Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Panie Klicki! Niech pan zostanie z Koroną! :: zobacz komentowany artykuł

234 odpowiedzi w tym temacie

#221 ~devilart~

~devilart~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2008 - 21:25:42

A ja jestem pewien że Pan Krzysztof Klicki zostanie z Koroną, on tak samo jak my kocha ten klub i jest również świętorzkyskim patriotą. Panie Krzysztofie zrobiliśmy to raz to zrobimy po raz kolejny ... aż na sam szczyt. KIBICE RAZEM Z PANEM

#222 ~`karolekCK~

~`karolekCK~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2008 - 21:50:37

Szanowny Panie Krzysztofie, prosimy: niech Pan nas nie zostawia!!! Wiem że jest Panu ciężko się pogodzić z tym co się stało, ale może jednak warto dać nam jeszcze jedną szansę?? Marzą nam się gry na pierwszoligowych boiskach i w europejskich pucharach a nie w 2ej czy w 3ej lidze, a bez Pana to już nie będzie takie proste... Panie Krzysztofie: ZOSTAŃ Z NAMI!!! <prosi>

#223 ~cool~

~cool~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2008 - 23:18:33

:ph34r: :blush:
Precz z ludżmi,w życiu publicznym, którzy nie nadają się na żonę Cezara !!! Rodowity :blush:

TY SPRAWIEDLIWY!!! POMYLIŁEŚ SŁOWO RODOWITY Z RUDYM = WREDNYM!!! NIGDY NIE BYŁES I NIE BĘDZIESZ KIELCZANINEM, TCHÓRZU!!!

#224 ~WiernyKoronie~

~WiernyKoronie~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2008 - 23:38:08

Panie Krzysztofie! Zwracam się z prośbą o pozostanie w Koronie. Od 1986 roku nie mieszkam już w Kielcach, lecz w Gdańsku. Ale w moim sercu zawsze są czerwono-krwiste barwy, a w moim aucie - mini koszulka Korony. Pamiętam lata, kiedy Kielce cieszyły się z drugiej ligi, co było szczytem marzeń. Pamiętam lata posuchy i mecz Korona-Legia w PP ( 3:4 ) w latach osiemdziesiątych, który był wielkim wydarzeniem w naszym mieście, do którego dochodziło raz na kilkanaście lat. Pamiętam, jak z zazdrością Kielce patrzyło na Radom, gdy Radomiak awansował do ekstraklasy. Jestem wdzięczny Panu, co zrobił Pan dla mego miasta i mojej ukochanej drużyny. Każdego dnia lekturę prasy sportowej zaczynam od informacji o mojej drużynie. Teraz, gdy mieszkam z dala od Kielc, dumny jestem z Korony Kielce i wielce szczęśliwy, że mogę obejrzeć mecz Kolportera w Canal+. Dlatego serdecznie proszę, aby nie pozostawiał Pan Koronki w tak trudnym momencie. To tylko sprawiłoby satysfakcję wszystkim naszym przeciwnikom i ludziom zawistnym , którzy po prostu zazdroszczą tego, co dotąd Pan zrobił. Łączę wyrazy szacunku - Marek z Gdańska.

#225 ~SADECZANIN72~

~SADECZANIN72~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2008 - 00:40:58

KOCHANY PANIE PREZESI PROSZE NIE ZOSTAWIAC KORONY
POMOZ KLUBOWI TRZEBA ,JEST PAN PRAWDZIWYM KAPITANEM TEGO KLUBU
A PRAWDZIWY KAPITAM OSTATNI OPUSZCZA POKLAD STATKU, A NIE 1 ,PROSZE PANA W IMIENIU WSZYSTKICH KIBICOW KORONY I SANDECJI NOWY SACZ ABY PAN ZOSTAL I WYPROWADZIL , STOJAC ZA STERAMI KORONE Z MIELIZNY NA SZEROKIE WODY.

KORONO JESTESMY ZWAMI POPIERAMY WAS . SADECZANIN72 z SANDECJI NOWY SACZ.

#226 ~airbag~

~airbag~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2008 - 05:07:02

Klub potrzebuje postawy sportowej i walki o powrot na szczyty. W nowy lepszy sposob.Jezeli zabraknie sponsora to bedzie koniec.A w histori Pana nazwisko nie bedzie juz takie duze jakie moze byc.Pozdrawiam kibic korony z za wielkiej wody!!!!!

#227 ~snake~

~snake~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2008 - 09:37:10

Do tych wszystkich którzy pomylili stronę i piszą tutaj bzdury o tym by Pan Klicki odszedł z Korony: zajmijcie się swoimi klubami czyli pewnie Wisłą i Legią bo pewnie kibice mądrzejszych klubów tutaj nawet zdania głupiego nie wtrącili. To nie strona dla Was!!! Boicie się Korony to pech nie nasz a Wasz.
Panie Klicki pokażmy tym wszystkim którzy są przeciwko Nam że jesteśmy silni i nawet w tak ciężkiej dla klubu chwili nie damy się!

#228 ~Jumping~

~Jumping~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2008 - 10:46:51

No to pozamiatane!:(
Powiem tak, słuchałem tej konferencji i aż łza sie w oku kręciła. Taką szansę zaprzepaścić. Który zespół ma tyle szczęścia żeby znaleśc takiego sponsora. Który oprócz tego że ma łeb na karku jest rowniez pasjonatem piłki i fanem Korony!
Popieprzony kraj. Rzeczywiście nie wiadomo czy jest sens w ogóle cos tu zmnieniac. Bo tak jak kiedys powiedział Piłsudzki: "Polska to piekny kraj, tylko ludzie to ku*wy". Dopóki nie zmieni sie mentalnośc w tym chorym kraju to zawsze tak będzie.
Teraz słowo do płkarzy Korony (raczej trampkarzy -okreslenie tyczy się wszytskich klubów, bo poziom jaki reprezentuja jest zenujący), moze dojdzie do Was co starciłiście i jak będzie dana Wam druga szansa to bedziecie trawe grysć a nie łby farbowac i udawac gwiazdy!!! wystarczyło troche więcej kasy sypnać i już zaczeliście chodzić po boisku a nie grać.
Szanuje decyzję Pana Klickiego i wcale mu się dziwię.
aaa.....szkoda gadać...

#229 ~zielu85~

~zielu85~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2008 - 14:45:20

Proponuję lincz dla tego motłochu któremu zawdzięczamy to nieszczęście

#230 ~OKS~

~OKS~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2008 - 15:34:14

PANIE KLICKI !!
KORONA KOJARZY SIE JUZ TYLKO Z KOLPORTEREM !
I SWIETNIE JA REKLAMUJE !!
NIECH PAN ZOSTANIE z KORONĄ !!
NIECH PAN DA JESZCZE JEDNA SZANSE !!
KORONA NAPEWNO O WŁASYCH SIŁACH DOJDZIE ZNÓW DO EKSTRAKLASY !!!!

#231 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2008 - 17:47:54

Panie Klicki mówi pan o dobrym imieniu Kolportera! Już od kilku miesięcy w Polsce nie mówi sie inaczej o klubie z Kielc jak KORUPTOR Korona Kielce. Jak panu umknęło to co wiedziała cała Polska? A może Wdowczyk płacił z własnej kieszeni za ustawiane mecze???

#232 ~Aga_006~

~Aga_006~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2008 - 21:34:46

I wy mysliscie ze per Pan Klicki to czyta on ma to kolo du.....y :angry: ... Bo jak bylo dobrze to sie cieszyl..A jak nadszedl kryzys zebral manele i narazie Koronko ..Ha tacy sa ludzie niestety cala prawda..Bo to Polska a nie elegancja Francja :lol:

#233 ~Aga_006~

~Aga_006~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2008 - 21:42:11

I wy mysliscie ze per Pan Klicki to czyta on ma to kolo du.....y :angry: ... Bo jak bylo dobrze to sie cieszyl..A jak nadszedl kryzys zebral manele i narazie Koronko ..Ha tacy sa ludzie niestety cala prawda..Bo to Polska a nie elegancja Francja :lol:

Ale i tak jestem z Korona sercem i dusza...Zawsze nalezy wyjsc obronna reka i nie dac sie zwiesc...Co bedzie to bedzie...Ale Korona zawsze powstanie :ph34r: :rolleyes: :ph34r: :rolleyes: :ph34r:

#234 ~Bydgost~

~Bydgost~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2008 - 09:07:56

Panie prezesie,

Nie jestem fanem Korony, nie mieszkam nawet w Kielcach, jestem z Bydgoszczy i kibicuję Zawiszy, ale uważam, że wycofanie się Kolportera z finansowania Korony to sprawa nie tylko Kielc ale i całej piłkarskiej Polski. Korona pod pana rządami stała się nowoczesnym, dobrze funkcjonującym klubem. Walka z korupcją jest i będzie bolesna dla wszystkich, ale efektem ubocznym nie może okazać się upadek polskiej piłki co stanie się jeśli osoby pana pokroju będą odchodzić. Dlatego proszę się nie poddawać i nie odbierać kibicom z Kielc tego co najbardziej kochają. W Bydgoszczy kibice mówią: "nasze życie to walka" i dzięki tej postawie bydgoski Zawisza nie upadł. Proszę nie grzebać Korony.

z wyrazami szacunku

Bydgost

#235 nowakowski

nowakowski

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 22 kwiecień 2008 - 14:03:12

Cześć i Chwała Kibicom Korony za to , że całym swoim jestestwem chcą utrzymać pozycję Klubu !!! Tyle mamy z działalności władz PZPN , że ofiarami ich długoletniej polityki stają się Zawodnicy, Kluby oraz Kibice.

Ciekawe czy Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej wydał jakiś oficjalny komunikat , zajął jakieś stanowisko w mediach lokalnych w sprawach Obrony Pozycji Korony . To działo się i stało na terenie oddziaływania Świętokrzyskiego ZPN kiedy Klub Korona tresował trener z Warszawy . Ciekawe czy regionalny Związek z racji ostatnich wydarzeń w polskiej piłce nożnej ogłosił już termin Nowych Wyborów do NOWYCH władz Związku na kadencję 2008 - 2012.

Na razie regionalna piłka nożna zanotowała kolejną stratę . Klub Korona miał swoją Gwiazdę - Idola .Jest żal po odejściu Hermesa . Jest strata po odejściu Hermesa . Od takich zawodników , młodzi mogą uczyć się piłkarskiego rzemiosła .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych