Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Oszuści Ceron Inkasso- nie dajcie się nabrać

97 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~A~

~A~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 21:52:53

Nie zajmą się jeśli nie bedziemy tego masowo zglaszac na prokurature lub policje. Trzeba pisac zawiadomienie plus załączniki czyli wszystkie papiery jakie sie od nich dostalo. Na stronie www*ttv*pl (zamiast gwiazdki kropka)poszukajcie reportaż oszukane na abonament pozniej wezwania do zaplaty z 16.11

reportażu na stronie juz nie ma...albo tyle ludzi chce ogladac i sie zacina albo ten cały obara ma długie macki i wtyki w mediach...

#82 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 22:38:53

Jestem jedną z oszukanych kobiet.W internecie znalazłam coś ciekawego.Zwróćcie uwagę na punkt 5.Majtkowy król działa teraz w Energetyce.

UWAGA NA OSZUSTÓW: Polską Energetykę Pro, Telekomunikację Dla Domu i T2T

2015-11-03 09:46

UWAGA NA OSZUSTÓW

Polską Energetykę Pro, Telekomunikację Dla Domu i T2T

Powiatowy Rzecznik Konsumentów zawiadamia, iż w dalszym ciągu odnotowuje skargi Konsumentów na działalność Spółki Polska Energetyka Pro. Systematycznie napływające telefoniczne i osobiste zgłoszenia Konsumentów wskazują, Spółka nie zaprzestała nieuczciwych praktyk rynkowych i w dalszym ciągu trwa pozyskiwanie klientów w sposób co najmniej sprzeczny z dobrymi obyczajami.

Informacje, które docierają od Konsumentów są niepokojące. w szczególności sposób pozyskiwania klientów przez przedstawicieli Spółki, sposób przekazywania informacji na temat oferty budzą poważne wątpliwości prawne i etyczne. Sposoby działania:

1. Konsumenci  wskazują,   iż  nie   byli   rzetelnie   i  jednoznacznie informowani, że oferta dotyczy zmiany dotychczasowego sprzedawcy i pochodzi od Spółki nie powiązanej w żaden sposób z PGE S. A. lub ich dotychczasowym sprzedawcą.  Przeciwnie,  konsultanci telefoniczni lub też osoby,  które odwiedziły Konsumentów w domach twierdzili i zapewniali, że są z firmy PGE .

2. Coraz częściej pojawia się zarzut nie jednobrzmiącej treści umów. Zgodnie z § 5 pkt  1   umowy sprzedaży energii  elektrycznej ze Spółką  Polska  Energetyka  PRO umowa została sporządzona w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, po jednym dla każdej ze stron.  W myśl pkt 2 § 5 umowy wszelkie zmiany i uzupełnienia wymagają formy pisemnego aneksu i podpisu stron. Tymczasem na egzemplarzach umowy będących w posiadaniu konsumenta wielokrotnie brakuje daty jej zawarcia, brakuje podpisu sprzedawcy, pełnych danych klienta, błędny PESEL, ponadto niewypełniona jest tabelka o nazwie charakterystyka odbiorcy. Brakuje numeru licznika, przewidywanego rocznego zużycia energii. Powyższe dane wpisywane  następnie bez wiedzy klienta wyłącznie na egzemplarzu umowy, które jest w posiadaniu Spółki Pro.

3. Poważne wątpliwości wzbudza też okoliczność, iż od pewnego czasu Konsumentów odwiedzają   przedstawiciele   Spółki   Telekomunikacja   dla   Domu,   którzy „podsuwają" klientom do podpisu również umowę o zmianę operatora .

4. W dalszym  ciągu  Konsumenci  podnoszą, że  nie  otrzymali wzoru  oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Żaden z Konsumentów, który zgłosił się do Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Łosicach, nie otrzymał wzoru takiego oświadczenia. Zdarzało  się   ponadto,   niejednokrotnie,  że  przedstawiciel  spisujący  umowę  nie zostawił  Konsumentowi  egzemplarza tej  umowy,  twierdząc,  że  umowa zostanie następnie wysłana do klienta.

5. Firma T2T sprzedaję wierzytelności firmie windykacyjnej Ceron Worldwide Inkasso Ltd

z siedzibą w Radomiu, która żąda zapłaty kwot nie należnych pomimo że klienci odstąpili od umowy.

Na podstawie tych okoliczności wskazuję, iż Firmy stosują nieuczciwe praktyki rynkowe, o których mowa w ustawie   z dnia 23 sierpnia 2007_r,__o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym (Dz. U. Nr 171, póz. 1206) polegające na nie udzieleniu  konsumentom jasnych i jednoznacznych  informacji, udzielaniu informacji w sposób wprowadzający w błąd skutkiem czego konsumenci podjęli decyzję dotyczącą umowy, której inaczej by nie podjęli.

W każdym przypadku należy zgłosić się do Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Łosicach

Powiatowy Rzecznik Konsumentów

#83 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 22:40:32

Jestem jedną z oszukanych kobiet.W internecie znalazłam coś ciekawego.Zwróćcie uwagę na punkt 5.Majtkowy król działa teraz w Energetyce.

UWAGA NA OSZUSTÓW: Polską Energetykę Pro, Telekomunikację Dla Domu i T2T

UWAGA NA OSZUSTÓW

Powiatowy Rzecznik Konsumentów zawiadamia, iż w dalszym ciągu odnotowuje skargi Konsumentów na działalność Spółki Polska Energetyka Pro. Systematycznie napływające telefoniczne i osobiste zgłoszenia Konsumentów wskazują, Spółka nie zaprzestała nieuczciwych praktyk rynkowych i w dalszym ciągu trwa pozyskiwanie klientów w sposób co najmniej sprzeczny z dobrymi obyczajami.

Informacje, które docierają od Konsumentów są niepokojące. w szczególności sposób pozyskiwania klientów przez przedstawicieli Spółki, sposób przekazywania informacji na temat oferty budzą poważne wątpliwości prawne i etyczne. Sposoby działania:

1. Konsumenci  wskazują,   iż  nie   byli   rzetelnie   i  jednoznacznie informowani, że oferta dotyczy zmiany dotychczasowego sprzedawcy i pochodzi od Spółki nie powiązanej w żaden sposób z PGE S. A. lub ich dotychczasowym sprzedawcą.  Przeciwnie,  konsultanci telefoniczni lub też osoby,  które odwiedziły Konsumentów w domach twierdzili i zapewniali, że są z firmy PGE .

2. Coraz częściej pojawia się zarzut nie jednobrzmiącej treści umów. Zgodnie z § 5 pkt  1   umowy sprzedaży energii  elektrycznej ze Spółką  Polska  Energetyka  PRO umowa została sporządzona w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, po jednym dla każdej ze stron.  W myśl pkt 2 § 5 umowy wszelkie zmiany i uzupełnienia wymagają formy pisemnego aneksu i podpisu stron. Tymczasem na egzemplarzach umowy będących w posiadaniu konsumenta wielokrotnie brakuje daty jej zawarcia, brakuje podpisu sprzedawcy, pełnych danych klienta, błędny PESEL, ponadto niewypełniona jest tabelka o nazwie charakterystyka odbiorcy. Brakuje numeru licznika, przewidywanego rocznego zużycia energii. Powyższe dane wpisywane  następnie bez wiedzy klienta wyłącznie na egzemplarzu umowy, które jest w posiadaniu Spółki Pro.

3. Poważne wątpliwości wzbudza też okoliczność, iż od pewnego czasu Konsumentów odwiedzają   przedstawiciele   Spółki   Telekomunikacja   dla   Domu,   którzy „podsuwają" klientom do podpisu również umowę o zmianę operatora .

4. W dalszym  ciągu  Konsumenci  podnoszą, że  nie  otrzymali wzoru  oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Żaden z Konsumentów, który zgłosił się do Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Łosicach, nie otrzymał wzoru takiego oświadczenia. Zdarzało  się   ponadto,   niejednokrotnie,  że  przedstawiciel  spisujący  umowę  nie zostawił  Konsumentowi  egzemplarza tej  umowy,  twierdząc,  że  umowa zostanie następnie wysłana do klienta.

5. Firma T2T sprzedaję wierzytelności firmie windykacyjnej Ceron Worldwide Inkasso Ltd

z siedzibą w Radomiu, która żąda zapłaty kwot nie należnych pomimo że klienci odstąpili od umowy.

Na podstawie tych okoliczności wskazuję, iż Firmy stosują nieuczciwe praktyki rynkowe, o których mowa w ustawie   z dnia 23 sierpnia 2007_r,__o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym (Dz. U. Nr 171, póz. 1206) polegające na nie udzieleniu  konsumentom jasnych i jednoznacznych  informacji, udzielaniu informacji w sposób wprowadzający w błąd skutkiem czego konsumenci podjęli decyzję dotyczącą umowy, której inaczej by nie podjęli.

W każdym przypadku należy zgłosić się do Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Łosicach

#84 ~Suza~

~Suza~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2015 - 09:03:43

Wierzyć że król gaci jest jedynym oszustem w kraju to naiwność :-) poprostu przez 8 lat rządów poprzedniej partii nasza polska stała się rajem dla oszustów,wyłudzaczy i naciagaczy! Mam nadzieję że min ziobro weźmie się ostro do roboty i oczysci ten kraj z ukladzikow i układów bo chyba nie woerzycie kobiety ze nasz chlopaczek tak sam ,bez zadnych pleców oszukuje od dwóch lat i ofiary można liczyć w tysiącach? ...po za tym są jeszcze oszustwa na imigrańtow ,na garnki,kosmetyki,odchudzanie a nawet na numer konta bankowego i wiele innych także trzeba być czujnym

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2015 - 10:46:30

ja miałam udar po tym jak przez cały miesiac sie tym denerwowałam

Prokuratura i tylko prokuratura,ja napisałam zawiadomienie i potraktowano mnie w pełni poważnie,przekazano papiery do postępowania przygotowawczego

#86 ~Ulanka~

~Ulanka~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2015 - 15:57:41

reportażu na stronie juz nie ma...albo tyle ludzi chce ogladac i sie zacina albo ten cały obara ma długie macki i wtyki w mediach...

Jest!!!! Trzeba szukać w archiwum

#87 ~Mona~

~Mona~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2015 - 15:59:06

Wierzyć że król gaci jest jedynym oszustem w kraju to naiwność :-) poprostu przez 8 lat rządów poprzedniej partii nasza polska stała się rajem dla oszustów,wyłudzaczy i naciagaczy! Mam nadzieję że min ziobro weźmie się ostro do roboty i oczysci ten kraj z ukladzikow i układów bo chyba nie woerzycie kobiety ze nasz chlopaczek tak sam ,bez zadnych pleców oszukuje od dwóch lat i ofiary można liczyć w tysiącach? ...po za tym są jeszcze oszustwa na imigrańtow ,na garnki,kosmetyki,odchudzanie a nawet na numer konta bankowego i wiele innych także trzeba być czujnym

Jedtem tego samego zdania. Do Munistra Ziobro trzeba pisac! !!

#88 ~Milka~

~Milka~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2015 - 21:59:07

Ratunku . Jestem poszkodowana ja wy wszyscy Tylko ja zapłaciłam za "GACIE" a teraz dostałam wezwanie do zapłat. A dzisiaj dzwoniła do mnie windykacja. Co mam zrobić nie mogę znaleźć kwitku, że zapłaciłam a kazali mi to przesłać!!!!

Uspokoj się, poczytaj i pisz na prokurature. Zapraszam tez na fb grupa zamknieta oszukane przez imperia corporation i jego nastepcow

#89 ~Mery~

~Mery~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2015 - 20:00:15

Kochane, potrzebuje kontaktu do byłych pracowników gaciowych firm ,zwłaszcza jeżeli nie dostawali wynagrodzenia,kontakt to zintebo@gmail.com

#90 ~Witek~

~Witek~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2015 - 21:00:26

Napiszcie o tym do Zbyszka Stonogi. On sparwe ladnie rozdmucha!

#91 ~Marna~

~Marna~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2015 - 18:26:55

Jestem jedną z oszukanych kobiet.W internecie znalazłam coś ciekawego.Zwróćcie uwagę na punkt 5.Majtkowy król działa teraz w Energetyce. UWAGA NA OSZUSTÓW: Polską Energetykę Pro, Telekomunikację Dla Domu i T2T

UWAGA NA OSZUSTÓW

Powiatowy Rzecznik Konsumentów zawiadamia, iż w dalszym ciągu odnotowuje skargi Konsumentów na działalność Spółki Polska Energetyka Pro. Systematycznie napływające telefoniczne i osobiste zgłoszenia Konsumentów wskazują, Spółka nie zaprzestała nieuczciwych praktyk rynkowych i w dalszym ciągu trwa pozyskiwanie klientów w sposób co najmniej sprzeczny z dobrymi obyczajami.

Informacje, które docierają od Konsumentów są niepokojące. w szczególności sposób pozyskiwania klientów przez przedstawicieli Spółki, sposób przekazywania informacji na temat oferty budzą poważne wątpliwości prawne i etyczne. Sposoby działania:

1. Konsumenci wskazują, iż nie byli rzetelnie i jednoznacznie informowani, że oferta dotyczy zmiany dotychczasowego sprzedawcy i pochodzi od Spółki nie powiązanej w żaden sposób z PGE S. A. lub ich dotychczasowym sprzedawcą. Przeciwnie, konsultanci telefoniczni lub też osoby, które odwiedziły Konsumentów w domach twierdzili i zapewniali, że są z firmy PGE .

2. Coraz częściej pojawia się zarzut nie jednobrzmiącej treści umów. Zgodnie z § 5 pkt 1 umowy sprzedaży energii elektrycznej ze Spółką Polska Energetyka PRO umowa została sporządzona w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, po jednym dla każdej ze stron. W myśl pkt 2 § 5 umowy wszelkie zmiany i uzupełnienia wymagają formy pisemnego aneksu i podpisu stron. Tymczasem na egzemplarzach umowy będących w posiadaniu konsumenta wielokrotnie brakuje daty jej zawarcia, brakuje podpisu sprzedawcy, pełnych danych klienta, błędny PESEL, ponadto niewypełniona jest tabelka o nazwie charakterystyka odbiorcy. Brakuje numeru licznika, przewidywanego rocznego zużycia energii. Powyższe dane wpisywane następnie bez wiedzy klienta wyłącznie na egzemplarzu umowy, które jest w posiadaniu Spółki Pro.

3. Poważne wątpliwości wzbudza też okoliczność, iż od pewnego czasu Konsumentów odwiedzają przedstawiciele Spółki Telekomunikacja dla Domu, którzy „podsuwają" klientom do podpisu również umowę o zmianę operatora .

4. W dalszym ciągu Konsumenci podnoszą, że nie otrzymali wzoru oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Żaden z Konsumentów, który zgłosił się do Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Łosicach, nie otrzymał wzoru takiego oświadczenia. Zdarzało się ponadto, niejednokrotnie, że przedstawiciel spisujący umowę nie zostawił Konsumentowi egzemplarza tej umowy, twierdząc, że umowa zostanie następnie wysłana do klienta.

5. Firma T2T sprzedaję wierzytelności firmie windykacyjnej Ceron Worldwide Inkasso Ltd

Na podstawie tych okoliczności wskazuję, iż Firmy stosują nieuczciwe praktyki rynkowe, o których mowa w ustawie z dnia 23 sierpnia 2007_r,__o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym (Dz. U. Nr 171, póz. 1206) polegające na nie udzieleniu konsumentom jasnych i jednoznacznych informacji, udzielaniu informacji w sposób wprowadzający w błąd skutkiem czego konsumenci podjęli decyzję dotyczącą umowy, której inaczej by nie podjęli.

Firma t2t podobba to t2c i wspólny mianownik czyli ceron. Bosko......

#92 ~łysy~

~łysy~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2015 - 14:50:50

Najlepiej obesrać te majtki i im odsyłać...

#93 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2016 - 12:53:23

Nic nie pisać, nie odsyłać nie płacić i nie dzwonić. Nie zgłaszać na policję bo mają to w du***. Kancelaria windykacji komorniczej widnieje tylko na papierze, dla satysfakcji wezwaniem można sobie podetrzeć tyłek i wrzucić do kibla. Nikt was nie wpisze do rejestru dłużników i nie ma prawa wyciągnąć od was kasy...

#94 ~szymon~

~szymon~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 21:31:16

Witam wszystkich moja zona użerała się z tymi burakami rok aż do zgłoszenia sprawy w prokuraturze jak nożem uciął a wszystko zaczęło się od wypełnienia je***ej ankiety na wyprawkę firmy od jedzenia dla dzieci oni sprzedali dane osobowe mojej żony tak więc drodzy mężowie bracia żony siostry i koleżanki nie wypełniające ankiet na wyprawkę dla dziecka bo wejdziecie w gówno po same uszy i to w świetle prawa

#95 ~szymon~

~szymon~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 21:34:11

A i najważniejsze 1 policja 2 prokuratura 3 pozew zbiorowy

#96 ~Kindeba~

~Kindeba~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2016 - 16:46:20

Ludzie, jeśli zostaliście oszukani i chcecie wziąć udział w zeznaniach obciążających Tomasza Obare (prezesa Imperia Corporation, ceron Inkasso, TCC Poland, CC Promotions, Kancelaria Windykacji Sądowej) i jego prawą rękę Aleksandre Drobczyk to zapraszam do kontaktu z Prokuraturą Okręgową w Katowicach lub Rejonową w Łodzi na ul. Dąbrowskiego 40. Komenda Wojewódzka Wydział Przeciwko Mieniu (insp. A. Dubiel) prowadzi duże postępowanie przeciwko tym ludziom. Zgłaszajcie swoje sprawy.

#97 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2017 - 09:55:47

Ludzie, Prokuratura Okregowa W Katowicach i Komenda Wojewódzka Katowice wydzial do Walki przecieko Mieniu prowadzi wielkie sledztwo przeciwko firom Tomasza Karola Obara CC promotions T& A Investment Group TCC Poland Ceron Inkasso Benazzo International i inne. Zglaszajcie swoje zeznania i dowody tam lub w swoich komendach podajac ze to barszo duza sprawa ktora prowadza oni i zeby dolaczyli wasze zeznania. To wazne bo moze to im ujsc na sucho.

#98 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 10:49:05

I jak sie sprawa ma?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych