Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Panie Klicki! Niech pan zostanie z Koroną! :: zobacz komentowany artykuł


234 odpowiedzi w tym temacie

#1 Miłosz Skiba

Miłosz Skiba

  Swojak

 • Moderatorzy
 • PipPipPipPip
 • 170 postów

Napisano 31 marzec 2008 - 11:41:37

Prezesie Klicki, wycofanie się w takim momencie byłoby chyba oznaką słabości. Niech Pan zostanie i pomoże wyjść Koronie z kryzysu!

#2 ~levar27~

~levar27~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 11:43:25

Panie Klicki! Niech pan zostanie z Koroną !

#3 ~Jan~

~Jan~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 11:44:27

A ja bardzo proszę Pana Klickiego o zaangażowanie w rozpowszechnianie sportu masowego a nie robienie interesów ze skorumpowanym OZPN'em czy tam PZPN'em.

#4 ~:)~

~:)~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 11:46:30

JESTEŚMY Z WAMI KORONO JESTEŚMY Z WAMI!!!!!!!!!

#5 ~czysta Korona~

~czysta Korona~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 11:50:20

Panie Klicki. Odchodząc teraz z Korony da Pan jasny znak, że ucieka Pan od problemu i różnie może to zostać odebrane w środowisku. Jedyną możliwością oczyszczenia Korony z zarzutów i wyjścia z twarzą jest odbudowanie tego co teraz tracimy. Czyli w razie spadku najlepszym rozwiązaniem byłby szybki powrót do Ekstraklasy i walka już po "odpuszczeniu grzechów" o najwyższe laury w Polsce. Każdy klub jest umoczony ale nie każdy ma szanse rozpocząć wszystko od nowa z czystą kartą, dlatego nie rozpatrywałbym tego co sie dzieje w kategoriach kary. I niech Pan Klicki i wszyscy wiedzą, że niezależnie w której lidze będzie grała Korona, to zawsze będzie miała ogromną rzesze sympatyków wspierających ten klub. WIELKA KORONA!!!

#6 ~CK~

~CK~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 11:58:38

Panie Krzysztofie, niech Pan nie będzie kapitanem, który pierwszy ucieka z tonącego statku. Prosimy, by nie opuszczał Pan Korony w tych ciężkich chwilach. Po burzy zawsze wychodzi słońce i tak samo będzie w przypadku naszego klubu. Jeszcze jest czas, by zbudować wielką, pierwszoligową, grającą w europejskich pucharach Koronę.

#7 ~czarny~

~czarny~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 12:07:39

Panie Krzysztofie Kilicki.pan dobrze wiedział co się dzieje w klubie.To pan dawał pieniądze na korupcje swoim pracownikom.Teraz powinien pan zastanowić sie nad zmiana nazwy swojego koncernu jeśli chce go pan jeszcze uratować.
to pan grał pierwsze skrzypce w tej całej aferze i nie zdziwię się że do pana też zapukają przed 7 rano

#8 ~Kielczanka~

~Kielczanka~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 12:14:01

Panie Krzysztofie! Niech Pan zostanie z Koroną! Ci, którzy mieli z tą sprawą coś wspólnego nie mają już nic wspólnego z naszą Koroną więc nic takiego się nie powtórzy! Niech Pan pomoże wyjść Im z trudnej sytuacji i nie zostawia tej drużyny. Pozdrawiam:)

#9 ~edu~

~edu~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 12:18:02

Klicki sam trzęsie portkami, a nie będzie przejmował się naiwnymi kibicami. Skąd trenerzy i działacze mieli tak duże kwoty na łapówki? Chyba nie ze swoich pensji. Słyszałem, że na terenie stadionu będą przeniesione bazary tzw. Jarmark Świętokrzyski-na wzór Warszawy.

#10 ~ck~

~ck~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 12:18:44

Panie Krzysiu zostań z nami!!!nie pozwólmy by kilka nieodpowiedzialnych osób zniszczyło nasz klub!!!

#11 ~~january~~

~~january~~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 12:19:08

Panie Krzysztofie mogę Panu tylko współczuć jako człowiekowi, właścicielowi KORONY KIELCE, a w końcu fanowi pilki nożnej.
Doskonale Pana rozumiem bo od kilku dni wszyscy jesteśmy w kompletnym dole psychicznym.
Prawda jest okropna, ale tylko prawda może Nas wyzwolić z tego błota, w ktorym jesteśmy.
Pana entuzjazm od 2002r udzielił sie wszystkim nam, Pan zrealizowal marzenia pokoleń Kielczan - kibiców piłki nożnej, stworzył Pan profesjonalny
klub, miasto wybudowało w naszym Klerykowie Żeromskiego europejski szklany dom z domieszka oczywiście betonu.
Panie Krzysztofie wierzę w Pana uczciwość, podejrzenia mógł Pan mieć przez wszystkie te lata, ale po prostu ufał Pan otoczeniu ludzi, z ktorymi Pan współpracował, z ktorymi byl Pan na Ty.
Wszyscy jesteśmy ludżmi, popelniamy blędy, kluczymy w tym szatańskim świecie, aby sie ustrzec najgorszego, ale wszystkie pana wywiady prasowe i telewizyjne od kilku lat mówią o Panu jako człowieku uczciwym, pogodnym, idącym w kierunku sukcesu, ale nie za wszelką cenę !!!
Teraz przed Panem stoją wszyscy kibice Naszej Koronki, Kielczanie i inni i PROSZĄ O NIE REZYGNOWANIE Z DALSZEJ PRACY NA RZECZ PILKI NOŻNEJ W KIELCACH !!!
Oczekujemy Pana decyzji z niepokojem, ale zarazem ufamy Panu i przyjmiemy ja z godnością i zrozumieniem jaka ona by była.
Dziękuję Panu za wszystko co Pan zrobił dla Kielc i kibiców kochanej Koronki.

#12 ~Zawsze wierny kibic~

~Zawsze wierny kibic~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 12:22:29

Panie Klicki, bardzo pana prosze by nie rozstawał sie pan z Korona i kielecką piłka. Zrobił pan dla nas wiele dobrego, dał na pan wspaniałe chwile i tego panu nie zapomnimy, ale mozemy osiagnac jeszcze wiecej, mozemy pokazac w Polsce jak Wielka Jest Korona. Musimy oczyscic dobre imie tego klubu. Chce zeby pan pamietał ze jestesmy z panem i Koronki nigdy nie opuscimy.

#13 ~KIBIC CK~

~KIBIC CK~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 12:22:41

PANIE PREZESIE JESTESMY Z PANEM BO PAN TO KORONA A KORONA TO KIBICE

#14 ~Hrabicz~

~Hrabicz~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 12:29:17

Panie Krzysztofie, z całym szacunkiem jaki mam dla Pana apeluję aby pomógł Pan budować w Kielcach/Polsce czysty futbol, nie oparty na układach i układzikach. Wszyscy kielczanie doceniają to co zrobił Pan do tej pory dla naszego klubu i regionu. Wycofanie się w tym momencie będzie poddaniem się i będzie oznaczać zwycięstwo wszystkich tych ludzi, którzy konsekwentnie od lat niszczą polski futbol dla partykularnych korzyści. Wszyscy zdają sobie sprawę, że nikt nie chce by jego nazwisko było wymieniane pośród takich sław jak Wit. Ż czy Dariusz W. w związku z aferami w piłce. Proszę pokazać, ze jest Pan ponad to i konsekwencją w działaniu można osiągnąć wiele pomimo przeciwności. Proszę pokazać wszystkim tym ludziom zamieszanym w korupcję, ze TO ONI MAJĄ ODEJŚĆ, a pozostać mają prawdziwi działacze i kibice. Jeśli tym ludziom uda się zniechęcić takich jak Pan do inwestowania w futbol, zniszczyć coś co daje radość tysiącom kibiców to nie będzie porażka tylko Pana osobista ale wszystkich ludzi, którzy chcą oglądać czystą ligę. Dzięki swojej pracy i uporowi zbudował Pan dobrze prosperującą firmę, proszę wykazać się taką samą determinacją w budowaniu Korony, na przekór przeciwnościom. Tylko tacy ludzie jak Pan mają możliwość coś zmienić - my siedzący na trybunach możemy tylko z całego serca Panu kibicować w tym co Pan robi...
Jesteśmy za Panem

#15 ~kobic~

~kobic~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 12:32:06

Najlepiej niech Pan nie udaje, że nie wiedział! Latał Pan na każdy mecz i widział co sie dzieje.
Szopka Echa to czynny udział w działaniach PR Kolportera. Niestety!
Miej Pan honor!

#16 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 12:33:33

Zlikwidować świętokrzyskie, niech będzie małopolska

#17 ~Antek~

~Antek~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 12:34:09

Drodzy kibice Korony
Witamy w III lidze! Czekają na was zespoły, którym nie dane było zdobywać punkty w sportowej rywalizacji, bo kielczanie zwykli kupować mecze. Oszustwo i łapuwkarstwo w sporcie to największe świństwo jakie można zrobić kibicom. Na dzień dzisiejszy skreślam Koronę. Musi minąć co najmniej kilka sezonów zanim odbudujecie zaufanie. Brzydzę się takim zachowaniem. Ohyda...!

#18 ~Realista~

~Realista~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 12:37:52

Kochani dziennikarze!Nie róbcie z siebie i z kieleckich kibiców idiotów.Wszyscy zorientowani co nieco w temacie polskiej "kopanej",wiedzą doskonale jak wygląda nasza liga od tej ciemniejszej strony.Wszyscy(prócz może tzw.zaślepionych kibiców sukcesu jakich jest w Kielcach na moje oko 70%) wiedzieli że w III i nie tylko w III lidze dostawaliśmy "pomoc" od sędziów.Wszyscy wiedzą o tym że Sarnat odpuścił nam podczas derbów z KSZO.Wiedzą o tym kibice,działacze,dziennikarze,małe dzieci TYLKO PAN KLICKI nie wiedział!Człowiek który w tak młodym wieku doszedł do takiego majątku NIE MOŻE BYĆ NAIWNY I MUSIAŁ ZDAWAĆ SOBIE SPRAWĘ Z TEGO CO SIĘ DZIAłO W JEGO KLUBIE, W KTóRY TYLE WłOżYł.Dla tego proponuję nie pogarszać naszej i tak beznadziejnej już sytuacji organizując akcję w stylu:"Krzysiu zostań!" oraz nie wymyślać tytułów w stylu: "Wielki dramat Korony";Bo śmieje się z nas cała Polska,wystarczy przejrzeć fora internetowe ogólnopolskich portali.

#19 ~~lucius~~

~~lucius~~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 12:39:36

PANIE KRZYSZTOFIE PROSZE ZOSTAC. TYCH PIEKNYCH LAT NIE MOZNA ZMARNOWAC PRZEZ GARSTKE NIEUDACZNIKOW, DLATEGO NAS KIBICOW, PILKARZY I PANA MUSI TO ZMOBILIZOWAC I WZMOCNIC DO DALSZEGO BUDOWANIA DRUZYNY.

#20 ~kibic~

~kibic~
 • Goście

Napisano 31 marzec 2008 - 12:39:45

Panie Krzysztofie, niech Pan nie wycofuje się ze względu na te setki dzieciaków, które grają w młodzieżowych zespołach, proszę pomyśleć ile dla nich znaczy Korona i gra w jej brawach, wiem, że zawiódł się Pan na wielu osobach, ale nie można karać za ich winy młodzików, którzy kiedyś być może będą grać i 1 drużynie, a kto wie czy i nie z orzełkiem na piersi! Proszę pamiętać także o kibicach, którzy na pewno nie odwrócą się od zespołu nawet jeśli przyjdzie nam grać w 2 lidze!Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych