Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Oświetlenie do domu

oswietlenie remont

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~miklos~

~miklos~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 07:31:20

Jestem właśnie w trakcie remontu mieszkania. Zastanawiam się jakie oświetlenie zastosować? Z jakich rozwiązań Wy korzystacie ?

#2 ~anira~

~anira~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 07:40:53

a byłeś już w markecie budowlanym ? Tam są takie specjalne działy z akcesoriami oświetleniowymi. Do wyboru do koloru :)

#3 MK024

MK024

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 77 postów

Napisano 28 kwiecień 2019 - 20:14:44

Do całego mieszkania czy do konkretnego pokoju? W jaki stylu masz wnętrza? Może trochę wskazówek, jeśli oczekujesz porad...

#4 ~arecki~

~arecki~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2019 - 09:41:16

Ja na pewno postawiłbym na oświetlenie ledowe. Dużo bardziej energooszczędna opcja niż tradycyjne żrodła światła. Może zerknij sobie na produkty marki GTV ? Mają bardzo rozbudowaą ofertę więc na pewno uda się coś wybrać.

#5 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 06:47:03

ja też polecam gtv. Kupowaliśmy u nich oświetlenie meblowe, taśmy LED-owe i lampki na biurka. Fajna cena, jakość bez zarzutu. Zawsze się można skobtraktować z ich obsługą klienta, zawsze chętnie doradzają.

#6 ~miklos~

~miklos~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 07:04:49

Dziękuje Wam bardzo za wszystkie odpowiedzi :) Zaraz zerkne sobie na ich stronę a potem przekaze namiar mężowi, niech wybiera wszystko co potrzebne :)

#7 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 03:54:28

i jak tam miklos ? udało się coś wybrać ? oferta gtv przypadła do gustu ?

#8 ~miklos~

~miklos~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 04:19:28

aaaa tak , tak zrobiliśmy już zakupy :) łatwy montaż. dobre ceny. Generalnie wyszło fajnie, dzięki raz jeszcze za namiary :)

#9 ~rambo~

~rambo~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 16:08:49

wybór lamp jest spory. A jak masz smykałkę do majsterkowania to jesteś wstanie sam sobie coś stworzyć. Kupujesz pasek ledowy np taki kingled.pl/tasmy-led.html później tworzysz kształt lampy (materiał dowolny jaki pasuje do wnętrza) i już masz własną lampę

#10 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 10:14:18

nie ma sprawy, w końcu takie fora są po to by się dzielić sprawdzonymi informacjami i pomagać sobie nawzajem :)

#11 aggaz

aggaz

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 08 lipiec 2019 - 19:54:29

A ja tam jakoś inaczej to widzę. Chyba rozwiązałbym to w inny sposób.

#12 Aniutek

Aniutek

Bywalec

• PipPipPip
  • 78 postów

Napisano 08 lipiec 2019 - 21:13:51

A moim zdaniem zdecydowanie najlepsze oświetlenie do domu jest w sklepie internetowym https://www.strefalamp.pl/ :) Ja kupowałam tam lampy do całego domu i była to świetna decyzja. W domu jest jasno a lampy są różnorodne i pasują do każdego z pomieszczeń, a na tym właśnie mi zależało. I wysyłka jest naprawdę szybka :D

#13 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2019 - 09:53:44

Uwielbiam temat lamp, sama niedawno zmagałam się z tym problem. Ja akurat korzystałam ze sklepu internetowego mlamp.pl

Pracuje, więc ciężko z czasem tym bardziej, że całe mieszkanie było do remontu. Jestem bardzo zadowolona z współpracy z wspomnianym sklepem, tym bardziej, że dostałam jeszcze -15% i darmową wysyłkę. 

#14 JadziaKobierska

JadziaKobierska

Znajomy

• PipPip
  • 35 postów

Napisano 11 lipiec 2019 - 11:44:36

Jeśli chodzi o lampy schodowe to polecam te ze strony stip.pl

Nigdy nie myślałam o oświetleniu przyschodowym ale efekt jest cudny!

#15 ~miklos~

~miklos~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 05:09:24

ja dokupiłem jeszcze w GTV taśmy ledowe i kilka akcesoriów meblowych. Moja żona odrestaurowywała starą komodę także trzeba było dokupić kilka zawiasów, szyn, gałek itd. 

#16 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 05:21:09

ja dokupiłem jeszcze w GTV taśmy ledowe i kilka akcesoriów meblowych. Moja żona odrestaurowywała starą komodę także trzeba było dokupić kilka zawiasów, szyn, gałek itd. 

no to prawda można się u nich niezle zaopatrzyć w takie produkty :)

#17 Aligru

Aligru

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 20 sierpień 2019 - 12:38:54

Zobacz sobie na https://el12.pl/ jest dużo poradników w tym temacie i mają też sklep z konkretnymi modelami lamp. Wybór duży i można znaleźć sporo ciekawych wzorów. Mam stamtąd wszystkie lampy w swoim mieszkaniu i bardzo jestem zadowolony. 

#18 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 08:02:09

My z partnerem wybierając oświetlenie do naszego mieszkania głównie zwracaliśmy uwagę na jakość względem ceny. Przeszukaliśmy wiele ofert i natknęliśmy się na mlamp.pl, ostatecznie skorzystaliśmy z ich oferty. Jesteśmy zadowoleni, na żywo lampy wyglądają tak samo. 

#19 Rolmops

Rolmops

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 23 sierpień 2019 - 14:18:28

Chyba oświetlenie ledowe będzie najlepszym rozwiązaniem. 

#20 domi.nika

domi.nika

Znajomy

• PipPip
  • 37 postów

Napisano 26 sierpień 2019 - 10:15:12

Polecam sklep internetowy z oświetleniem www.tomix.pl

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: oswietlenie, remont

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych