Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Parking pod cmentarzem w Łysakowie w tragicznym stanie

dd łysaków parafia

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość z wizytą~

~Gość z wizytą~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2014 - 19:09:46

Witam , byłem w święta na cmentarzu w Łysakowie parking pod nim jest w tragicznym stanie , cały wysypany gliną jest jedno wielkie bagno że nie da się w ogóle samochodem na nim stanąć a co dopiero iść po nim.

Kto dopuścił do tego stanu??? Samochody wyjeżdżające z niego wynoszą całe to błoto na szosę co stwarza zagrożenie. Wcześniej był wysypany kamieniem to ciekawe kto miał taki pomysł aby wysypa glinę?

Widać że niema osoby która by zarządzała tym cmentarzem , ksiądz proboszcz powinien powołać kogoś kto by był odpowiedzialny bo jego obecny stan świadczy o Księdzu proboszczu , którego uważam że dobrego gospodarza parafii.

ja mieszkam w Krakowie i nigdy nie spotkałem aby miał ktoś taki głupi pomysł

#2 ~siedoi88 kotlice~

~siedoi88 kotlice~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2014 - 00:50:35

Ciekaw jestem kto wpadł na pomysł wysypanie ziemi i gliny na ten parking? o ile pamiętam był on utwardzony kamieniami i żwirem , a teraz to jest wielkie bagno. Pasowało by aby tą glinę zeskrzybać i nawieść ponownie kamieniem. Najlepiej było by jakby ktoś został wybrany do opieki nad cmentarzem wtedy by niedopuścił do takiej sytuacji

Jeszcze nadmienie że niektórzy to nawet nie uszanują miejsca świętego i na kaplicy na cementarzu w łysakowie wieszają ogłoszenia "wykonywanie nagrobków" niech sobie na plecach przykleją najlepiej

#3 ~Klorek~

~Klorek~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 23:44:05

.

#4 ~xmen~

~xmen~
  • Goście

Napisano 01 luty 2014 - 07:16:15

.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dd, łysaków, parafia