Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Oszukani na lokacie przez Getin Bank, Open Life, Europa

oszukani na lkacie getin bank pomoc kwartalny zysk światowe bogactwa światowe rynki zabezpiecz przyszłosć open life idea bank

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~2395824~

~2395824~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 15:18:12

Pomagam osobom oszukanym na pseudo lokatach w Getin Banku/Idea Bank/Open Finance/Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europa, Towarzystwo Ubezpieczeniowe Open Life, Tax Care, Home Broker na produktach finansowych:

Kwartalne Zyski, Kwartalny Profit, Kwartalny Profit Plus, Światowe Bogactwa, Światowe Rynki.

Pareto, Pareto II, Libra I, Libra II, Libra III, Lucro, Program Regularnego Oszczędzania Zabezpiecz Przyszłość, Symfonia Zysków, Plan Oszczędnościowy IPE, db Inwestuj w Przyszłość, Symfonia Zysków, Noble Inwest Plan, Gemini, Nature Premium.

Zainteresowanych proszę o kontakt: albertwaldeck@interia.pl

Witam

W jaki sposob jest Pan w stanie pomoc? Czy jest to jakas akcja,czy zbiera Pan liste osob oszukanych.Ja podpisalem polise z open life na 16 lat ,gdzie powiedziano mi ze moge wyplacic pieniadze po roku lub dwoch .Teraz gdy jest dobra koniunktura na gieldzie -chcialem te pieniadze wyplacic.Okazuje sie ze sa dostepne tylko grosze ,a cala reszta poszla na oplaty i prowizje.Dopiero po 7 latach pieniadze,ktore caly czas musze wpalcac zaczna zarabiac na siebie.

Pozdrawiam  .

#2 ~Grezgorz~

~Grezgorz~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 16:52:34

Witam

W jaki sposob jest Pan w stanie pomoc? Czy jest to jakas akcja,czy zbiera Pan liste osob oszukanych.Ja podpisalem polise z open life na 16 lat ,gdzie powiedziano mi ze moge wyplacic pieniadze po roku lub dwoch .Teraz gdy jest dobra koniunktura na gieldzie -chcialem te pieniadze wyplacic.Okazuje sie ze sa dostepne tylko grosze ,a cala reszta poszla na oplaty i prowizje.Dopiero po 7 latach pieniadze,ktore caly czas musze wpalcac zaczna zarabiac na siebie.

Pozdrawiam  .

Szanowny Panie,

prosze o kontakt pod numerem: 506-282-331 lub pod albertwaldeck@interia.pl

Pozdrawiam,

Grzegorz.

#3 ~ANNA~

~ANNA~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2014 - 18:56:54

,,symfonia zysków ' chyba dla nich ,wrociłam do umowy po 2 latach udałam sie do placowki getina dowiedzieć się co sie dzieje z moim funduszem inwestycyjnym(tak nazwała to pani która zaproponowała mi to zamiast lokaty którą chciałam załozyć)i dowiedziałam się że na chwile obecną mogę odzyskać 500zł!!!!!! gdzie moje składki łacznie to 4000tyś zysk 1777zł i z tego zysku jest dla mnie 25%za karę że zrywam umowę ppo 2 latach..A gdzie mój włozony kapitał

wyparował.OSZUŚCI!!!!!

#4 ~kamila~

~kamila~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 17:42:48

Witam

Pozdrawiam  .

Witam

Pozdrawiam  .

Witam czy kontaktował się pan z tą osobą która miała pomoc w sprawie open life i czy jakoś pomógł załatwic tą sprawę i jak to wyglądało

#5 Oszukany

Oszukany

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 marzec 2014 - 11:03:17

Czujesz się oszukany przez Getin Bank pisz - oszukani.jaworzno@wp.pl

Poszukuje osób z Jaworzna i okolic.

#6 ~kajka~

~kajka~
  • Goście

Napisano 06 maj 2014 - 18:55:56

WYczytałam na bizinwest.pl/sposob-na-oszczednosci/ że lokaty są dobrym sposobem na oszczędzanie... Jednak gdzie założyć taką lokatę, by być pewnym, że nikt nas nie oszuka?

#7 ~Alicja kielce~

~Alicja kielce~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2014 - 10:18:56

Rowniez zostalam oszukana prosze o kontakt alicja070@interia.pl pisze z kielc

#8 ~oszukany10~

~oszukany10~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2014 - 19:14:32

czuje się oszukany przez GB kwartalny profil plus proszę o kontakt osób w podobnej sytuacji - lolo71291@wp.pl

#9 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2014 - 06:13:04

Oszukano mnie z zabazpiecz przyszlosc open finance. Panaxia@o2.pl

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2014 - 16:34:31

Ja tez zostałam perfidnie oszukana. Sprawę zgłosiłam do prokuratury .

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: oszukani na lkacie, getin bank, pomoc, kwartalny zysk, światowe bogactwa, światowe rynki, zabezpiecz przyszłosć, open life, idea bank

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych