Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

127 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 06:46:40

Nie rozumiem tej sytacji? Pacjent sie dobrowolnie zglosil na leczenie i przeciez kiedy tylko chce mmoze go opuscic. Na jakiej podstawie prawnej go przetrzymuja przeciez nie ma orzeczenia sadu o przymusowym leczeniu jego.

#2 Twoje

Twoje

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 233 postów

Napisano 18 listopad 2010 - 08:23:55

Powiem tak: szpital w Morawicy to jest prawie prywatna firma (hotel), gdzie na stanowiskach pracuje tylko rodzina. Pacjentom dają do jedzenia byle co [żeby tylko nie umarli z głodu], a sami jedzą kotlety i inne mięsa (widziałem to wiem).

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 08:30:05

Powiem tak: szpital w Morawicy to jest prawie prywatna firma (hotel), gdzie na stanowiskach pracuje tylko rodzina. Pacjentom dają do jedzenia byle co [żeby tylko nie umarli z głodu], a sami jedzą kotlety i inne mięsa (widziałem to wiem).

Podobno co niektórzy lekarze tam są bardzo układowi.Można tam wsadzić zdrową osobę,a pani doktor T. lub Z. szybciutko się zajmują taką osobą i ze zdrowego robi się chory...

#4 Martin

Martin

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 18 listopad 2010 - 11:33:25

spojrzcie na tego pana na zdjeciu. Czy on wygląda na zdrowego?

#5 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 11:41:20

W Morawicy rządzą lekarze wszystkich i wszystko mają koło DUPY oni są panami a gówno robią przychodzą jak uważają i wychodzą jak im pasuje i nikogo to nie obchodzi zajmują się tylko tymi pacjentami którzy dają w łapę a przecież przysięgali dużo by pisać ale szkoda słoów i czasu

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 12:48:04

ja też byłam tam w szpitalu i uważam że mocno przesadzasz

ja też byłem, dawali mi leki po których czułem się b. żle, wyglądałem jak stary narkoman, słaniałem się na nogach, oczy podkrążone. Gdy zażądałem powiedzenia mi jakie leki biorę ruski ordynator powiedział, że wystarczy, że ONI wiedzą. Odmówiłem przyjmowania leków. Zmiękli. Okazało się, że dostawałem jakieś silne leki nasenne, których ja zupełnie nie potrzebowałem, bo nie miałem problemów ze snem. Aha - i jest tam pielęgniarka spod Pińczowa, która powinna być raczej kapo w Auschwitz lub klawichem w kiciu a nie pielęgniarką.

#7 ~bhflejvbq~

~bhflejvbq~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 22:01:14

Nigdy więcej do Morawicy!!!!!! standardy nowoczesnej psychiatrii mówią o minmalizacji czasu hospitalizacji. Tu zaś jest dokładnie odwrotnie. Ponadto, chorzy wrzucani są do jednego worka - na jednej sali mający chorobę dwubiegunową, młody chłopak z załamaniem nerwowym i przepici alkoholicy, których jest zdecydowana przewaga. Mozna się nabawić poważnej choroby a z człowieka moga zrobic warzywko. Personel to koszmar. Godzinami czeka się na audiencję u ordynator, pielęgniarki niemiłe, opryskliwe.Odwiedziny chorego to niczym wejście na widzenie do osadzonego w więzieniu. Miałem tam bliskę osobę, powyższe opisuję z autopsji. Wypisała się na własne żądanie. Podziwiam ja że i tak tyle tam wytrzymała.Pierwszy i ostatni raz do tej placówki. A swojĄ DROGA CIEKAWE CZEMU ŚCIĄGNĘLI TEN ARTYKUŁ Z NETU.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2013 - 12:09:15

Najgorszy Szpital piekło nigdy nie radze tam nikomu Być Personel najgorszy Lekarze traktóją pacjentów jak psa kazdy pacjent czekam tam jak na kare Śmierci brak Słów

Skąd tyle "dziczyzny " w Kielcach i okolicy ? :(

#9 ~KR~

~KR~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2013 - 12:55:49

tego Forumowego głupka CK powinni tam na stałe umieścić .

#10 ~wowo~

~wowo~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2013 - 14:57:34

Najgorszy Szpital piekło nigdy nie radze tam nikomu Być Personel najgorszy Lekarze traktóją pacjentów jak psa kazdy pacjent czekam tam jak na kare Śmierci brak Słów

W w/w szpitalu nikt nikogo nie trzyma na siłę. Jednak większość pacjentów ma wyroki sądowe. Poza tym jest to szpital dla psychicznych i musisz zrozumieć, że alkohol rozum odbiera.

#11 ~emilia~

~emilia~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 11:50:21

w tym szpitalu zmarł mi były mąż!!!ładnie muśeli go faszerować ze już nie było ratunku!!!18 styczeń 2013 może ktos znał grzegorza sławinskiego z pokoju przykro nie wierzę że go nie ma po tym szpitalu!!!!

#12 ~beata~

~beata~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 13:09:36

czy w tym szpitalu na odziale odwykowym mozna odwiedzać ? mam tam bliską mi osobę ale nie jestem rodziną więc nie wiem proszę jeśli ktoś ma taką wiedzę o odpowiedz

#13 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2013 - 11:42:50

nie wiem jak tam jest ale obecnie przebywa tam mi bliska osoba po nieudanej próbie samobójczej,co mam robic,wypisac ja?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2013 - 11:44:32

czy w ogole mozna wypisac z tamtad na wlasne zyczenie?

#15 ~Ojciec~

~Ojciec~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2013 - 13:03:18

Ludzie dlaczego nie zawiadomicie prokuratury!?  Przyczyniacie sie do cierpienia tych biednych ludzi. Gdzie wasze sumienie,współodpowiedzialność ?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2013 - 19:59:26

Jestem zszokowana tym calym wygladem wewnatrz,to masakra jak tam jes!!!Jutro wypisuje mi bliska osobe z tamtąd.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#17 ~kret~

~kret~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2013 - 20:04:54

Jestem zszokowana tym calym wygladem wewnatrz,to masakra jak tam jes!!!Jutro wypisuje mi bliska osobe z tamtąd.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chyba tobie jest potrzebna pomoc psychiatry. 

#18 ~smutna~

~smutna~
  • Goście

Napisano 01 październik 2013 - 21:18:10

nie wiem jak tam jest ale obecnie przebywa tam mi bliska osoba po nieudanej próbie samobójczej,co mam robic,wypisac ja?

Dzisiaj zawiezli tam moja mame. Nie powiem bo glupoty gadala i w ogole strasznie wygladala. Jest psychotyczna. Czy naprawde jest tam az tak zle? Zniszcza ja???????????

#19 ~Berg~

~Berg~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 12:01:39

Czym się różni psychiatra od swojego pacjenta? Tym, że psychiatra o 15.00 może udać się do domu.

#20 ~kret~

~kret~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 12:55:37

Dzisiaj zawiezli tam moja mame. Nie powiem bo glupoty gadala i w ogole strasznie wygladala. Jest psychotyczna. Czy naprawde jest tam az tak zle? Zniszcza ja???????????

POJEDZIESZ I SAMA ZOBACZYSZ. Inna bajka jest z pacjentami chorymi, a inna z pijakami, zwłaszcza tymi z wyrokami.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych