć przesylkę SZYBKO, a nie szukac wolnego miejsca kilometr od budynku, do którego ma przesyłkę dostarczyć, a potem biec z wywieszonym jęzorem i paką w rękach. To zbyt skomplikowane do zrozumienia?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 21:26:36

Ja zawsze parkuję na miejscu dla inwalidów. Bo mam zaświadczenie z MOPR-u. Trzeba mieć jaja, a wszystko się załatwi w tym poje***ym mieście. PIWOPIJ.

To MOPR orzeka o inwalidztwie w Kielcach : )))))

#11 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11616 postów

Napisano 21 styczeń 2015 - 21:51:16

MOPR daje zaświadczenia które uprawniają do parkowania na kopertach. PIWOPIJ.

#12 ~czeski~

~czeski~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 20:46:08

Durna odpowiedź, ale nie spodziewałem sie niczego więcej po kimś, kto widzi tylko czubek wlasnego nosa i nie rozumie tego, że inni maja ciężka pracę. Kurier ma przede wszystkim dostarczyć przesylkę SZYBKO, a nie szukac wolnego miejsca kilometr od budynku, do którego ma przesyłkę dostarczyć, a potem biec z wywieszonym jęzorem i paką w rękach. To zbyt skomplikowane do zrozumienia?

Czepiasz się tego kuriera. NIe mam nic do ich cięzkiej pracy. Ale to nie oznacza że nie obowiązują ich jakiekolwiek przepisy.

#13 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11616 postów

Napisano 23 styczeń 2015 - 08:07:47

Gdyby jeszcze ktoś z was potrafił czytać ze zrozumieniem, to by zauważył pod znakiem drogowym informację - ŻE DOZWOLONE JEST PARKOWANIE NA CHODNIKU DLA PRACOWNIKÓW SĄDU. PIWOPIJ.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 08:19:26

Widac jestes inwalidą - umysłowym. Co drugi parkujący na kopertach ma lewe zaświadczenie albo coś z głową, bo fizycznych ułomności jakoś nie widac :lol:

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 08:46:59

Widac jestes inwalidą - umysłowym. Co drugi parkujący na kopertach ma lewe zaświadczenie albo coś z głową, bo fizycznych ułomności jakoś nie widac :lol:

W jego przypadku obstawiam głowę a więc zezwolenie z MOPR-u wydane całkiem legalnie.

Kwestia legalności uprawnień do kierowania jest dyskusyjna.

#16 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11616 postów

Napisano 23 styczeń 2015 - 10:05:53

Co to kogo obchodzi z jakiego powodu mam zaświadczenie z MOPR-u ?! Grunt że mam. PIWOPIJ.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 10:36:06

Co to kogo obchodzi z jakiego powodu mam zaświadczenie z MOPR-u ?! Grunt że mam. PIWOPIJ.

Obchodzi tych naprawdę niepełnosprawnych, którym takie żałosne oszuściki mające się za cwaniaków zajmuja miejsce.

#18 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11616 postów

Napisano 23 styczeń 2015 - 10:46:50

Wolność Tomku w swoim domku. PIWOPIJ.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 10:55:50

Wolność Tomku w swoim domku. PIWOPIJ.

Ale to nie Twój domek - dlatego w przypadku takich lawirancików przysłowie winno brzmiec: wolnoć Tomku w swojej celi :)

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2015 - 10:27:10

boże

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: parkowanie, chodnik, sąd, Seminaryjska, okręgowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych