Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Oszukani na lokacie przez Getin Bank, Open Life, Europa

oszukani na lkacie getin bank pomoc kwartalny zysk światowe bogactwa światowe rynki zabezpiecz przyszłosć open life idea bank

42 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~GOSIA~

~GOSIA~
  • Goście

Napisano 28 luty 2018 - 15:44:22

zostałam oszukana przez GETIN Bank,Open Life proszę o kontakt osoby które są tez w takiej sytuacji..na melia     gosiaproszek@gmail.com

Bedę wdzięczna osoba które się ze mną skontaktują,co juz takie sprawy załatwiali,,,z góry Dziękuje za każdą wskazówkę...

#42 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 15:36:12

zostałam oszukana przez GETIN Bank,Open Life proszę o kontakt osoby które są tez w takiej sytuacji..na melia     gosiaproszek@gmail.com

Bedę wdzięczna osoba które się ze mną skontaktują,co juz takie sprawy załatwiali,,,z góry Dziękuje za każdą wskazówkę...

Gosia, czy udało się Tobie uzyskać jakieś informacje?

Również zostaliśmy oszukani przez Getin Bank. Aby otrzymać kredyt hipoteczny na zakup mieszkania musieliśmy podpisać umowę ubezpieczenia Open Life na okres 15 lat.

Proszę o kontakt, czy jest wyjście z tej sytuacji.

jasiulewiczp@wp.pl

#43 ~Mariola~

~Mariola~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 07:32:26

Open life - idea bank- całkowicie odradzam

Zawarłam z ubezpieczycielem umowę w Piasecznie, kiedy chciałam od niej odstąpić okazało się, ze w Piasecznie już nie ma oddziału, zadzwoniłam na infolinie gdzie się mogę udać w tej sprawie - usłyszałam w dowolnym punkcie idea banku lub bezpośrednio w siedzibie, kiedy pojechałam do najbliżej mnie usytuowanego oddziału, odczekałam swoje 40 min, nim ktoś mnie przyjął,( panie przede mą wyszła około 15-20 min. wcześniej), nie mogli mnie znaleźć w systemie, usłyszałam, że powinnam wycofać polisę w
punkcie gdzie ja zawierałam i u  osoby z która ja podpisałam :))))) , dalszych perypetii nie było końca, udało się w końcu złożyć rezygnację, ale uwaga potracili mi jeszcze 19% od wypłacanych mi oprocentowań, tz podatek belki, tylko że wcześniej mnie zapewniano że wszystkie koszty jakie będę ponosiła, będą potrącane na bieżąco - czuję się oszukana - odradzam 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: oszukani na lkacie, getin bank, pomoc, kwartalny zysk, światowe bogactwa, światowe rynki, zabezpiecz przyszłosć, open life, idea bank

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych