Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Outsourcing IT

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 KariPenzinok

KariPenzinok

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 09:20:50

Outsourcing na dzień dzisiejszy jest coraz prężniej rozwijającą się gałęzią w branży IT, coraz więcej firm też szuka klientów z mniejszych firm, które niekoniecznie muszą być liderami na rynku. Paradoksalnie, zatrudnienie firmy zewnętrznej redukuje nie tylko nakład czasowy, ale też koszty.

#2 KariPenzinok

KariPenzinok

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 25 kwiecień 2016 - 17:17:44

Widzę, że dyskusja jakoś się nie rozwija.

Użytkownik KariPenzinok edytował ten post 25 kwiecień 2016 - 17:20:21

#3 ~adamm~

~adamm~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2016 - 09:34:27

No pewnie że się coraz lepiej rozwija bo jest po prostu bardziej opłacalny. Trzeba sobie jednak zdawać sprawę że nie dla każdego i wcześniej zrobić porządny kosztorys czy się opłaca czy nie. U mnie w firmie się sprawdził i teraz wszystko jeżeli chodzi o It idzie dużo szybciej. Wychodzę na tym też lepiej finansowo i nie muszę robić cięć w innych segmentach. Podstawą żeby wszystko chodziło jak trzeba w tym temacie jest wynajęcie dobrej firmy outsourcingowej (u mnie jest to Itworks) a nie jakiś leniów czy takich co mają tysiąc firm na głowie i każdą traktują tyle o ile.

#4 ~David~

~David~
  • Goście

Napisano 17 luty 2017 - 08:22:13

dokładnie, jak ktoś już napisał: outsourcing to nie tylko redukcja kosztów, ale też czasu! Wiem co piszę, bo ja u siebie też mam outsourcing IT z Billennium. Zaoferowali mi elastyczny model współpracy, przez co układa się ona bardzo dobrze. Wszystkim przedsiębiorcom mogę polecić takie rozwiązanie

#5 kuoth

kuoth

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 08 listopad 2018 - 15:32:14

Outsourcing IT jest bardzo korzystnym rozwiązaniem, poniważ pomaga firmie realizować jej cele. Dobierając odpowiedni zespół oraz odpowiednią metodologię organizacja działa sprawniej i przynosi więcej zysku, jak również satysfakcji z osiąganego sukcesu. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych