Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2013 - 21:14:43

Gratulujemy!!! To naprawdę dobry ośrodek i pracują tam naprawdę sympatyczni ludzie. Ja najbardziej lubię doktora Koralewicza za jego zawsze miły sposób bycia i życzliwość w kontakcie z pacjentem. Panie pielęgniarki też w porządku, wszystkie bez wyjątku. Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

#2 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2013 - 21:24:32

Gratulujemy!!! To naprawdę dobry ośrodek i pracują tam naprawdę sympatyczni ludzie. Ja najbardziej lubię doktora Koralewicza za jego zawsze miły sposób bycia i życzliwość w kontakcie z pacjentem. Panie pielęgniarki też w porządku, wszystkie bez wyjątku. Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

Tak zgadzam sie czego niemozna powiedzec o drugim lekarzu i jeszcze zeby nie bulo takiej kolejki do gabinetow i przydalby sie jakis specjalista

#3 ~Pacjent~

~Pacjent~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2013 - 21:25:58

Przychodnia jest najlepsza w powiecie opatowskim bez wątpienia. W takim razie ten laur plebiscytowy o wątpliwej wartości / dla mnie o żadnej wartości/ nie jest Wam do niczego potrzebny. Doktorze prawdziwa cnota i bez plebiscytów Echa się obroni. Gratuluję, życzę Wam jak najlepiej i wierzę, że taki poziom utrzymacie zawsze!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 08:23:47

na tak dużą gmine malo lekaży

#5 ~arra~

~arra~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 11:46:12

Za malo lekarzy 2 razy mi odmówiono przyjecia bo jest komplet a ja z temp 40 st zapier***ale. na pogotowie a tam zdziwienie jak to przeciez jest przychodnia a przychodnia ma mnie w dupi..e PACJENCIE LECZ SIE SAM jak masz kase oczywiscie

#6 ~//////////~

~//////////~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 22:29:45

Jak się wszyscy dowiedzą,ze tak dobrze się wiedzie obecnym lekarzom to i inni się rozochocą czego sobie im z całego serca życzę.Konkurencja wskazana.ludzi trzeba szanować.

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2013 - 07:50:30

Za malo lekarzy 2 razy mi odmówiono przyjecia bo jest komplet a ja z temp 40 st zapier***ale. na pogotowie a tam zdziwienie jak to przeciez jest przychodnia a przychodnia ma mnie w dupi..e PACJENCIE LECZ SIE SAM jak masz kase oczywiscie

Święta prawda że za mało lekarzy -zostały połączone przecież dwa Ośrodki Zdrowia Boduszów i Jwaniska .Fajnie że najlepsza Przychodnia ale pacjenci są najwazniejsi a tu widać nie do końca prawdę ......

#8 ~Opatowiak~

~Opatowiak~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2013 - 16:24:28

Ech może kiedys w Opatowie powstanie takie miejsce gdzie ludzie będą mogli się leczyć bezstresowo?
Może jakas mała przychodnia? Kilka gabinetów i kilku lekarzy z sercem do chorego?
Widzicie takie miejsce???

#9 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2013 - 18:08:57

Ech może kiedys w Opatowie powstanie takie miejsce gdzie ludzie będą mogli się leczyć bezstresowo?
Może jakas mała przychodnia? Kilka gabinetów i kilku lekarzy z sercem do chorego?

No u gniadego

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2013 - 19:07:59

Jak sie Pan Burmistrz postara to jest szansa -Niech opatowiak złoży petycję .

#11 ~Opatowianka~

~Opatowianka~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 16:40:44

Tak. Doktor Koralewicz to wspaniały lekarz i człowiek , zawsze uśmiechnięty o ogromnej kulturze osobistej .
Panie pielęgniarki bardzo sympatyczne i kompetentne aż chciało by się z nimi pracować...Opatowianka
Powodzenia.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 19:08:34

Najlepszy to doktór od płuc z opatoskiego śpitala!!!

#13 ~PACJENT~

~PACJENT~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 16:15:26

NAJLEPSZA PRZYCHODNIA  JWANISKA -TO CO TEN PACJENT KŁAMIE -JAK TO NAPRAWDE JEST

#14 ~pacjent~

~pacjent~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 19:33:30

Święta prawda że za mało lekarzy -zostały połączone przecież dwa Ośrodki Zdrowia Boduszów i Jwaniska .Fajnie że najlepsza Przychodnia ale pacjenci są najwazniejsi a tu widać nie do końca prawdę ......

lekarzy jest pewnie ilu trzeba tylko czy pracuja po 8 godz. kazdy dziennie ,czy zajmują sie jeszcze czymś dodatkowo .....

#15 ~OPATKA~

~OPATKA~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 02:39:16

Obys byl dobrym prorokiem.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 00:00:11

byłem w tej przychodni, obsługa rewelka, polecam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych