Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Palarnia w starostwie

palenie starostwo papierosy palarnia urzednicy miejsce pracy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 07:49:05

Witam drogich czytelników. 

Ostatnio miałem okazje być w starostwie w Kazimierzy Wielkiej i wchodząc na dzień dobry cofnął mnie zapach dymu papierosowego z urzędu. Czy wy też mieliście takie zdarzenie ? Czy tylko ja miałem takie szczęście. droga redakcjo proszę wsiąść ten temat pod lupę i  zweryfikować moje obawy bo ja w mojej pracy mam zakaz palenia, a tu wchodzi się do urzędu który jest wybudowany i utrzymywany za moje podatki a to jest moim zdaniem niszczenie stanowiska pracy.

pozdrawiam Dawid

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 22:10:22

Witam drogich czytelników. 

Ostatnio miałem okazje być w starostwie w Kazimierzy Wielkiej i wchodząc na dzień dobry cofnął mnie zapach dymu papierosowego z urzędu. Czy wy też mieliście takie zdarzenie ? Czy tylko ja miałem takie szczęście. droga redakcjo proszę wsiąść ten temat pod lupę i  zweryfikować moje obawy bo ja w mojej pracy mam zakaz palenia, a tu wchodzi się do urzędu który jest wybudowany i utrzymywany za moje podatki a to jest moim zdaniem niszczenie stanowiska pracy.

pozdrawiam Dawid

dobrze, że chociaż ciebie nie zniszczył ten dym przez te parę chwil jak tam byłeś

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2017 - 06:24:53

Tak się czepiasz bo nie masz czego się czepić? Weź lepiej pilnuj swojego podwórka. Co cię to obchodzi gdzie kto pali?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 07:07:12

Dawidku.. po co tam poszedłeś? Powietrzem pooddychać świeżym, czy interesy załatwiać?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2017 - 19:34:08

Niedopałki pozbierać!hhhhaaaa

#6 ~DAWID~

~DAWID~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2017 - 23:31:12

Poszedłem załatwiać sprawy ale nie spodziewałem się takiego miejsce zastane w starostwie. Kilka dni później byłem w starostwie w Kielcach i tu normalnie urzędnik wyszedł na papierosa przed budynek a nie w środku w budynku. Także oto mi się głównie rozchodzi że do palaczy nic nie mam niech się trują na własne życzenie ich zdrowie ale nie niech nie niszczą budynku który jest utrzymywany za moje podatki 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2017 - 05:55:55

Rozumiem że w Kielcach stałeś przed budynkiem i pilnowałeś kto wychodzi palić!! i czy wychodzi.

#8 ~też petent~

~też petent~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2017 - 20:48:47

Nie czepiajcie się Dawidka bo ma chłopak rację. Urząd jest utrzymywany z naszych podatków i urzędnicy mają wypłacane pensje z naszych podatków. Wchodząc do placówki państwowej mam prawo wymagać by urzędnicy zachowywali się właściwie. Oni sami są od tego by wymagać od nas przestrzegania wszelkiego rodzaju przepisów. Jaki dają przykład jeśli to oni kopcą w biurze czy na korytarzu?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2017 - 05:42:32

aleś wymyślił..

#10 ~WW~

~WW~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2017 - 09:34:57

Skoro ich Szefowi to nie przeszkadza i toleruje to...........................

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: palenie, starostwo, papierosy, palarnia, urzednicy, miejsce pracy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych