Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pan doktor Stefan Wiśniewski

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~karma~

~karma~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 23:01:20

Moja mama od lat choruję na depresję ,mój ojciec zniszczył jej życie, była tak upodlana, czasem bita przez długie lata , traktowana jak ścierwo . I ten człowiek pan Stefan zadał jej na komisji takie pytanie '' Czy słyszy Pani głosy '' ? Moja mama - NIE , pan doktor orzekł - '' To nie ma pani depresji ''

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 14:50:10

Stefan Wiśniewski to chałturnik medyczny a nie lekarz i niesamowity łapownik, choć swoje największe żniwo to miał jak siedział w przychodni w Opatowie. Chyba nikogo jeszcze nie wyleczył w swojej karierze stosując swoje metody polegające na przepisywaniu ludziom chemii na receptę, a chemia jak to chemia nie leczy tylko niszczy człowieka jak narkomania.

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 18:17

Stefan Wiśniewski czasy świetności ma już poza sobą. To stary 75 letni dziad. Rzeczywiście chałupę na Leśmiana 10 wybudował swego czasu z łapówek od pacjentów. Ale z Opatowa wyrzucił go w bodajże w 2012 roku starosta Bogusław Włodarczyk, i tak się schronił w  Ostrowcu na Sienkiewicza w ESKULAP-ie i tam nie leczy tylko kulapie. Ale łapownictwa z czasów żniw w Opatowie niestety nie da mu się udowodnić. Urząd skarbowy sięga kontrolą pięć lat   wstecz. Ale to stary już dziad, który już długo nie pociągnie.

Parę lat temu skończył się jeszcze gorszy od niego toksyczny truciel  Chudzicki, który przepisywał podobno pacjentom leki uznane za silnie toksyczne.  

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych