Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

171 odpowiedzi w tym temacie

#161 ~CKorona~

~CKorona~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2012 - 15:48:26

każdy kto zna całą sytuację, nie tylko sam tekst SKKK ten wie że to nie takie proste jak się wydaje. Naprawde myslicie ze prezes Chojnowski pisze prawde?? ludzie otrząśnijcie się! jemu zależy na wlasnym stołku-dobrze wie ze przez taki protest bedzie miał przejeb..i poleci jego głowa..Juz pokazał jak mu zależy na wszystkich kibolach organizując prezentację. Ja osobiście nie mam podstaw by mu ufać. NIech ktoś mi przypomni, kiedy wstawił się za nami gdy bylismy w potrzebie?? Zdarzało się że jego poprzednicy aktywnie pomagali kibolom w potrzebie , w słusznej sprawie.. Nasz protest to nie wynik ostatnich dwóch dni ale 12 miesięcy.

1) każdemu zależy na własnym stołku.
2) przez taki protest nikt mu nic nie zrobi, nie będzie miał nic przeje***ego i żadna głowa nie poleci.
3) zawsze robił prezentacje dla kibiców raz zrobił zamkniętą dla sponsorów - miał do tego prawo bo on jest prezesem a nie ty. Masz inne zdanie to złóż swoją aplikacje na prezesa klubu, lub zostań sponsorem.
4) to czy tu mu ufasz czy nie to ma takie znaczenie jak zeszłoroczny śnieg.
5) nie pomaga wam bo od początku jeździcie po nim od początku, też bym was olał sikiem prostym...

#162 ~slavko~

~slavko~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2012 - 16:03:23

2) przez taki protest nikt mu nic nie zrobi, nie będzie miał nic przeje***ego i żadna głowa nie poleci.
3) zawsze robił prezentacje dla kibiców raz zrobił zamkniętą dla sponsorów - miał do tego prawo bo on jest prezesem a nie ty. Masz inne zdanie to złóż swoją aplikacje na prezesa klubu, lub zostań sponsorem.
5) nie pomaga wam bo od początku jeździcie po nim od początku, też bym was olał sikiem prostym...

Dlatego prostestujemy prostaku!

#163 ~Maciekkielce~

~Maciekkielce~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2012 - 16:09:16

Niestety Justyna pomyliła pojęcia, podobnie jak większość ludzi w Polsce mylących chuliganów z kibolami. Maciekkielce również stwierdził, że kibol to stereotyp. Tymczasem kibol to po prostu aktywny kibic, osoba udzielająca się na meczach i robiąca coś więcej niż siedzenie i oglądanie meczu. Dla tych wszystkich ludzi siedzących na młynie, żylecie, kotle, kamiennej etc. nazywanie ich kibolami wcale nie obraża ale wręcz wyróżnia, problemem jest tylko i wyłącznie nieznajomość tematu przez większość ludzi przez co Ci wierni i aktywni kibice kojarzeni są z bandytyzmem i chuliganerią. Zapewne bandyci i chuligani są wśród kiboli ale czy w codziennym życiu złodzieje są tylko wśród dresiarzy?! To normalne, że w tak szerokiej grupie społecznej jaką są kibole znajdą się bandyci, złodzieje, narkomani ale i spotkamy tam też zwykłych uczniów, studentów, ojców, mężów itd. Niestety media szukając sensacji wrzucają wszystkich do jednego wora kreując przy tym wizerunek kibola jako stadionowego bandyty.

Tu jest dosyć ciekawy wywiad z Jerzym Dudkiem, który wypowiedział się także na temat sytuacji w Polsce i nazwy kibol.
http://euro2012.wp.pl/title,Dudek-nie-uzywajmy-slowa-kibol,wid,13480860,wiadomosc.html?ticaid=1e034

Kiedy pisałem o Kibolu który jest stereotypem miałem na myśli kibola wszczynającego zadymy i bandytę

#164 ~takizciebiesolidarnykibic~

~takizciebiesolidarnykibic~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2012 - 16:21:35

Ad 1. ok.
ad 2.może tobie nie zalezy na opinii społecznej kibicow nt przebiegu spotkań pilkarskich i dopingu oraz klientów i twarzy klubu ale prezesowi na pewno powinno zależeć na KAŻDYM.
ad.3. nie mial prawa bo nie jest właścicielem klubu a jedynie prezesem zarządzającym WSPÓŁNYM dobrem jakim jest nasz klub, a nie robieniem teatrzyku dla tych co sponsorują.
ad.4. to czy ja mu ufam powinno mieć znaczenie dla klubu i prezesa i od tego jest forum by wyrażać swoje zdanie.
ad.5. nikt bez powodu na prezesa nie jedzie. poza tym prezesa rozlicza się z jego pracy w klubie, klub ma swoją komórkę która zajmuje się takimi problemami-niestety nie widać tam żadnego zaangażowania . niestety nie ocenia się go np. krasnoustych wypowiedzi w prasie i na blogu - ale po czynach.
ad.extra - jak chcesz od niego większą premię to powinieneś troche szerzej napisać o jego cudownej pracy zamiast kończyć na kilku punktach.
bez odbioru

#165 ~nick~

~nick~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2012 - 16:55:49

CHWała Dzielnym Policjantom

#166 ~Antyscyzor~

~Antyscyzor~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2012 - 17:06:19

kary płacicie sami - z czyich pieniędzy kolego? Może odpowiesz szczerze !!!!!!!!!!!!!! z czyich pieniędzy są płacone kary!!!!!

#167 ~CKorona~

~CKorona~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2012 - 17:13:23

Ad 1. ok.
ad 2.może tobie nie zalezy na opinii społecznej kibicow nt przebiegu spotkań pilkarskich i dopingu oraz klientów i twarzy klubu ale prezesowi na pewno powinno zależeć na KAŻDYM.
ad.3. nie mial prawa bo nie jest właścicielem klubu a jedynie prezesem zarządzającym WSPÓŁNYM dobrem jakim jest nasz klub, a nie robieniem teatrzyku dla tych co sponsorują.
ad.4. to czy ja mu ufam powinno mieć znaczenie dla klubu i prezesa i od tego jest forum by wyrażać swoje zdanie.
ad.5. nikt bez powodu na prezesa nie jedzie. poza tym prezesa rozlicza się z jego pracy w klubie, klub ma swoją komórkę która zajmuje się takimi problemami-niestety nie widać tam żadnego zaangażowania . niestety nie ocenia się go np. krasnoustych wypowiedzi w prasie i na blogu - ale po czynach.
ad.extra - jak chcesz od niego większą premię to powinieneś troche szerzej napisać o jego cudownej pracy zamiast kończyć na kilku punktach.
bez odbioru

Ad 1. ok.
bez odbioru

Ad2. Nie wiem do czego ty to napisałeś bo ma się to nijak do sensu tego co napisałem ja a w zasadzie odpowiedziałem poprzedniemu adwersarzowi.
Ad3. Miał prawo bo jest prezesem. To on podejmuje takie decyzje bo klub piłkarski nie jest zarządzany przez prezesa. Mógł zrobić prezentacje a także mógł jej w ogóle nie robić. Zrobił dla sponsorów i koniec. Czasy kiedy wspólne dobro zarządzane było przez rady, już się skończyły.
Ad4. Przecież nikt ci nie zabrania wyrażania swojego zdania na forum, tak samo jak i mnie. Poza tym nie wiem dlaczego on miałby wam ufać skoro wy tego zaufania nie odwzajemniacie?
Ad5. Prezes ma się zajmować przede wszystkim organizacją i przygotowaniem klubu, drużyny i sztabu szkoleniowego. Z tego wywiązuje się bardzo dobrze. Korona gra nieźle, jest wysoko w tabeli ma zabezpieczony (w miarę) byt finansowy. I z tego można rozliczać prezesa a nie z waszych fochów.

ad.extra - to żenująca wypowiedź, powtarzam to co pisałem wcześniej, poprzewracało wam się w głowach bo macie za dobrze. Błędnie wydaje wam się że wszyscy ludzie w Kielcach popierają waszego focha a każdy kto ma inne zdanie jest albo kiełbasiarzem co przychodzi na mecz się nażreć, milicjantem albo podwładnym Chojnowskiego. W życiu nie widziałem tego człowieka na oczy.

#168 ~Ciau~

~Ciau~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2012 - 17:16:49

Teraz doping będzie prowadził na Młynie, młynarz wójek Heniek co to siedzi na worach i sznurkiem się bawi i ciocia Hela, której macica pod kolanami się poniewiera....!

#169 ~Antyscyzor~

~Antyscyzor~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2012 - 17:18:39

Dla szanownych piknikow.Po meczu z Jadiellonia zostaje zatrzymanych 5 osob z trybun od Al.Legionów pomimo braku kiboli z młyna.

Po co te kłamstwa. Nikt nie był zatrzymany dlatego chyba Was nie lubia bo piszecie bzury. prosze o konkretny przykład

#170 ~pawel~

~pawel~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2012 - 19:28:37

Po co te kłamstwa. Nikt nie był zatrzymany dlatego chyba Was nie lubia bo piszecie bzury. prosze o konkretny przykład

#171 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2012 - 09:57:39

Niestety Justyna pomyliła pojęcia, podobnie jak większość ludzi w Polsce mylących chuliganów z kibolami. Maciekkielce również stwierdził, że kibol to stereotyp. Tymczasem kibol to po prostu aktywny kibic, osoba udzielająca się na meczach i robiąca coś więcej niż siedzenie i oglądanie meczu. Dla tych wszystkich ludzi siedzących na młynie, żylecie, kotle, kamiennej etc. nazywanie ich kibolami wcale nie obraża ale wręcz wyróżnia, problemem jest tylko i wyłącznie nieznajomość tematu przez większość ludzi przez co Ci wierni i aktywni kibice kojarzeni są z bandytyzmem i chuliganerią. Zapewne bandyci i chuligani są wśród kiboli ale czy w codziennym życiu złodzieje są tylko wśród dresiarzy?! To normalne, że w tak szerokiej grupie społecznej jaką są kibole znajdą się bandyci, złodzieje, narkomani ale i spotkamy tam też zwykłych uczniów, studentów, ojców, mężów itd. Niestety media szukając sensacji wrzucają wszystkich do jednego wora kreując przy tym wizerunek kibola jako stadionowego bandyty.

Tu jest dosyć ciekawy wywiad z Jerzym Dudkiem, który wypowiedział się także na temat sytuacji w Polsce i nazwy kibol.
http://euro2012.wp.pl/title,Dudek-nie-uzywajmy-slowa-kibol,wid,13480860,wiadomosc.html?ticaid=1e034

Przeczytałam. Racja, źle to ujęłam i przyznaję, że powinnam napisać pseudokibic, ewentualnie stereotypowy kibol. Generalnie chodziło mi o to, że na naszym stadionie nie dzieje się nic złego i przychodzi tam 99% normalnych ludzi.

#172 mietek-kielce

mietek-kielce

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 08 marzec 2012 - 10:43:03

Większość wpisow robi jeden gnojek,ktory zamiast do szkoły siedzi przed komputerem.druga grupa to pracownicy U.M. Rano Lubawskiemu wchodzą w d*** ,a wieczorem wypisują na niego brednie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych