Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

171 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~RR1910~

~RR1910~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 20:17:55

Trzymajcie się Korona Piłka nożna dla KIBICÓW!!!

#22 ~Polak~

~Polak~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 20:18:26

Chyba Stowarzyszenie kibiców nie to napisało co powinni napisać. Swego trzeba bronić ale ... Nie chodzi o zakazy dla kibiców tylko agresywnych kiboli, których nikt nie trawi i nienawidzi. Chodzi o kiboli tzw. trzodę, wulgarnych, agresywnych, wszczynających burdy i dobrze znanych policji. Reszta niech kibicuje doping ma być. Ale PGR-y dawno sie skończyly. Pojedźcie do Londynu na mecz, wielkość stadionu powali ale nikt nie robi trzody. Tylko że oni uczyli się tego 300 lat i polski kibol tego nie zrozumie.

A gdzie w Kielcach masz te zadymy i agresywnych kiboli? Na których meczach były te zadymy?

a jak nakładają na klub 40000zł za rozrubę to się zrzucacie na to ??

KONKRETNIE. Kiedy taką karę otrzymał klub i to za rozrubę? Piszesz więc pewnie wiesz więc czekam.

PS Sufler masz strasznie dużo tych nicków. Tak duzo, ze wymyślasz jakieś bzdurne.

#23 ~m~

~m~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 20:18:43

ciekawe jak wam się będzie oglądało mecze w ciszy...

#24 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 20:18:49

Więc po co te komentarze ? skoro wam jest na rękę, że nie będzie dopingu ?
proszę bardzo wedle życzenia...drugi Bełchatów...

#25 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 20:21:07

A sądząc po ilości wpisów "grzecznych kibiców" pewnie będzie komplet w piątek...
Powodzenia :-)

#26 ~scyzor~

~scyzor~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 20:25:41

masz racje kolego wlasnie tak robimy

#27 ~DRESmam~

~DRESmam~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 20:28:26

Tylko raz chciałem iść z moim synkiem na mecz. Cieszyliśmy się, przygotowania, wyjście etc. Pojechaliśmy, wchodzimy na stadion - RADOCHA! Nie minęło 20 min jak postanowiłem wyjść z tego żałosnego miejsca spotkań chyba w znacznej części trzody... Oczywiście nie dotyczy to wszystkich bo prawdziwych kibiców było też wielu. Ja nie wiem gdzie my mieszkamy. Jednak lata upodlenia Polski długo będą odbijały się czkawką. Ćwierćinteligenci, motłoch i prostacy średnio co 10 sekund dawali znać o sobie okrzykami w stylu sędzia ch..., jeb.... coś tam, pierd.... coś tam, itd itd. Oczywiście musieli odśpiewać że Wisłę trzeba pier... Wisła jeb... jest. CI LUDZIE SĄ ŻAŁOŚNI, NĘDZNI i tylko czas oraz wymiana pokoleń daje jakąś nadzieję na przyszłość.

#28 ~Maxym~

~Maxym~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 20:31:53

Och - nie da się teraz oglądać tych meczów. Piłkarze nie mogli grać z Jagą bez dopingu, oczy szczypią jak nie widzę fajerwerków i opraw a uszy więdną bez jednostajnych przyśpiewek i przekleństw na pzpn. To straszne, wpadłem w histerię, to koniec naszej Korony i całego futbolu...

#29 ~"widz"~

~"widz"~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 20:33:08

Ludzie... jak chcecie kultury i ciszy to zapraszam do teatru, opery itp. Nie jestem kibolem tylko widzem... i nie przeszkadza mi jak na stadionie leci 'mięso'. To nie kibole, idz na rodzinny i posłuchaj jednego dziadka z drugim jak ku..wują i to głośno. Piłka i stadion to emocje i doping! I tak pownno być. Szkoda że nie będzie NORMALNIE!

#30 ~Marianek~

~Marianek~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 20:33:33

Główny doping to JE..AĆ POLICJE i co chwila to KUR,,A za taki doping to dziękujemy i WYNOCHA już pamiętam jak nie chcieli Hernaniego Debi ..e bez waszego dopingu wygrali dwa mecze a może to dzięki braku was.A dping was to TRAGEDIA nie macie pojęcia jak stare babki .

#31 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 20:35:52

niech się wezmą za naukę mośki p.i inne

#32 ~miś~

~miś~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 20:37:20

Marianku...tak...wygrali i zadedykowali to zwycięstwo NAM...w pełni rozumiejąc i POPIERAJĄC nasze działania...

#33 ~Kolporterowiec~

~Kolporterowiec~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 20:38:13

Fantastyczni, kulturalni widzowie. Gdzie wy byliście jak Korona tułała się po 3 ligach? Jeździliście na facynujące wyjazdy typu Lewart Lubartów?
Jestem zmuszony was zaniepokoić, ale piłkarze popierają to "bydło". Chcecie, czy nie, to właśnie "bandziory" i "gównarzeria" stały za tym, że teraz klub dalej nazywa się Korona Kielce i że istnieje w ogóle (dawne cegiełki, czy nawet akcje odśnieżania). Co wy o tym możecie wiedzieć?
Stadion to nie teatr. I tak nie zrozumie tego nikt, kto nie przeżył chociaż 1 wyjazdu.
Miłego jedzenia kiełbaski i do zobaczenia w Gdańsku! O zapomniałem, nie spotkam was tam!

#34 ~ck~

~ck~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 20:38:13

Ludzie... jak chcecie kultury i ciszy to zapraszam do teatru, opery itp. Nie jestem kibolem tylko widzem... i nie przeszkadza mi jak na stadionie leci 'mięso'. To nie kibole, idz na rodzinny i posłuchaj jednego dziadka z drugim jak ku..wują i to głośno. Piłka i stadion to emocje i doping! I tak pownno być. Szkoda że nie będzie NORMALNIE!

A dlaczego mam nie obejrzeć meczu bez przekleństw? Nie chcę iśc do teatru tylko obejrzeć mecz, zabrać żonę, córkę... Równie dobrze mogę ci napisać - jak chcesz przekleństw to idź do lasu i przeklinaj itp...

#35 ~ck~

~ck~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 20:41:34

Fantastyczni, kulturalni widzowie. Gdzie wy byliście jak Korona tułała się po 3 ligach? Jeździliście na facynujące wyjazdy typu Lewart Lubartów?
Jestem zmuszony was zaniepokoić, ale piłkarze popierają to "bydło". Chcecie, czy nie, to właśnie "bandziory" i "gównarzeria" stały za tym, że teraz klub dalej nazywa się Korona Kielce i że istnieje w ogóle (dawne cegiełki, czy nawet akcje odśnieżania). Co wy o tym możecie wiedzieć?
Stadion to nie teatr. I tak nie zrozumie tego nikt, kto nie przeżył chociaż 1 wyjazdu.
Miłego jedzenia kiełbaski i do zobaczenia w Gdańsku! O zapomniałem, nie spotkam was tam!

Synku tu są ludzie którzy na mecze chodzą od lat 70 i na nikim twój Lubartów nie robi wrażenia. To nie wyjazdy czy odśnieżanie determinowały istnienie klubu, tylko co ty możesz o tym wiedzieć.

#36 ~lukasz~

~lukasz~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 20:41:56

KORONA WALCZĄCA>na mecz wszyscy którzy popierają protest bez barw!!!!!!!!!!!!

#37 ~kolporterowiec~

~kolporterowiec~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 20:47:57

Po pierwsze nie jestem synkiem "kiełbasiarzu". Hah masz chociaż cegiełki na przetrwanie klubu w domu? Nie pamiętasz, jak na Koronę chodziło po 150 osób. Nie możesz, bo pewnie byłeś na Błękitnych.
Pełne poparcie dla kibiców. PSY szczekają, a karawana jedzie dalej. Ciekawe jak forumowi fanatycy zachowaliby się, gdyby Korona przegrywała i grała 3 klasy rozgrywkowe niżej. Po prostu by was nie było.

#38 ~johny+23~

~johny+23~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 20:51:09

Ludzie mamy super kibiców, którzy kibicowali, kibicują i kibicować będą w każdej sytuacji. Pamiętacie doping jak KORONA była w dołku. Bez tego kibicowania nie ma atmosfery, a faktycznie ci co chcą mieć spokój niech idą do teatru.
Ci malkontencji to nie kibice tylko widzowie, a widzowie niech oglądają mecze w TV. Zobaczcie jak kibicują w Europie bez takich sankcji jak u nas. Ale jak polityka wkracza na stadiony to powstają takie knoty jak działanie policji wobec naszych kibiców. Droga policjo bandytów szukajcie na ulicy, na osiedlach , a nie na stadionie bo ich tu nie ma, a tam wam trudniej ich wyłapać!!!!
No ale cóż Pan Premier każe służby wykonują!!!

#39 ~ck~

~ck~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 20:53:38

Po pierwsze nie jestem synkiem "kiełbasiarzu". Hah masz chociaż cegiełki na przetrwanie klubu w domu? Nie pamiętasz, jak na Koronę chodziło po 150 osób. Nie możesz, bo pewnie byłeś na Błękitnych.
Pełne poparcie dla kibiców. PSY szczekają, a karawana jedzie dalej. Ciekawe jak forumowi fanatycy zachowaliby się, gdyby Korona przegrywała i grała 3 klasy rozgrywkowe niżej. Po prostu by was nie było.

Byliśmy, jesteśmy i będziemy, prawdziwi kibice a nie chamska hołota. Wiesz chłystku kto to był Kiszkis, Molenda, Wyciślik, Małolepszy, Goska, Misiowiec, Tokarczyk, Karkuszewski? Co ty kibolu z gilem u nosa możesz wiedzieć o Błękitnych? Chodziłem na mecze kiedy twoi rodzice uczyli się w podstawówce...

#40 ~kolporterowiec~

~kolporterowiec~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 21:01:33

No to zgłoś się do księgi rekordów Guinessa, bo jesteś bardzo wiekowym człowiekiem. Inaczej nie da się takich kalumni skomentować.
Czas pokaże, kto jest hołotą, a kto nie zostawi klubu w potrzebie.
Pewnie uderzy Cię ta stara przyśpiewka: Dzielnicowy z działek... - jeżeli jesteś tym, za kogo się podajesz, to z pewnością potrafisz ją dokończyć.
Pozdrowienia od strony Koniewa
"chłystek"

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych