Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Paliwo do piły spalinowej

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~truger~

~truger~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 08:03:44

Jakie kupić? Ma znaczenie marka piły? Ewentualnie - a co jeszcze należy zwracać uwagę? Raczej zawsze na stacjach podawane są tylko nazwy paliw, tylko czy w ogóle jest sens sprawdzać skład? Czy zmiana paliwa na inne cokolwiek poprawia?

#2 ~roper~

~roper~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 07:46:11

Najlepiej lać paliwo ekologiczne. Ile potrzebujesz tego do piły? Niewiele...Dlatego tym bardziej oszczędzanie i lanie byle czego jest kiepskim pomysłem. Różnicę w zasadzie widać przy pierwszym użyciu - mam na myśli moc sprzętu, działa inaczej. No i wiadomo, że dobre paliwo to też lepsza żywotność samego urządzenia.

#3 ~truger~

~truger~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 07:44:15

A konkretnie? Jakie paliwo eko? Nic znam żadnych firm, które się tym zajmują. Podpowiesz? Ewentualnie - jakich unikać? Chcę zamówić jakiegoś pewniaka. Przychodzi ci coś na myśl?

#4 ~roper~

~roper~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 07:40:41

U mnie to jest Warter Fuels. Efekty? Lepsza praca silnika, łatwiejsze praca z urządzeniem, no i fakt, że benzyny można używać przez dłuższy okres. W sensie – może czekać dłużej na użycie. Dla mnie to bardzo istotne. Na ocenę wpływu na żywotność przyjdzie dopiero czas w przyszłości. 

#5 kamila2020

kamila2020

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 wrzesień 2019 - 11:59:19

U mnie też warter się sprawdził więc myślę że jest wart uwagi

#6 ~truger~

~truger~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 07:40:56

A spalanie? Paliwa ekologicznego będzie szło tyle samo, co normalnego? Co do tej żywotności, to ja korzystałem z paliwa dłużej, ale może przez to miałem później problemy z działaniem sprzętu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych