Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Panie Klicki! Niech pan zostanie z Koroną! :: zobacz komentowany artykuł

234 odpowiedzi w tym temacie

#181 ~pit 1985 MKS~

~pit 1985 MKS~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 21:33:12

Pomimo przeciwności, proszę się nie poddawać - przecież Pana serce także jest żółto-czerwone!:)

#182 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 21:44:45

Panie Prezesie. Jestem głęboko przekonany, że jako rodowitemu Kielczaninowi, pasjonatowi piłki nożnej nie zabraknie Panu siły, determinacji i wiary w to, że Korona znajdzie się jeszcze na właściwym miejscu w polskim futbolu, czyli na tronie Mistrza Polski. I będziemy z nią my kibice i Pan! Bo choć przyszły gorsze chwile, to mam nadzieje, że niebawem znów przyjdą lepsze... "WAŻNE SĄ TYLKO TE DNI, KTÓRYCH JESZCZE NIE ZNAMY!"
Ale lepiej nie krakać. B)

#183 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 21:44:53

Panie Prezesie, sam Pan wie że kielecka drużyna bez Pana nie da sobie rady, jak na każdym meczu wszyscy śpiewamy "ważne są dni których jeszcze nie znamy" I będą dni że Kolporter Korona Kielce będzie drużyną którą będzie kojarzona z fair play, tak jak zdecydowanie 'wykopaliśmy' rasizm ze stadionu.

#184 ~Ziomal~

~Ziomal~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 21:59:03

Niech Pan nie bedzie frajerem i niech zostanie Pan z Koroneczka...wie Pan ze my wszyscy tego potrzebujemy...

#185 CASPER CK

CASPER CK

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 marzec 2008 - 21:59:44

Panie Krzysztofie zrobił Pan cos niesamowitego z przecietnej druzyny 3 ligowej Korona stała się drużyna aspirująca o puchary dzięki panu mamy najnowocześniejszy obiekt w POLSCE. Można powiedziec ,że wpisał się pan na stałe do gistorii Kielc. wielokrotnie podkreslał pan jak bardzo pan kocha pilke i KORONE DLATEGO APELUJE DO PANA A WRĘCZ BŁAGAM NIECH PAN ZOSTANIE I KONTYNUUJE DALEJ TO CO ZAMIERZAŁ CZYLI WALKE Z KORONA O MISTRZOSTWO POLSKI
WIEM ,ŻE JEST PANU CIĘZKO NAM KIBICOM TEŻ ALE RAZEM SIŁA POKAŻMY WSZYTSKIM ,ŻE SCYZORY ŁATWO SIĘ NIE PODDAJA I MIMIO WIELKIEGO PROBLEMU NIE PODDAMY SIĘ
BŁAGAM NIECH PAN ZOSTANIE
CAŁE KIELCE LICZĄ NA TO!!!!!!!!1
BEZ PANA JUŻ NIGDY NIE ZASMAKUJEMY EKSTRAKLASY A MOZE I PIŁKI KOPANEJ
JESTEŚMY BIEDNYM MIASTEM I JEDYNĄ ATRKACJA DLA TYCH WSZYTSKICH LUDZI JEST MOŻŁIWOŚĆ OGLĄDANIA PAŃSKIEJ KORONY NIE POZBAWIAJ NAS PANIE KRZYSZTOFIE TEJ RADOŚCI
PROSIMY I GŁEBOKO W PANA WIERZYMY

#186 ~Scyzor z Katowic~

~Scyzor z Katowic~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 22:00:35

Paaaaaaaaanie Klicki!! Nie ma się co przejmować!! WALCZYMY DALEJ!!! :D

#187 ~MRK~

~MRK~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 22:13:40

obudzisz sie dzis nad ranem..zapiewam ja Ci piosenke o ukochanej.. eeeeeeeeeejjj MKS do boju KORONA KIELCE nie wazna jest rzecza.... w moim sercu na zawsze tylko Ona MKS KORONA!

#188 ~kobietka~

~kobietka~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 22:32:12

Kibice z Kielc kochają KORONE!!!
Niech Pan też pokaże, że ją kocha i zostanie z nami.

#189 ~wojtek24~

~wojtek24~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 22:32:21

Panie Klicki ja bardzo pana proszę ja jeszcze nigdy tak nikogo nie prosiłem niech pan nasz tak nie zostawia bo ja niewiem co zrobie ja kocham ten klub tak samo jak i pana za to co pan zrobił dla nasz dla klubu i kibiców prosze to przemyslec i wiem ze pana wielkie serce które ma pan do klubu i kibiców podpowie panu ze wartko z nami zostac z poważanie

#190 ~Ceglany ck~

~Ceglany ck~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 22:39:54

Panie Klicki przez ostatnie 5-lat razem kibicowaliśmy Walecznej Koronie Sponsor Kolporter zmienił nasz klub na całkiem inny zespół Nagle I liga zespół świetnie grający cały czas walka o puchary i miejsce w pierwszej 3 To dzięki panu miasto stało się znane stało sie mioastem piłki To Kolporter wypromował Kielce a klub promuje pana Nie rozbijmy klubu o kilku oszustów Nie psujmy tego co razem zbudowaliśmy!!! i czym żyją młodzi ludzie wierni kibice pozdrawiam::))))

#191 ~ck.jacek~

~ck.jacek~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 22:43:26

Panie Krzysiu, ja wierze w to, że zostanie Pan jednak z kielecką Koroną. Żaden z prawdziwych kibiców Korony nie odwróci się plecami do klubu nawet jak zostanie zdegradowana przez kilku idiotów grających w Koronie kilka lat temu. Teraz to inny zespół!!! Wierze w to, że takim prawdziwym kibicem Pan jest również.

#192 ~Jonek UK~

~Jonek UK~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 22:50:02

Nawet w Londynie kibicujemy Koronie sledzac uwaznie wyniki i wiadomosci i wszystko zwiazane z Korona wiec prosze sie nie wycofywac z dalszego sponsorowania korony. Dzieki Panu miasto Kielce zaczelo byc bardziej postrzegane nie tylko w kraju. Dzieki panu zamknelismy usta warszawiaka i niech wiedza ze nie tylko stolica ma wspanialy klub, stadion, i sponsora. Niech ludzie ktorzy winni sa tej sytuacji odpowiedza a niech caly klub i kibice. Dzieki dalszemu sponsorowaniu przez Kolportera bedzie mozna pokazac ze stac Korone na mistrza i puchary. Prosze pozytywnie rozwazyc dalsze sponsorowanie.

#193 ~Grzechu123~

~Grzechu123~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 22:55:36

Panie Krzysztofie! Mam nadzieję, że jeszcze raz dokładnie przemyśli sprawę i zostanie w Koronie. Korona bez pana, tak jak człowiek bez serca. Co najwyżej rok w drugiej lidze i ekstraklasa znów będzie nasza. Oczywiście, o ile pan zostanie.

#194 ~tomaszall~

~tomaszall~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 23:18:05

Panie Krzysztofie.niech pan nie opuszcza Korony w jej najcięższym momencie,bez Pana kielecka piłka zwyczajnie padnie;/ jest pan jedyna nadzieją na to by kielecki klub osiągnął szczyt...

#195 ~seb~

~seb~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 23:25:54

[size="4"]Panie Krzysiu prosimy, nic więcej nie zostaje mi do powiedzenia!jesteśmy z klubem nawet w manchesterze!pozdrawiam[/size]

#196 ~NIE!~

~NIE!~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 23:36:17

jeśli kupowane było to do piachu,jeśli nie to walczyć ile się da

#197 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2008 - 11:20:53

marze o tym zeby Krzysztof Klicki zaspiewal na konferencji w srode: BYŁA, BĘDZIE, JEST KORONA MKS!!

http://ekstraklasa.w...=1207036181.800

#198 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2008 - 11:30:56

Ja także przeżyłam kilka najwspanialszych chwil w życiu będąc na meczach Korony. Chciałabym aby ta niepowtarzalna atmosfera stworzona przez Nas Kibiców była tak samo niepowtarzalna dla Pana Klickiego, nie pozwoliła mu od nas odejść. Na to co było nie mamy już wpływu... Chcę także podkreślić, że mimo ewentualnego spadku do niższej ligi całym sercem będę z Koroną i chcę żeby swoją ciężką pracą awansowała szybko do Ekstraklasy. pozdrawiam.

http://ekstraklasa.w...=1207036181.800

#199 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2008 - 12:12:16

Panie Krzysztofie zrobił Pan cos niesamowitego z przecietnej druzyny 3 ligowej Korona stała się drużyna aspirująca o puchary dzięki panu mamy najnowocześniejszy obiekt w POLSCE. Można powiedziec ,że wpisał się pan na stałe do gistorii Kielc. wielokrotnie podkreslał pan jak bardzo pan kocha pilke i KORONE DLATEGO APELUJE DO PANA A WRĘCZ BŁAGAM NIECH PAN ZOSTANIE I KONTYNUUJE DALEJ TO CO ZAMIERZAŁ CZYLI WALKE Z KORONA O MISTRZOSTWO POLSKI
WIEM ,ŻE JEST PANU CIĘZKO NAM KIBICOM TEŻ ALE RAZEM SIŁA POKAŻMY WSZYTSKIM ,ŻE SCYZORY ŁATWO SIĘ NIE PODDAJA I MIMIO WIELKIEGO PROBLEMU NIE PODDAMY SIĘ
BŁAGAM NIECH PAN ZOSTANIE
CAŁE KIELCE LICZĄ NA TO!!!!!!!!1
BEZ PANA JUŻ NIGDY NIE ZASMAKUJEMY EKSTRAKLASY A MOZE I PIŁKI KOPANEJ
JESTEŚMY BIEDNYM MIASTEM I JEDYNĄ ATRKACJA DLA TYCH WSZYTSKICH LUDZI JEST MOŻŁIWOŚĆ OGLĄDANIA PAŃSKIEJ KORONY NIE POZBAWIAJ NAS PANIE KRZYSZTOFIE TEJ RADOŚCI
PROSIMY I GŁEBOKO W PANA WIERZYMY

Sliczny pean :)

#200 ~Czarek~

~Czarek~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2008 - 13:10:06

Miożesz się nie odzywać -- przyjdzie czas i na was :)))

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych