Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

171 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 21:01:46

Dobre jest to zdanie :lol:

"Pokażmy zatem wspólnie do czego prowadzi wymiana publiczności, może ktoś w końcu się ocknie, że bez nas futbol przestaje być emocjonującym widowiskiem sportowym."

chłopcom się trochę w głowach poprzewracało.

#42 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 21:02:53

2 czy 3 milicjantów prowokuje...nie piszcie z tymi "kibicami" z lat 70tych...
dadzą pokaz "swojej siły" w piątek ...

#43 ~ck~

~ck~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 21:05:16

No to zgłoś się do księgi rekordów Guinessa, bo jesteś bardzo wiekowym człowiekiem. Inaczej nie da się takich kalumni skomentować.
Czas pokaże, kto jest hołotą, a kto nie zostawi klubu w potrzebie.
Pewnie uderzy Cię ta stara przyśpiewka: Dzielnicowy z działek... - jeżeli jesteś tym, za kogo się podajesz, to z pewnością potrafisz ją dokończyć.
Pozdrowienia od strony Koniewa
"chłystek"

Jasne, nie miałem co robić tylko słuchać waszych przyśpiewek... tym bardziej zapamiętać od czasów "Koniewa"
Dzielnicowego poszukaj w pokoju obok.

#44 ~ck~

~ck~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 21:08:26

2 czy 3 milicjantów prowokuje...nie piszcie z tymi "kibicami" z lat 70tych...
dadzą pokaz "swojej siły" w piątek ...

Klub się rozpadnie z rozpaczy w piątek a piłkarze będą grać ze łzami w oczach, a widowisko nie będzie emocjonujące - bez pokazu "WASZEJ SIŁY", 12-letni kibice z lat 10tych...

#45 ~mati~

~mati~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 21:10:19

Ogarniamy się teraz na mecze wyjazdowe i tam pokazujemy naszą siłe, najbliższy wyjazd to lechia 19.03.12(poniedziałek)- niestety :/ ale juz teraz załatwiać sobie wolne w robocie.
Korona on tour!!!

#46 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 21:14:32

Ale boli...to dobrze... :-)
kolego mam więcej lat niż 12...dużo więcej i w pełni rozumiem, że takie działanie na forum ma sprowokować i pokazać ludziom czytającym ten serwis...że jest was dużo...
W pełni popieram chłopaków z młyna ...przestań szczekać i daj pokaz w piątek jak jest super na meczu...
Ale...jesteś mocny tulko zza klawiatury komputera...w piątek będziesz cicho...i nie przyznasz,że 3.000 nabite UM i szkołami to porażka...bohaterze...

#47 ~BOLO~

~BOLO~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 21:16:25

ale nie rozumiem o co wam chodzi? Na stadion tez juz nie będziemy chodzić, cieszę sie że się cieszycie! Nie będzie opraw, piro, dopingu, ba nawet przekleństw z naszej strony nie będzie, z waszej owszem tak! ŻYCZĘ WAM, ŻEBYŚCIE NIE WYŁAPALI ZAKAZÓW.

#48 ~najnormalniejszy z rozumem~

~najnormalniejszy z rozumem~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 21:20:11

Bardzo dobrze! Będzie spokój! Mniej deb***i na meczach!

jak czytam te komentarze to az nie wierze ze jest tu tyle deb***i a polowa to chyba policjanci, jestescie zalosni tak asie wypowiadajac bez dopingu nie ma widowiska a tak bedziemy mieli cos w stylu teatru, ale chamstwo nie zniknie bo prawda jest najwiekszy brak kultury pokazuja pikiniki (nie wszyscy), czy jest tu ktos kto nigdy nie przeklnal na meczu po stracie bramki po bledzie sedziego gdy kibice zaczeli obrazac Korone czyli nas? hipokryci zastanowcie sie nad soba.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 21:20:29

Gówniaże i zapijaczona przećpana chołota buntuje sie że nie rządzi na stadionie kibole pier... wazniejsze od klubu sa ich własna interesy.I Kto w ta dziecinade uwierzy?

#50 ~ck~

~ck~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 21:20:47

Ale boli...to dobrze... :-)
kolego mam więcej lat niż 12...dużo więcej i w pełni rozumiem, że takie działanie na forum ma sprowokować i pokazać ludziom czytającym ten serwis...że jest was dużo...
W pełni popieram chłopaków z młyna ...przestań szczekać i daj pokaz w piątek jak jest super na meczu...
Ale...jesteś mocny tulko zza klawiatury komputera...w piątek będziesz cicho...i nie przyznasz,że 3.000 nabite UM i szkołami to porażka...bohaterze...

Jesteś śmieszy. Nie muszę robić tak jak ty i podpisywać się wieloma nickami, nie mierz ludzi swoją miarą - mam cały czas ten sam. Dla mnie zawsze jest super na meczu, dla ciebie pewnie widowisko traci cały urok. Na szczęście jesteście jedynie zarozumiałą niszą uważająca się za (zupełnie z czapy) podmiot tego klubu, bohaterze (jedynie w grupie)

#51 ~Marke~

~Marke~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 21:22:18

I bardzo dobrze. Nie będzie kiboli, to się tam zrobi sektor dla dzieci. Kibole nie są nikomu potrzebni. Tylko kłopoty z nimi były.

I Ciekawe mistrzu czy tych dzieci znajdziesz więcej niż 20 , Kibol to stereotyp a ty o całej sprawie wiesz tyle co powie ci Donald lub w telewizji powiedzą. Żyjcie dalej w kryzysie , miejcie 500 zł emerytury , czekajcie 2 lata do lekarza i miejcie Internet bez nicego. Pozdro dla kumatych ;)

#52 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 21:23:43

Więc może spotkajmy się dziś "na kawę"...
będę sam...

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 21:24:29

jaką łaskę robią! heheheheh nie chcecie to nie kibicujcie

#54 ~Kron~

~Kron~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 21:26:09

POlicja jest od szukania przestępców. To zdanie na pierwszy rzut oka jest prawdziwe. Ale nie w Kielcach. Dlaczego POlicja w Kielcach zamiast szukać przestępców szuka ludzi POpełniających tylko i wyłącznie małe wykroczenia ? Jeżeli płacę POdatki to wymagam aby POlicja wykonywała zadania do których została POwołana. Za bezpieczeństwo na stadionie odpowiada organizator a POlicja może wkraczać jedynie wtedy gdy organizator nie radzi sobie gdy impreza wymyka się z pod kontroli i stwarza ktoś zagrożenie. Nic takiego nie ma miejsca a więc ktoś naginając prawo prowadzi działania.

I teraz najlepsze: W Kielcach na numery alarmowe POlicji nie da się dodzwonić nawet przez 40 minut. Mam na to dowody bo sam dwa razy próbowałem się dodzwonić. Gdzie były wtedy wzmożone siły POlicyjne jak dzwoniłem ? To pytanie retoryczne bo pewnie na stadionie łapali klnących i podchmielonych. W tym czasie oczywiście mogło by się walić, palić, pół miasta mogłoby wylecieć z dymem ale ważniejsze jest utrzymanie kultury na stadionie od bezpieczeństwa ogółu mieszkańców. Dlatego dla wszystkich POpierających działania POlicji mam małą refleksję, zanim będziecie klaskać z zachwytu jacy to jesteście bezpieczni na stadionie, zastanówcie się dlaczego przez 40 minut nie odbiera się w tym mieście numerów alarmowych i gdzie wtedy jest POlicja jak ktoś chce zgłosić np rozbój, napad, kradzież, pobicie, wypadek z ofiarami.

#55 ~//Thomasa~

~//Thomasa~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 21:26:44

Jesteś śmieszy. Nie muszę robić tak jak ty i podpisywać się wieloma nickami, nie mierz ludzi swoją miarą - mam cały czas ten sam. Dla mnie zawsze jest super na meczu, dla ciebie pewnie widowisko traci cały urok. Na szczęście jesteście jedynie zarozumiałą niszą uważająca się za (zupełnie z czapy) podmiot tego klubu, bohaterze (jedynie w grupie)

Kolega zapewne nie wie że do "wykarmienia" stadionu i całego widowiska potrzebne jest 4000 osób , zostało to obliczone. Zobaczymy gdy Korona zacznie przegrywać , odwrócicie się tyłkiem od stadionu i klubu. Ja wtedy zaśpiewam "Czy wygrywasz czy nie".

„ODDAŁEM TEMU SERCETWORZĄC TĄ ATMOSFERĘ ZA JAKIŚ CZAS TU WRÓCĘ, NA PEWNO SIĘ NIE ZMIENIĘ

#56 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 21:32:50

Czy tylko klikasz w klawiaturkę i anonimowo jesteś superhero ???

#57 ~prawnik~

~prawnik~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 21:33:25

Nie jestem kibicem pilki noznej to ze max teraz umawia sie z jakims staruszkiem na "kawe" to swiadczy tylko o tym ze brak silnego arumentu stara sie nadrobic argumentem sily slabe i malo straszne... Ale obaj Panowie sa kibicami i zamiast szczekac na siebie powinni razem cos wykminic jak pomoc ultrasom w sytuacji kiedy sa w pewien sposob "przesladowani". Szanowni kibice robiacy oprawe widzialem wiele zdjec i filmow i uwazam to za swietna robote na stadionie ale poza stadionem w obecnej sytuacji musicie cos dac z siebie aby przekonac przeciwnikow do siebie nie mowie tu o policji co to to nie ale o reszcie piknikow np. zbiorka zabawek dla domu malego dziecka i naglosnic to w gazecie ze to wlasnie chlopaki z mlyna zorganizowali zbiorke zachecam do pokazania sie mediom i ludzia z jak najlepszej strony bo niewatplwie taka macie jakies tam ustawki i kosy dobrze by bylo w lasach no chyba ze z wisla ktora zabila wam kolege tu ja tez bym nie popuscil pozdrawiam obie strony kibicow i zycze powodzenia i jakiegos lekkiego przejscia przez problemy per aspera ad astra.

#58 ~ck~

~ck~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 21:40:11

Nie jestem kibicem pilki noznej to ze max teraz umawia sie z jakims staruszkiem na "kawe" to swiadczy tylko o tym ze brak silnego arumentu stara sie nadrobic argumentem sily slabe i malo straszne... Ale obaj Panowie sa kibicami i zamiast szczekac na siebie powinni razem cos wykminic jak pomoc ultrasom w sytuacji kiedy sa w pewien sposob "przesladowani". Szanowni kibice robiacy oprawe widzialem wiele zdjec i filmow i uwazam to za swietna robote na stadionie ale poza stadionem w obecnej sytuacji musicie cos dac z siebie aby przekonac przeciwnikow do siebie nie mowie tu o policji co to to nie ale o reszcie piknikow np. zbiorka zabawek dla domu malego dziecka i naglosnic to w gazecie ze to wlasnie chlopaki z mlyna zorganizowali zbiorke zachecam do pokazania sie mediom i ludzia z jak najlepszej strony bo niewatplwie taka macie jakies tam ustawki i kosy dobrze by bylo w lasach no chyba ze z wisla ktora zabila wam kolege tu ja tez bym nie popuscil pozdrawiam obie strony kibicow i zycze powodzenia i jakiegos lekkiego przejscia przez problemy per aspera ad astra.

Nie jestem staruszkiem, nie mam jeszcze 40-tki, Na Koronę chodzę od małego dlatego pamiętam.

#59 ~CK KORONA~

~CK KORONA~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 21:42:19

Poprostu przyjdzie 6000 bo Koronka wygrywa , choć bardzo tego nie chce może zdarzyć się że playerzy zaczną przegrywać wtedy przyjdzie 2000 i zrozumiecie "kibice" że to MY jesteśmy tymi co są z drużyną na dobre i na złe!

#60 ~ten od kodeksu~

~ten od kodeksu~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 21:45:43

poziom jest slaby a raczej zerowy zadnych konstruktywnych pomyslow ja posiadam salke treningowa obu panow zapraszam zmierzycie sie jak chcecie ale nie piszcie jak nie macie juz zadnych argumentow poza obrazaniem sie wyzywanie i udawaniem zawodnikow... bo to irytujace i blokujecie komentarze konstruktywne chlopaki ogarniajcie troche

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych