Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Panele fotowoltaiczne - co myślicie?

panele fotowoltaiczne

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 sosna1976

sosna1976

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 styczeń 2016 - 11:20:28

Dzien dobry wszystkim,

ponieważ panele fotowoltaiczne to teraz temat gorący to sam się nim zainteresowałem. I teraz zastanawiam się czy nie zamontować ich w swojej firmie. Macie może jakieś doświadczenie w tym temacie? A może polecicie jakąś firmę, która oferuje instalacje fotowoltaiczne?

#2 konkordos

konkordos

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 24 styczeń 2016 - 21:30:16

witam
zapytaj na przykład u Black Red White. tam ci wszystko powiedzą

#3 ~Bartas~

~Bartas~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 09:51:37

Ja mam akurat w domu prywatnym, a oczywiscie w firmie to się jeszcze bardziej opłaca, bo zwrot inwestycji jest szybciej. Trzeba tylko wybrać dobrą firmę co dobierze odpowiednią ilość paneli, która pokryje zapotrzebowanie na energię i będą one w dobrym ustawieniu, żeby czerpały jak najwięcej słońca. Myślę, że ostatnie 2 lata pod względem pogody są dowodem, że warto zainwestować. Ja robiłem w firmie pvprojekt.com. W zakładce z realizacjami widziałem, że też robią w firmach, może sobie Pan zobaczyć jak to wygląda

#4 loki

loki

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 16 październik 2018 - 15:49:47

Ja myślę, że to całkiem dobry pomysł, ale tylko wtedy, jeśli połączy się je z magazynem energii. Tutaj przeczytacie więcej na ten temat: http://trendywenerge...agazyny-energii

#5 tobiaszjablonski

tobiaszjablonski

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 12 grudzień 2018 - 14:14:21

myślę, że to bardzo dobry pomysł. Ekologia jest bardzo ważna. Sam nie dawno natrafiłem na ciekawy artykuł na temat pelletu https://makopellets....to-jest-pellet/ i również myślę nad przejściem do bardziej ekologicznych rozwiązań. 

#6 zieloy

zieloy

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 02 styczeń 2019 - 13:42:56

Tematyka alternatywnych metod ocieplania domu jest staje się coraz bardziej powszechna i rozbudowana. Tym bardziej że wystartowała możliwość dotacji na fotowoltaikę. Nawet już na poziomie budowy zamiast tradycyjnego styropianu ociepla się pianką pur. Na modzie zyskują tez tzw. smart domy, w których za pomocą jednego pilota możemy sterować całym domem.

#7 marianoga

marianoga

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 04 kwiecień 2019 - 11:42:46

Dzien dobry wszystkim,

ponieważ panele fotowoltaiczne to teraz temat gorący to sam się nim zainteresowałem. I teraz zastanawiam się czy nie zamontować ich w swojej firmie. Macie może jakieś doświadczenie w tym temacie? A może polecicie jakąś firmę, która oferuje instalacje fotowoltaiczne?

osobiście założyłem te panele i zmieniłem ogrzewanie na elektryczne dzięki czemu mam praktycznie darmowe ogrzewanie :) mogę polecić Ci firmę która mi zakładała te panele, a szczególnie ich ofertę dzięki której zakładają panele za darmo, a ty płacisz im abonament z wysokości obecnego Twojego rachunku za prąd - ale więcej poczytaj sobie na http://www.sunpro.com.pl/

#8 Weronika321

Weronika321

Bywalec

• PipPipPip
  • 52 postów

Napisano 25 czerwiec 2019 - 22:03:15

Panele fotowoltaiczne to świetny pomysł. Najlepiej skontaktować się ze sprawdzoną firmą w celu założenia takich paneli. Z pewnością osoby po licznych szkoleniach i posiadający duże doświadczenie doradzą możliwie najlepsze rozwiązanie. Tutaj wstawiam link do firmy, która zajmuje się szeroko pojętą fotowoltaiką: http://wasta.com.pl/o-nas,4.html

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: panele fotowoltaiczne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych