Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

OSP OSIEK

Osiek osp staszowski powiat

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2014 - 11:55:11

witam jestem ostatnimi czasy dosyć częstym gościem miejscowości Osiek, zauważyłem że OSP Osiek bardzo sie angażuje w pomoc mieszkańcom jak i przejezdnym tj. Wypadki czy też ostatnio pożar domu w kierunku łoniowa. Dziwi mnie tylko dlaczego na taką gmine która leży przy dk.79 przy któej jest taka duża ilość wypadków macie tak śmieszne samochody ? jelcz z którego na zakrętach lejąca się woda jak i malutki samochód który jak przypuszczam ma tylko 3 miejsca.... to jest dla mnie śmieszne. i jeszcze bedac u rodziny ostanio słyszałem tą dziwna kaczke którą zamontowali wam na remizie... porażka..... proszę bardzo jako przejezdny burmistrza lub kogoś kto sie tym wszystkim zajmuje zróbcie cosz tym bo naprawdę chłopcy jesteście tego warci ! pozdrowienia ! z Rzeszowa.

#2 ~kolo~

~kolo~
  • Goście

Napisano 02 październik 2014 - 11:12:21

jedni mają wszystko inni nie, czasem tak jest ale dopiero jak sie coś poważnego stanie to osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo dopiero zda sobie sprawę z tego że ak b było cos lepszego to moze i by sie udało....

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2014 - 14:34:53

jedni mają wszystko inni nie, czasem tak jest ale dopiero jak sie coś poważnego stanie to osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo dopiero zda sobie sprawę z tego że ak b było cos lepszego to moze i by sie udało....

A najlepiej jakby tych strażaków przeszkolili odpowiednio w udzielaniu podstawowej pomocy przedmedycznej,bo na miejscu zdarzenia sa tak ciemni jak grudniowa noc. Nie maja pojęcia o pomocy. Umia akumulator odciąc i przyglądać się bo ich pięciu przyjedzie.

#4 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 15:05:33

A najlepiej jakby tych strażaków przeszkolili odpowiednio w udzielaniu podstawowej pomocy przedmedycznej,bo na miejscu zdarzenia sa tak ciemni jak grudniowa noc. Nie maja pojęcia o pomocy. Umia akumulator odciąc i przyglądać się bo ich pięciu przyjedzie.

Kolego na dobrą sprawę rozmawiasz o innej jednostce teraz a nie o OSP Osiek, skoro ich pojedzie pięci do wypadków z Osieka jedzie max. 3 dlatego że samochód na tyle osób pozwala wziać, II sprawa w każdej z tego co mi wiadomo jest paru chłopaków z PSP w tym OSP i napewno umią ratować więc proszę Cię skoro nie umiesz komentować to nie komentuj

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 14:10:12

Potwierdzam. W OSP Osiek są strażacy którzy pracują w PSP. Są chyba na każdej akcji.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2014 - 11:28:37

Potwierdzam. W OSP Osiek są strażacy którzy pracują w PSP. Są chyba na każdej akcji.

Nie na każdej i faktycznie u pewnych "strażaków" przydałoby sie przeszkolenie bo niektórzy z nich nie mają o pierwszej pomocy zielonego pojęcia nie wspominając już nawet o zachowaniu się na miejscu wypadku i gdyby nie Ci ze stażem i doświadczeniem to nie wiem czy w ogóle mieliby po co jeździć na "akcje".

#7 ~osp~

~osp~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2014 - 11:46:58

Syrene to sobie sami taka wybrali prezes z naczelnikiem a gmina tylko pieniadze dala wiec nie pier***.... glupot

#8 ~zainteresowany~

~zainteresowany~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2014 - 19:10:58

Nie na każdej i faktycznie u pewnych "strażaków" przydałoby sie przeszkolenie bo niektórzy z nich nie mają o pierwszej pomocy zielonego pojęcia nie wspominając już nawet o zachowaniu się na miejscu wypadku i gdyby nie Ci ze stażem i doświadczeniem to nie wiem czy w ogóle mieliby po co jeździć na "akcje".

a czy gmina przez 12 lat  zorganizowała choćby jeden kurs pierwszej pomocy?

#9 Kasztanka

Kasztanka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 czerwiec 2015 - 08:14:55

Ja uważam, że sprzęt w takich insttucjach jak straż jest bardzo ważny, wiadomo, że nie zawsze są pieniądze na coś super i i tak idzie wszystko w przetargach, ale warto pomyśleć jednak jakie są tego konsekwencj. Mamy przecież w Polsce dobrych producentów jak Gil, którego sprzętowi można naprawdę zaufać.

#10 ~janas~

~janas~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2015 - 09:15:37

mamy węże gila, są ok nie są bardzo ciężkie, dość mocne

#11 ~zaangażowana~

~zaangażowana~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2015 - 14:54:13

No pewnie, że tak. W takich sprawach nie mo co oszczędzać i trzeba zaopatrywać się w sprawdzony sprzęt jak najlepszej jakości. Poczytałam trochę i taki posiada zakład Bogdana Gila, może nasze osp powinno przemyśleć zaopatrywanie się tam?

#12 ~Miras~

~Miras~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2015 - 08:30:00

Ja uważam, że sprzęt w takich insttucjach jak straż jest bardzo ważny, wiadomo, że nie zawsze są pieniądze na coś super i i tak idzie wszystko w przetargach, ale warto pomyśleć jednak jakie są tego konsekwencj. Mamy przecież w Polsce dobrych producentów jak Gil, którego sprzętowi można naprawdę zaufać.

Jeżeli chodzi o węże pożarnicze to nasze osp też ma od Gila. Dobrze się sprawdzają i spoko cena.

#13 ~Miras~

~Miras~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2015 - 08:30:57

Jeżeli chodzi o węże pożarnicze to nasze osp też ma od Gila. Dobrze się sprawdzają i spoko cena.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Osiek, osp, staszowski, powiat

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych