Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Oświadczenie personelu opatow.tv

opatow

59 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 13:25:29

i co?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 14:08:08

A co ma być 600 zarzutów, 100 tys wyludzonych pieniędzy i 15 oskarżonych pielęgniarek oraz 10 lekarzy.
Przez takie przekręty ludzie dłużej czekają na leczenie bo niby nie ma pieniędzy.
Mam nadzieję, że jeśli zarzuty potwierdzi sąd to dostaną przykładne i surowe wyroki karne.
Najwyższy czas skończyć z tymi patologia mi.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 14:08:32

A co ma być 600 zarzutów, 100 tys wyludzonych pieniędzy i 15 oskarżonych pielęgniarek oraz 10 lekarzy.
Przez takie przekręty ludzie dłużej czekają na leczenie bo niby nie ma pieniędzy.
Mam nadzieję, że jeśli zarzuty potwierdzi sąd to dostaną przykładne i surowe wyroki karne.
Najwyższy czas skończyć z tymi patologia mi.

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 14:21:37

Ja też mam nadzieję, że winni zostana surowo ukarani.

Ale również mam nadzieję, że ministerstwo zdrowia przestanie skąpić i zacznie przeznaczać większy procent PKB na służbę zdrowia, bo na razie wydajemy tyle co kraje afrykańskie.

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 14:26:14

Jak masz dowody to idź z tym do prokuratury, zamiast rzucać słowa na wiatr jak typowy...

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 14:28:22

Ja też mam nadzieję, że winni zostana surowo ukarani.

Ale również mam nadzieję, że ministerstwo zdrowia przestanie skąpić i zacznie przeznaczać większy procent PKB na służbę zdrowia, bo na razie wydajemy tyle co kraje afrykańskie.

Te przekręty miały miejsce w czasie kiedy NFZ em rządziło PO-PSL.

Poza tym to nie ministerstwo daje pieniądze tylko NFZ, który pobiera od nas składkę zdrowotną i żeby było więcej pieniędzy to trzeba tą składkę podnieść.

Jednak samo ograniczenie skali wyłudzeń pieniędzy powinno spowodować, że na leczenie chorych będzie dużo więcej pieniędzy.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 14:37:53

NOWAKOWSKI ty miernoto od Stańczyka żony, jeśli już takie gówno publikujesz to najpierw powinieneś wystąpiś z prośbą o komentarz do Pana Stańka.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 14:42:02

Poza tym to nie ministerstwo daje pieniądze tylko NFZ, który pobiera od nas składkę zdrowotną i żeby było więcej pieniędzy to trzeba tą składkę podnieść.

Jednak samo ograniczenie skali wyłudzeń pieniędzy powinno spowodować, że na leczenie chorych będzie dużo więcej pieniędzy.

Ty już wiesz Cararambo że były przekręty, już ich z Kuńcyną osądziłeś?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 14:43:11

Czy ta telewizja ma finansowanie z budrzetu powiatu ? Proszę powiedzieć Panie Prezesie Nowakowski !

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 14:43:14

NOWAKOWSKI ty miernoto od Stańczyka żony, jeśli już takie gówno publikujesz to najpierw powinieneś wystąpiś z prośbą o komentarz do Pana Stańka.

Przecież proszono tą osobę o odpier...nie się od szpitala.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 14:44:35

Czy ta telewizja ma finansowanie z budrzetu powiatu ? Proszę powiedzieć Panie Prezesie Nowakowski !

Carrambo bardzo dobrze że publikują to co mają do powiedzenia normalni Polacy. W reżimowych mediach nie ma na to szansy.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 14:46:53

TWopatowTV i wszystko jasne :)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 14:48:40

TWopatowTV i wszystko jasne :)

Zeteselowskie niby media :)

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 15:03:45

1. NFZem już nie rządzi PO-PSL

2. składkę trzeba podnieść bogatym, PiS z tego zrezygnował

3. skala wyłudzeń jest znikoma, dużo więcej tracimy wydając na weryfikację przez system EWUŚ, kto jest ubezpieczony, a kto nie. Bardziej opłaca się wszystkich objąć ubezpieczeniem, ale tu też PiS wykonuje ruchy pozorne

Ale co się dziwić, jeśli obecny minister zdrowia twierdzi, że zanieczyszczenie powietrza to problem teoretyczny

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 15:07:37

1. NFZem już nie rządzi PO-PSL
2. składkę trzeba podnieść bogatym, PiS z tego zrezygnował
3. skala wyłudzeń jest znikoma, dużo więcej tracimy wydając na weryfikację przez system EWUŚ, kto jest ubezpieczony, a kto nie. Bardziej opłaca się wszystkich objąć ubezpieczeniem, ale tu też PiS wykonuje ruchy pozorne
Ale co się dziwić, jeśli obecny minister zdrowia twierdzi, że zanieczyszczenie powietrza to problem teoretyczny

Od 2018 roku NFZu nie będzie.
Ale prawda jest taka że wiele szpitali sobie radzi dobrze, a to co się dzieje w Opatowie to wina TW Bogusława Włodarczyka i PSLu

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 15:12:44

I po co zbierasz ip osob odwiedzajacych forum...

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 15:21:26

Ale prawda jest taka że wiele szpitali sobie radzi dobrze, a to co się dzieje w Opatowie to wina TW Bogusława Włodarczyka i PSLu

Nakupcie więcej obrazów od szlachty, to jeszcze więcej szpitali będzie sobie "radzić".

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 15:51:53

Ze szpitala zostało zwolnione większość personelu,to jest dorobek TW!

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 16:13:53

Ze szpitala zostało zwolnione większość personelu,to jest dorobek TW!

I to dlatego pracownicy każą wam się od szpitala odpier...ić?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 16:19:48

I to dlatego pracownicy każą wam się od szpitala odpier...ić?

Już jeden się odpier***ił Jan G. teraz siedzi na ławie oskarżonych :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: opatow

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych