Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Panie Klicki! Niech pan zostanie z Koroną! :: zobacz komentowany artykuł


234 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~~Pawel~~

~~Pawel~~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 14:06:58

prosimy o pozostanie z Koroną nawet w tych najgorszych dla niej chwilach....:)

#42 ~karolek1992~

~karolek1992~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 14:09:55

Panie Klicki niech Pan nie przejmuje sie korupcja bo byla ona w kazdzm klubie....niech Pan pokaze ze Korona niczego sie nie boi .....

#43 ~MassyCK~

~MassyCK~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 14:15:59

Panie Krzysztofie. Niech Pan nie odchodzi z Korony. Nie niszczmy tego co udalo sie zbudowac przez te lata kiedy jest Pan w Koronie jedna decyzja. Pilka nozna to sport dla kibicow zatem niech Pan nie rani tak wspanialych fanow jakicha ma Korona. KORONA TO KIBICE - KIBICE TO KORONA!

#44 ~Felipe~

~Felipe~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 14:18:14

nie rozumiem nie ktorych stad co sie wypowiadają....! co to ma wspolnego z jakims dziennikarzem czy redakcja echa za która nie przepadam szczerze mowiac...ale akcja super! mam nadzieje ze pan Klicki nie zostawi Korony i ze wsparciem prawdziwych kibicow uratujemy dobre imię naszego klubu!!!

#45 ~Koro~

~Koro~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 14:19:53

Szanowny Panie Klicki,
Prawdziwy kibic kochający swoją drużynę jest z nią na dobre i na złe. Nasza KORONECZKA w tym czasie jak rzadko kiedy potrzebuje wsparcia. Liczymy na pańskie wsparcie. My, kibice KORONY KIELCE też się zawiedliśmy na ludziach, którzy doprowadzili się do tak haniebnych czynów psując nie tylko reputację naszej KORONECZKI, ale także to, co razem stworzyliśmy przy pana niewyobrażalnym wsparciu. My kibice mamy nadziee i wierzymy, że pan znów pomoże KORONECZCE i odbubujemy potęgę piłjkarską w Kielcach i w przyszłości na Arenę Kielce zawitają europejskie puchary w najwyższym wydaniu z udziałem naszej KORONY. Każda chwila ma koniec, każda droga kres tylko KORONECZKA Była Będzie Jest!!! Wszystcy kibice KORONY KIELCE i nie tylko jesteśmy z nią i może pan liczyć na nasze wsparcie. Nie dajmy zniszczyć i zrujnować KORONKI. Nie ważne w której lidze, mej KORONY się nie wstydze!!! Miejmy nadzieję, że wktódce znów będziemy mogli świętować zwycięstwa KORONY na pierwszoligowych boiskach. Puki wierni kibice są przy Koronie i z Koroną, ona nigdy nie zginie. Nie damy o niej nikomu zapomnieć. ŻÓŁĆ I CZERWIEŃ W NASZYCH SERCACH AŻ PO ŻYCIA KRES!!!

#46 ~stary kibic~

~stary kibic~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 14:21:23

Panie Klicki. Niech pan nie zostawia tego dorobku, trudno jak trzeba będzie grac w drugiej lidze nie będzie wyjścia. ale niech pan prowadzi dalej tą fantastyczną instytucję jaką jest KORONA, dla tych dzieciaków co chcą grać w piłkę to o nich niech pan pomyśli. Z tym dziadostwem co jest w druzynie też niech pan zrobi porządek, nie wszyscy są lojalni!!! Jeśli ma być w kielcach piłka nożna to niech będzie na wysokim poziomie, dla niektórych piłkarzy i działaczy musi zabraknąć miejsca.Pozdrawiam.

#47 ~WIERNI FANI KORONY~

~WIERNI FANI KORONY~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 14:21:28

Stoimy za Panem murem! Niech Pan nas nie zostawia w tym niezwykle trudnym momencie! Media w Polsce chca wplynac na Pana decyzje , chca upadku Korony! Nie moze Pan na to pozwolić! Razem uda nam sie przetrwac ta sytuacje. " Nie jeden taz próbowano nas zniszczyć , nie jeden raz powstaliśmy ze zgliszczy, teraz nadszedł czas KORONA błyszczy , a ja z dumą na nią patrzę! "

#48 ~Felipe~

~Felipe~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 14:23:06

Piłkarze Korony rezygnując ze swoich premii zrzucali się na kupowanie spotkań w trzeciej lidze - dowiedziała się "Gazeta". - A osobą to inspirującą był trener Dariusz W. - informuje klub po wewnętrznym śledztwie.
- W pieniądzach przeznaczonych na łapówki ani złotówka nie pochodziła z klubowej kasy - podkreśla Maciej Topolski, rzecznik Kolportera Korony Kielce.

Władze oskarżanego o kupowanie spotkań w trzeciej lidze w sezonie 2003/04 Kolportera Korony przeprowadziły wewnętrzne śledztwo w tej sprawie. - I wiemy już jaki był mechanizm korupcyjny. Z całą pewnością możemy powiedzieć, że były to pieniądze pochodzące z premii dla zawodników. Piłkarze robili zrzutkę, a osobą to inspirującą był trener Dariusz W. - mówi Topolski.

Niektóre media sugerowały w poniedziałek, że właściciel Kolportera Kolporter Krzysztof podjął już decyzję o wycofaniu się z dalszego sponsorowania klubu. - Wszystkie informacje na ten temat podawane przed środą są jedynie medialnymi spekulacjami - stwierdził Maciej Topolski. Na środę na godz. 11 Klicki zapowiedział bowiem konferencję prasową. Biznesmen, który po ujawnieniu afery korupcyjnej wokół Korony nie pokazywał się publicznie zapowiedział już, że będzie to jego jedyne oficjalne spotkanie w tej sprawie. Nieoficjalnie wiadomo też, że najbliższym współpracownikom swą decyzję przekaże tego samego dnia, tuż przed konferencją prasową.

Źródło: Gazeta Wyborcza Kielce

#49 ~bartezck~

~bartezck~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 14:26:43

Panie Krzysztofie razem damy rade !!! Proszę nie rezygnować.

#50 ~Kielczanin'75~

~Kielczanin'75~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 14:27:38

PO CO TAKA AKCJA WOGóLE?? JUż WAS CAłKEIM POGIELO?! MYSLICIE, ZE JAK Z INICJATYWY PANA STACHURY, WIELKIEGO DZIENNIKARZA I ZARAZEM WIELKIEGO PRZYJACIELA KORONKI POWSTANIE TAKA AKCJA TO COS DA? A NIE POMYśLELISCIE, ZE MOZE LEPIEJ BYłOBY GDYBY KLICKI ZREZYGNOWAł? JA TAM JESTEM ZA TY ZEBY SIE WYCOFAL, BO JUZ NA ZAWSZE KORONA BEDZIE W POLSCE KOJAZONA Z KORUPCJą!

A Arka, a inne kluby? Jeśli wszystkie były w tym bagnie, odpokutują i awansują uczciwie to będzie ok. Ewentualnie (o ile jesteś mieszkańcem Kielc) możesz gdzieś daleko wyjechać jeśli Korona ci przeszkadza.
A jeśli miałbym parę słów do pana Klickiego skierować - proszę sobie przypomnieć jaka była atmosfera na naszym stadionie podczas wszystkich spotkań z Legią i Wisłą (czy Bełchatowem 5 - 3 ) itp, jak padały dla nas bramki, dla takich chwil warto chodzić na mecze, warto mieć taki klub w Kielcach.

#51 ~tom-kielce~

~tom-kielce~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 14:34:47

"Albo być, albo mieć"

Pan Klicki sam zdjecyduje co chce robić. Zależy to od tego czy traktował Korone jako jedną z kolejnych firm, która sie likwiduje jak są problemy. Czy było to coś więcej. Wypowiadał się często "Koronka" itp. Okaże się za kilka dni czy to było szczere.

#52 ~~justyna~~

~~justyna~~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 14:49:46

Szanowny Panie Kilcki!!! Prosimy o pozostanie!!!!!!!Korona i wszyscy Kibice nie dadzą sobie bez pana rady!!

#53 ~RVB~

~RVB~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 14:55:02

Panie Krzysztofie,
Wiem że jest Pan odpowiedzialnym Człowiekiem i zrobi Pan jedynie słusznie, czyli nie zostawi Naszego Klubu !!!
Ps. Te dzieciaki na podwórkach w Żólto-Czerownych strojach , to zasługa głównie PANA...proszę o tym pamietać
SZACUNEK!

#54 ~maly1984~

~maly1984~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 14:57:15

Panie Krzysztofie!
Od lat cenie Pana za to co Pan robi dla miasta i sportu w Kielcach. Sytuacja w jakiej obecnie znalazła się Nasza Korona napewno nie należy do najprzyjemniejeszych. Szczerze Panu współczuję, że ludzie którym Pan zaufał w sposób tak okrutny zawiedli Pana zaufanie i narazili Klub i holding Kolporter na zniewagę. Mam nadzieję, że ZOSTANIE Pan z Koroną i pokarzemy Polsce jak się robi prawdziwy futbol i co znaczy przywiązanie i wierność klubowi.
Zdaję sobię jednocześnie sprawę iż obecna sytuacja jest dla Pana olbrzymim i bolesnym ciosem zarówno jako dla człowieka jak i właściciela. Niech Pan pokaże wszystkim jak trudno złamać Scyzoryka!
Trzymam kciuki i do zobaczenia na meczu :)

#55 ~damian_kielce~

~damian_kielce~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 15:02:19

Panie Klicki Prosze z nami zostac przez tyle lat razem budowalismy Wielka Korone i przez paru nieudacznikow mamy zaprzestac dzialania NIE!Zwalczymy korupcje i zgarniemy mistrza Polski, a potem LM!

#56 ~KIBIC~

~KIBIC~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 15:03:54

List otwarty Stowarzyszenia Kibiców Korony Kielce "Złocisto Krwiści" do
Prezesa Zarządu Kolporter Holding S.A.


Pana Krzysztofa Klickiego.


Szanowny Panie Prezesie!

W nawiązaniu do ostatnich doniesień prasowych oraz do stanowiska Zarządu Klubu oświadczamy, że jako kibice Korony Kielce stanowczo potępiamy wszelkie działania o charakterze korupcyjnym stawiającym w złym świetle Nasz Klub.

Stowarzyszenie Kibiców Korony Kielce "Złocisto-Krwiści" stoi na stanowisku, że wszelkie informacje o korupcji w Naszym Klubie powinny być dogłębnie wyjaśnione i zbadane, natomiast winni całej afery przykładnie i surowo ukarani. Mamy również nadzieję, że działania podejmowane przez prokuraturę i sąd doprowadzą do ukarania wszystkich winnych korupcji w polskiej lidze, w tym osób, które przyzwoliły na powstanie swoistej mafii w polskim futbolu i biernie przyglądały się jej działalności przez wiele lat.

Wszelkie działania korupcyjne w piłce nożnej powodują, że to właśnie my kibice cierpimy na tym procederze najbardziej ze względu na uniemożliwienie nam uczestniczenia w zawodach sportowych toczonych w duchu "Fair Play".

Jako kibice Korony Kielce zwracamy się z apelem do Pana o nie podejmowanie pochopnych działań związanych z przyszłością Korony Kielce i deklarujemy, że popieramy wszelkie Pana działania w walce z korupcją w Naszym Klubie oraz w budowaniu Wielkiej Korony.

Pana dotychczasowe zaangażowanie, pasja i serce jakie Pan włożył w klub o najpiękniejszych barwach na świecie, budzi podziw i zazdrość w całej piłkarskiej Polsce. Kierując się właśnie tą zazdrością część mediów próbuje w chwili obecnej spowodować Pana odejście od sponsorowania Korony. Apelujemy do Pana o nie porzucanie kieleckiej Korony w jej najtrudniejszym w historii momencie. Jako kibice Złocisto - Krwistych informujemy, że stoimy za Panem murem i gotowi jesteśmy dalej razem z Panem kontynuować tworzenie Wielkiej Korony.

Panie Krzysztofie! Pokażmy, że jesteśmy w stanie przetrwać najtrudniejsze chwile i dalej pracować na rzecz Wielkiej Korony! Korony, która wolna jest od korupcji i ustawiania meczów. Wierzymy, że w przyszłości czekają Nas tylko wspaniałe chwile. Tylko Razem przetrwamy ten trudny czas.


Stowarzyszenie Kibiców Korony Kielce "Złocisto-Krwiści"

#57 ~realista~

~realista~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 15:04:31

Pan Klicki zrobi co zechce. Moim zdaniem potrzebne są miejsca pracy a nie banda 11 darmozjadów biegająca po stadionie na który miasto wywaliło gros kasy zamiast przeznaczyć je na coś co przydałoby się miszkańcom bardziej niż straszydło dla owiniętych szalikami małolatów, którzy po meczu pijani demoluja ulice.
PRECZ Z KORONA!!!

#58 ~ewrwf~

~ewrwf~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 15:06:33

POWIEŚĆIE SIE TERAZ NA SWOICH SZALIKACH!!!!
HAHAHAAHAHAHAHAHAH

#59 ~ck~

~ck~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 15:07:24

Panie Krzysiu prosimy oczywiści o pozostanie z nami!!!!a tak wogóle wpadłem na jeszcze jeden pomysł,a mianowicie-żeby oczywiście Pan z nami został ale druga kwestia to taka, żeby....dogadał się Pan Prezes z Michałem Sołowowem!(chyba jesteście b.dobrymi kolegami?)i razem poprowadzili klub czysty, bez korupcji od przyszłego sezonu czy to w 1 czy w 2 lidze!!!na przekór wszystkim w Polsce wróćmy i zdobądźmy razem mistrzostwo!!!!tak na marginesie dla Pana Michała danie na klub dodatkowych 3,4 milionów to dosłownie nic,a zyskałby napewno tym jeszcze większy rozgłos w Polsce oraz uznanie, że pomaga drużynie w najcięższych chwilach!!!nie ucierpiałby też jego wizerunek bo wszedł by do Korony już po oczyszczeniu klubu z afery!

#60 ~Wojtek PROSTO~

~Wojtek PROSTO~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 15:07:57

Panie Krzysztofie powiem krótko proszę nie opuszczać Korony jeszcze razem będziemy grali w pucharach na takich stadionach jak White Hart Line czy Ibrox Park. Korona MKS była będzie jest.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych